לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2006, 11:32
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
וואו..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mr.blood שמתחילה ב "שאלון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mr.blood
איזה להקה לדעתכם כבדה יותר

MayHem
Cannibal Corpse

אין לי מושג אני אישית לא אהבתי את שתי הלהקות שתיהם לא קשורות ולא יודעות לשיר (זאת דעתי)
אבל בכל זאת מה לדעתכם נחשב לכבד יותר....

הסגנון של mayhem זה mayhem
ואין לי מושג מה הסגנון של Cannibal Corpse נראה לי גם mayhem

אז אני ישמח אם תענו לי

כבר ממש הצלחתם לעבור את ים המלח.
מייהם זה מייהם? משפט מעניין... אתם יודעים אני פשוט כל פעם מתאפק אבל עכשיו זה באמת השיא..
קאניבל קורפס זה הארדקור, מטאלקור איזה סיגנון דפוק עם קור בסוף או ברוטאל דת' אני יודע... מייהם זה בכלל בלאק... מי יותר כבדים? מזה משנה בכלל? ותמיד בלאק יהיה יותר כבד מכל ההארדקור והמטאלקור האלה זה סתם פופ עם סקרימים וגיטרות על דרופ די שעושות מקסימום חמש אקורדים.
שתיהן לא קשורות ולא יודעות לשיר? עזוב את זה שאתה אומר שזאת הדיעה שלך אנלא מבין בדיוק איך אתה מבקר להקות בצורה כזאת.. הא כן לא קשור... זה אומר המון.. ולא יודעות לשיר? זה לא שירה זה גראול וסקרים, ואתה יכול להגיד שהשירה לא לטעמך במקומך לא הייתי קורא תיגר על אחד מהסולנים האלה ואומר שהוא לא יודע לשיר- אנלא סובל ת'מוזיקה של הלהקות האלה אבל הסולנים מעולים, זה שהם לא לטעמך לאנאומר שהם לא יודעים לשיר.
אם אתה לא אוהב אף אחת מהלהקות מה הקטע בלשאול עליהן?? דייייייי אלוהים די להיות מפגרים!!!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2006, 11:34
  DeathS DeathS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.05.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "וואו.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי slipkorn
כבר ממש הצלחתם לעבור את ים המלח.
מייהם זה מייהם? משפט מעניין... אתם יודעים אני פשוט כל פעם מתאפק אבל עכשיו זה באמת השיא..
קאניבל קורפס זה הארדקור, מטאלקור איזה סיגנון דפוק עם קור בסוף או ברוטאל דת' אני יודע... מייהם זה בכלל בלאק... מי יותר כבדים? מזה משנה בכלל? ותמיד בלאק יהיה יותר כבד מכל ההארדקור והמטאלקור האלה זה סתם פופ עם סקרימים וגיטרות על דרופ די שעושות מקסימום חמש אקורדים.
שתיהן לא קשורות ולא יודעות לשיר? עזוב את זה שאתה אומר שזאת הדיעה שלך אנלא מבין בדיוק איך אתה מבקר להקות בצורה כזאת.. הא כן לא קשור... זה אומר המון.. ולא יודעות לשיר? זה לא שירה זה גראול וסקרים, ואתה יכול להגיד שהשירה לא לטעמך במקומך לא הייתי קורא תיגר על אחד מהסולנים האלה ואומר שהוא לא יודע לשיר- אנלא סובל ת'מוזיקה של הלהקות האלה אבל הסולנים מעולים, זה שהם לא לטעמך לאנאומר שהם לא יודעים לשיר.
אם אתה לא אוהב אף אחת מהלהקות מה הקטע בלשאול עליהן?? דייייייי אלוהים די להיות מפגרים!!!!!!

ברוטאל דת'
אין פה שום קשר למטאל\הארדקור
ישן 19-05-2006, 15:44
  G00R G00R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
אל תיהיה טיפש
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "סליחה??"

ציטוט:
מאוד טכני? מאוד חופר?
זה כמה פאוור קורדס מהירים זה הכל... אני שמעתי כמה שירים... לא שמעתי משו מסובך מדי שאנלא יכול להוציא תוך 2 דקות.
ולא איכפת לי גם אם הם נגנים טובים.... זה לא מספיק... צריך לדעת גם לכתוב מוזיקה כדי שאני אעריך אותם בתור להקה... לא מסוגל להעריך ת'מוזיקה הזאת מצטער... לא רואה במי שכותב את המוזיקה הזאת מוכשר... וגם אם הם היו הגיטריסטים הכי סוסים בעולם עם המתופף הכי טוב בעולם זה לא היה הופך אותם ללהקה הכי טובה בעולם וזה לא היה נותן לי סיבה להעריץ אותם... טכניקה זה לא הכל וזה גם לא הרוב וזה גם די המעט במה שקובע אם להקה הם להקה טובה.

ראית פעם טאבים של קאניבל קורפס?
זה נכון שיש שם פאוור קורדס אבל זה ממש לא הכל
והנגנים באמת מצוינים
נראה אותך מגיע למהירות כזאת
אבל במשך שיר מלא לא איזה דקה שתיים
נראה אותך
ישן 19-05-2006, 16:11

נו ראיתי ת'סירטון..
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "זה שאתה לא אוהב את זה לא אומר..."

מהר מהר אבל זה נשמע מלא חרטוטים ומחסור במלודיה באמת מעניינת... משעמם... וכמו כל דבר שקשה מבחינה טכנית אם אני אתאמן על זה אני אגיע לזה... לא רואה אבל במה זה ישפר את הכישורים שלי בלהראות שאני יודע להכניס 1000 תווים בשנייה כשאין בניהם שום קשר מלודי מעניין.... זה נשמע כמו חרבוש אחד גדול וזה מה שזה... רוצה נגנים באמת טובים? תסתכל על אופת' או דרים ת'יאטר... גם נגנים מעולים וגם מוזיקאים מאוד מוכשרים..... אבל קניבל הם פשוט משעממים וזאת מוזיקה לדפוק איתה ת'ראש בפוגויים לא יותר... אוהבים את זה? תאהבו לא איכפת לי... כישורים טכניים לא מראים על שום כישרון הבנאדם ישב שעות בבית עד שהוא הצליח לעשות על זה... זה רק מראה שיש לו סבלנות בשביל זה זה הכל... אנלא רואה שום כישרון בלהלחין כזה קטע מצטער.... תיראה את דימו בורגר וסיירניה... אנשים שכותבים תפקידים לאורקסטרות שלמות וכינורות וקלידים ואתם מתלהבים לי מהבלאגן שהוא עושה שם עם האצבעות? אתם לא יודעים להעריך מה קשה באמת... מה באמת מראה כישורים.. להכניס 1000 תבים בתיבה או להלחין מוזיקה ל10 כלים כשזה גם נשמע טוב ולנגן את זה עם כל הלהקה בתיאום...
בואנה אנשים כאילו אני מתפלא אם מזה אתם מתלהבים אז באמת חבל כי זה לא מה שעושה מוזיקה לטובה או איכותית..

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 19-05-2006 בשעה 16:17.
ישן 19-05-2006, 20:18
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "נו ראיתי ת'סירטון.."

תשמע... מה שאתה שומע זו לא המוזיקה היחידה שיש בעולם.
אני מכיר אדם שיגיד שהוא שומע המון רגש בתוך המוזיקה של קניבלס, ובתכלס יש לו פילוסופיה שלמה לגבי זה... זה תלוי בטעם האישי של הבנאדם.
ובנוגע למלודיה אז תבין, לא לכל שיר חייבת להיות מלודיה. יש שירים שפשוט מבוססים על ריפים כבדים ופשוט גרובים חסרי מלודיה, כמו הרבה גריינד. ויש לזה קהל מעריצים לא קטן.
כה, אולי הם לא מוצלחים כמו דימו בורגיר או דרים, אבל הם שונים בהגדרה שלהם, הם גם לא שואפים להצלחה כבירה, הם פשוט עושים את מה שהם אוהבים.

כל הקטע הוא שיש לך טעם אחר במוזיקה פשוט.
אני למשל לא אוהב דרים, בשבילי זה חירבושים.

~O.G~

ישן 19-05-2006, 21:36
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
אני יכנס לויכוח
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "תשמע... מה שאתה שומע זו לא..."

דווקא לצד של slipkorn.
המהירות באמת אדירה. אבל זה חוזר על עצמו וחסר מלודיות. הרבה להקות שמשלבות מהירות משנות גם את התווים, וגם עושות הפסקות בין התווים ככה שזה נותן קצב שונה לגמרי והרבה יותר מלודי ויפה. להקות בסגנון של In Flames Dark Tranquillity Soilwork, אומנם זה יותר איטי אבל הרבה יותר ערב לאוזן, הרבה יותר יפה ולא הורס את השיר. בקשר לגראולינג של Cannibal Corspe ו Mayhem. בשביל מה הם כותבים מילים אם אי אפשר להבין אותם בכלל? איך המסר אמור לעבור?
לדוגמה אני שומע Dimmu Borgir, הם משלבים בהתחלה קטעים מאוד מלודים ואז נכנסים לקצב המהיר, שהסולן ברקע שר את הגראולינג שלו אבל בצורה שאני מבין את המילים. זה הרבה יותר יפה, וגם המסר של השירים שלו עוברים בצורה יותר יפה. אז בשביל פוגו זה סבבה אבל מוזיקה זה לא רק פוגו. מקצועות - זה לא רק מהירות זה גם המימוש של המהירות, לדוגמה Children of Bodom. אתם חושבים שיש לאקלסי בעיה לנגן את המנגינה של Cannibal? הוא עושה אותה בעיניים עצומות. אבל נראה אותם טסים על הגיטרה מלמעלה למטה, עם כל הטכניקות הקיימות שיש לגיטרה ומצליחות להוציא נגינה כזאת מהירה וחלקה ורצופה, (באמת כמו מלחינים קלאסים), לא נראה לי שהם יצליחו.
מפחיד!

ישן 20-05-2006, 00:38
  G00R G00R אינו מחובר  

צ'ילדרן אוף בודום זה קקה דוגמה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "אני יכנס לויכוח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי StreetBazar
דווקא לצד של slipkorn.
המהירות באמת אדירה. אבל זה חוזר על עצמו וחסר מלודיות. הרבה להקות שמשלבות מהירות משנות גם את התווים, וגם עושות הפסקות בין התווים ככה שזה נותן קצב שונה לגמרי והרבה יותר מלודי ויפה. להקות בסגנון של In Flames Dark Tranquillity Soilwork, אומנם זה יותר איטי אבל הרבה יותר ערב לאוזן, הרבה יותר יפה ולא הורס את השיר. בקשר לגראולינג של Cannibal Corspe ו Mayhem. בשביל מה הם כותבים מילים אם אי אפשר להבין אותם בכלל? איך המסר אמור לעבור?
לדוגמה אני שומע Dimmu Borgir, הם משלבים בהתחלה קטעים מאוד מלודים ואז נכנסים לקצב המהיר, שהסולן ברקע שר את הגראולינג שלו אבל בצורה שאני מבין את המילים. זה הרבה יותר יפה, וגם המסר של השירים שלו עוברים בצורה יותר יפה. אז בשביל פוגו זה סבבה אבל מוזיקה זה לא רק פוגו. מקצועות - זה לא רק מהירות זה גם המימוש של המהירות, לדוגמה Children of Bodom. אתם חושבים שיש לאקלסי בעיה לנגן את המנגינה של Cannibal? הוא עושה אותה בעיניים עצומות. אבל נראה אותם טסים על הגיטרה מלמעלה למטה, עם כל הטכניקות הקיימות שיש לגיטרה ומצליחות להוציא נגינה כזאת מהירה וחלקה ורצופה, (באמת כמו מלחינים קלאסים), לא נראה לי שהם יצליחו.

רוב השירים של צ'ילדרן נשמעים כמו העתק אחד של השני
נראה לך שאלכסי לא ישב בבית וחרש את המנגינות האלו עד שהוא הגיע לרמה הזאת?
חוץ מזה שזה מנגינה טובה אבל כמה סוויפים אפשר כבר לשמוע בשיר אחד ואז בעוד שיר ובעוד שיר וכן הלאה...
ישן 20-05-2006, 01:33

אתה יודע למה את מצחיק אותי.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי G00R שמתחילה ב "צ'ילדרן אוף בודום זה קקה דוגמה"

אם אתה אומר לי שהשירים של צילדרן אוף בודום חוזרים על עצמם. בעוד שהשירים של Cannibal Corpse או Mayhem מה אני יגיד לך. שוני של יום ולילה.
שום קטע משיר של צילדרן לו לוקח שום משיר אחר שלו. הם משלב כטניקות נגינה. (בשבילך זה יותר מידי) אבל בלהקות שאתה שומע אין את זה בכלל. וזה נשמע יפה, וזה גם איכותי, בגלל זה הוא עושה את זה הרבה.

עכשיו בין הקשר בין כמה הוא ישב וחרש. אנחנו לא מדברים פה על זמן האימונים וכל אלה, כי זה לא מעניין אותי שיט. אני מדבר איתך על התוצר הסופי. המוזיקה של צילדרן מאוד מהירה מאוד מלודית ולא חוזרת על עצמה. לעומת המוזיקה של קניבל שהיא מאוד מהירה אבל לא מלודית ולא חוזרת על עצמה. אני לא יודע מה יפה בשירים האלה, לנגן אותו תו הרבה פעמים. בכל מקרה אם נכין תוכנה שתבדוק מה יותר חוזר עצמו אתה תראה שאת השירים האלה של Cannibal היה אפשר לקבץ לכמה שניות שהם פשוט מאריכים אותם למשך כל השיר. בצילדרן הוא לא חוזר על אותו תו פעמים ברצף אפילו. ושלא נדבר על העלייה והירידה בסולמות ובמיתרים. בקצב אדיר. אז אל תקשקש לי יותר מידי.
מפחיד!

ישן 20-05-2006, 10:15
  G00R G00R אינו מחובר  

הסולמות זה חרישה מטומטמת
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "אתה יודע למה את מצחיק אותי."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי StreetBazar
אם אתה אומר לי שהשירים של צילדרן אוף בודום חוזרים על עצמם. בעוד שהשירים של Cannibal Corpse או Mayhem מה אני יגיד לך. שוני של יום ולילה.
שום קטע משיר של צילדרן לו לוקח שום משיר אחר שלו. הם משלב כטניקות נגינה. (בשבילך זה יותר מידי) אבל בלהקות שאתה שומע אין את זה בכלל. וזה נשמע יפה, וזה גם איכותי, בגלל זה הוא עושה את זה הרבה.

עכשיו בין הקשר בין כמה הוא ישב וחרש. אנחנו לא מדברים פה על זמן האימונים וכל אלה, כי זה לא מעניין אותי שיט. אני מדבר איתך על התוצר הסופי. המוזיקה של צילדרן מאוד מהירה מאוד מלודית ולא חוזרת על עצמה. לעומת המוזיקה של קניבל שהיא מאוד מהירה אבל לא מלודית ולא חוזרת על עצמה. אני לא יודע מה יפה בשירים האלה, לנגן אותו תו הרבה פעמים. בכל מקרה אם נכין תוכנה שתבדוק מה יותר חוזר עצמו אתה תראה שאת השירים האלה של Cannibal היה אפשר לקבץ לכמה שניות שהם פשוט מאריכים אותם למשך כל השיר. בצילדרן הוא לא חוזר על אותו תו פעמים ברצף אפילו. ושלא נדבר על העלייה והירידה בסולמות ובמיתרים. בקצב אדיר. אז אל תקשקש לי יותר מידי.

כמו שאתה אומר שלחזור על אותו דבר זה דפוק וזה לא מעניין אז לי כבר סולמות שיגעו את השכל זה סתם אנשים שחרשו על סולמות ועכשיו הם יכולים לנגן אותם בקצב מהיר
יופי להם
אבל למה לדחוף את זה בכל שיר לעזאזל?
חוץ מזה השוותי בין הטאבים
זה בדיוק אותו דבר
אף אלת משתי הלהקות לא חוזרת על אותו דבר יותר משתיים שלוש פעמיים
אני מדבר על משפטים

נערך לאחרונה ע"י G00R בתאריך 20-05-2006 בשעה 10:22. סיבה: הוספת מילים
ישן 20-05-2006, 00:36
  G00R G00R אינו מחובר  

שמע יש כאלה שאוהבים מלודיה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "נו ראיתי ת'סירטון.."

ציטוט:
מהר מהר אבל זה נשמע מלא חרטוטים ומחסור במלודיה באמת מעניינת... משעמם... וכמו כל דבר שקשה מבחינה טכנית אם אני אתאמן על זה אני אגיע לזה... לא רואה אבל במה זה ישפר את הכישורים שלי בלהראות שאני יודע להכניס 1000 תווים בשנייה כשאין בניהם שום קשר מלודי מעניין.... זה נשמע כמו חרבוש אחד גדול וזה מה שזה... רוצה נגנים באמת טובים? תסתכל על אופת' או דרים ת'יאטר... גם נגנים מעולים וגם מוזיקאים מאוד מוכשרים..... אבל קניבל הם פשוט משעממים וזאת מוזיקה לדפוק איתה ת'ראש בפוגויים לא יותר... אוהבים את זה? תאהבו לא איכפת לי... כישורים טכניים לא מראים על שום כישרון הבנאדם ישב שעות בבית עד שהוא הצליח לעשות על זה... זה רק מראה שיש לו סבלנות בשביל זה זה הכל... אנלא רואה שום כישרון בלהלחין כזה קטע מצטער.... תיראה את דימו בורגר וסיירניה... אנשים שכותבים תפקידים לאורקסטרות שלמות וכינורות וקלידים ואתם מתלהבים לי מהבלאגן שהוא עושה שם עם האצבעות? אתם לא יודעים להעריך מה קשה באמת... מה באמת מראה כישורים.. להכניס 1000 תבים בתיבה או להלחין מוזיקה ל10 כלים כשזה גם נשמע טוב ולנגן את זה עם כל הלהקה בתיאום...
בואנה אנשים כאילו אני מתפלא אם מזה אתם מתלהבים אז באמת חבל כי זה לא מה שעושה מוזיקה לטובה או איכותית..

ויש כאלה שאוהבים את מה שאתה קורא לו חרבוש
זה כמו שאנשים אומרים שראפ זה חרא
אבל אנשים אחרים רואים בזה מסר חשוב
כל אדם הוא שונה ולכן הוא רואה דברים שונים ממה שאנשים אחרים רואים
ישן 20-05-2006, 16:50

סבבה...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי G00R שמתחילה ב "שמע יש כאלה שאוהבים מלודיה"

אבל אל תתחיל לבוא ולהתלהב לי מהמהירויות שהוא דופק שם...
אני יכול להגיד לכם שאני לא אשמע מקצועי כמו אלכסי ואנלא יודע להשתמש בגשר הצף ולעשות סוויפים כמוהו... אבל למהירות האצבעות שלו אני מגיע ולרוב זה לא כזה קשה להגיע למהירות הזאת הוא פשוט עושה המון טריקים שמסבכים.... אני יכול גם להגיע לקניבל אם אני רוצה.... אני מבטיח לך שאם הייתי רוצה הייתי עודשה את זה תוך חודש חלק כמוהו בדיוק כמו שאתה רואה בסירטון... אנלא רוצה כי זה לא יתן לי כלום... תשמעו ותיהנו מזה רק אל תבואו אליי ותגידו לי שהם מוכשרים בתור מלחינים... לא איכפת לי שהם טובים בסיגנון שלהם... הסיגנון הזה מבחינתי שלול מבחינת המורכבות המלודית שלו... אני מצטער שאני אולי מעליב ופוגע בחלק מכם אבל באמת שזאת כבר עובדה ולא דיעה... אין לי בעייה עם מוזיקה כבדה... אני חושב שאפילו בהמות' שעושים מוזיקה מאוד כבדה אגרסיבית וקיצונית כן עושים מוזיקה שיש לה בסיס מלודי ולפעמים דווקא יש להם קטעים יפים... אבל אני לא מוצא שום דבר בריף הזה של קניבל שלא אומר כלום מבחינה מלודית... בהחלט כלום... אנלא רואה חוכמה גדולה בלחבר תווים בצורה כזאת... אין בזה חשיבה... הם אולי רק חשבו על הקצב שהם רוצים שזה יהיה... זאת מוזיקה שמבוססת על קצב וזה ממש משעמם אותי..
אני לא אוהב את צ'ילדרן כי הם פשוט מהירים מדי לטעמי וגם שמחים מדחי בשביל להקה עם חולצות שמצוייר בהן איש שניראה כמו מלאך המוות... שמח מדי, מהיר מדי... ולא אהבתי את זה שהם משלבים טכניקות גיטרה עם מוזיקה שאמורה להיות על קונספט עצוב ואפל.
ישן 21-05-2006, 21:10

אז אתה מודע שהם יותר פשוטים
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "אבל הם לא שואפים למשו..."

ושהכשרון טמון במלודיה. וזה בדיוק הקטע שאנחנו מדברים עליו.
לדוגמה בתור אחד שלא שומע Dream Theater (האמת בגלל שאין לי ממש סבלנות) אני רוצה להגיד שהם ממש כשרוניים. אז יש פה את העניין של הטעם אבל מצד אחר אני מודה, ומודע לכך שהם מקצועים לעומת Cannibal Corpse שהם רק מהירים אבל המקצועיות אבדה לה היכן שהוא.

התחכום של המנגינות של המטאל היא בדרך כלל מה שסוחפת את הרב ולא המהירות והקצב הגרנדיוזי. אז צודק שיש כאלה שיחפשו את זה, אבל גם אתם צריכים להודות שהמלודיות יותר קשה (במיוחד שהיא לא באה על חשבון המהירות). והשילוב של כלי נגינה שונים משפיעה נורא.

תראה שאני שומע שיר של CoB אין לי משהו אחר בראש חוץ מגיטרות ותופים, אבל שאני שומע לדוגמה להקות כמו Ensiferum, או Korpiklaani רצים לי בראש מלא תמונות מימי הביניים, מלחמות, יערות, מפלצות... והבנת תקטע. לא רק בגלל המנגינה אלה בעיקר בגלל הכלים הנלווים. וזה לדעתי מעשיר את המוזיקה.
מוזיקה איכותית באמת לדעתי אמורה להכיל כלים שונים (פסנתר או חליל או כל דבר), מלודיות, קצב (של הפסקות או פעימות), מהירות (לא איטי מידי אבל לא רצחני מידי), ליריקה גבוה. כל עוד אתה נכנס לשיר בתוך הראש, הקצב והסגנון סוחף אותך איתו, המהירות לא משאירה אותך מאחורה והליריקה מחזקת כל מילה שהסולן מוציא, זה באמת שיר איכותי, וזה לא משנה הלהקה שתוציא אותו.
מפחיד!

ישן 22-05-2006, 14:19
  _Dark_Angel _Dark_Angel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "אתה לא מבין.."

הרסת כרגע הכול..
אני מסכים איתך, ועם התגובה הזאת:
ציטוט:
ושהכשרון טמון במלודיה. וזה בדיוק הקטע שאנחנו מדברים עליו.
לדוגמה בתור אחד שלא שומע Dream Theater (האמת בגלל שאין לי ממש סבלנות) אני רוצה להגיד שהם ממש כשרוניים. אז יש פה את העניין של הטעם אבל מצד אחר אני מודה, ומודע לכך שהם מקצועים לעומת Cannibal Corpse שהם רק מהירים אבל המקצועיות אבדה לה היכן שהוא.

התחכום של המנגינות של המטאל היא בדרך כלל מה שסוחפת את הרב ולא המהירות והקצב הגרנדיוזי. אז צודק שיש כאלה שיחפשו את זה, אבל גם אתם צריכים להודות שהמלודיות יותר קשה (במיוחד שהיא לא באה על חשבון המהירות). והשילוב של כלי נגינה שונים משפיעה נורא.
תראה שאני שומע שיר של CoB אין לי משהו אחר בראש חוץ מגיטרות ותופים, אבל שאני שומע לדוגמה להקות כמו Ensiferum, או Korpiklaani רצים לי בראש מלא תמונות מימי הביניים, מלחמות, יערות, מפלצות... והבנת תקטע. לא רק בגלל המנגינה אלה בעיקר בגלל הכלים הנלווים. וזה לדעתי מעשיר את המוזיקה.
מוזיקה איכותית באמת לדעתי אמורה להכיל כלים שונים (פסנתר או חליל או כל דבר), מלודיות, קצב (של הפסקות או פעימות), מהירות (לא איטי מידי אבל לא רצחני מידי), ליריקה גבוה. כל עוד אתה נכנס לשיר בתוך הראש, הקצב והסגנון סוחף אותך איתו, המהירות לא משאירה אותך מאחורה והליריקה מחזקת כל מילה שהסולן מוציא, זה באמת שיר איכותי, וזה לא משנה הלהקה שתוציא אותו.

אבל הם לא חרא, זה שאתה (וגם אני) אישית לא אוהב אותם, ובאמת חסרה לי מלודיה והם חוזרים על אותו קטע הרבה פעמים.. אבל כישרון יש להם.
טוב אני חושב שהדיון מיצה את עצמו, אפ'חד לא ישנה את דעתו

ישן 23-05-2006, 11:53

מה הקשר?
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "אני אומר דבר כזה... יש להקה..."

קניבל נשמעים אותו דבר תמיד, איזה השוואה זאת בכלל.
דימו לא נשמעים תמיד אותו דבר... יש להם הרבה שירים שהם מגוונים יחסית לסיגנון כזה שקשה לכתוב לו שירים טובים שגם לא דומים אחד לשני(אם תנסו לכתוב פעם בלאק מטאל אפל כזה אתם תיראו שאתם ממש תהיו חייבים להשתמש בסי דיאז, פשוט אקורד שמתאים לזה).
ברוב המקרים רק הלהקות הבאמת טובות חוזרות על עצמן... וזה לא שזה טוב, פשוט ככה אני רואה שזה...
זה להקות שיצרו סאונד משלהן שלאף להקה אחרת אין ובגלל זה הן ישמעו כל הזמן אותו דבר, יש להן סאונד מסויים שיחזור על עצמו כי זה הם... הדוגמא הכי טובה לזה היא דווקא להקה ששמעתי פעם ועכשיו פחות והיא מופיעה בשם שלי - קורן.
תמיד יש להם את הקטע עם הדפיקות המוזרות של הבסיסט על הבאס... זה סאונד משלו אף אחדש לא עושה את זה.. והסולן אנלא מכיר עוד מישו ששר כמוהו אולי אביב גפן מנסה קצת(-:
קיצר בכל להקה גדולה ומצליחה יש אלמנטים מיוחדים לה שבגללם היא מצליחה, ולכן אתם תרגישו שלהקות חוזרות על עצמן... אבל הן לא... יש להן פשוט סאונד מסויים משלהן...
ישן 21-05-2006, 20:25
  Jack The Ripper Jack The Ripper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.04
מאוד טכני...אהבתי דווקא..
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "רק הדגמה מקניבל קורפס:"

וגם את המערכת התופים...
שמתי לב גם שלבסיסט יש אצבעות ממש ארוכות!
סתם,לנושא המדובר,קטע נחמד דווקא ובהחלט יש משהו רובוטי וחוזר בנגינה הזאת אבל באמת רואים את הכישרון שהלהקה הזאת מכילה...
אי אפשר לפסול אותה בשום אופן,המוניטין שלה רב בכל רחבי העולם,ניגנו בה נגנים אדירים כגון:
Jack Owen הקירח הנחמד שניגן בדייסייד וביונד ד'ת הישנים והלא כל כך מוכרים...
בקיצור אין מה להגיד,הלהקה הזאת בהחלט שווה הרכנת ראש(או לפחות סשן של האדבאנג טוב)...
אני לא חושב שצריך לפסול אותה בכל מקרה,תגידו מה שתרצו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:29

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר