לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2006, 09:28
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "לא הבנתי , מז"א "בטעות" ?"

מערכת הרמזורים בכבישים לא מוכרים יכולה מאוד לבלבל.
כך למשל, סיפור שהיה, כך היה: (ואני יודע שאני לא היחיד אז כל המתחסדים... אנא...) שעמדתי ברמזור אדום כשאני רוצה לנסוע ישר. הרמזור לפניה שמאלה התחלף לירוק ובילבל אותי ונסעתי ישר כאשר לי עדיין היה אדום. רק כשהייתי בתוך הצומת הבנתי מה הטעות שלי (וכמובן באדיבותם הצפצפנים של נהגי ישראל שהיו אותה שעה לידי [יום שבת בתוך רחובות, נסיעה ראשונה אחרי הטסט]).

עוד סיפור של אדום?
נסעתי עם כמה חברה' חזרה מהדרום הביתה. באחד הכבישים ליד אשדוד אם אני לא טועה, הייתי צריך לפנות ימינה בצומת מרומזרת. השעה כמובן היתה לילה מה שהקשה להבחין בקישור שבין הרמזורים לנתיבי התנועה. אני חשבתי שהפניה ימינה היא ללא רמזור אלא ע"י השתלבות בנתיב האצה, אך לא כך היה הדבר. פניתי ימינה מבלי לעצור ברמזור וכמובן, רק אחרי שעברתי את הצומת הבנתי שזה היה רמזור אדום.

סיפורי פס לבן?
איך אתה יודע מתי הוא מגיע או מתי הוא נגמר? בכבישים שאתה לא מכיר, אתה לא יכול לדעת. אתה יכול להתחיל עקיפה וכשאתה במקביל לרכב הנעקף, הפס המקווקו יכול לתחלף במפתיע לפס רצוף. כן חומכמולוגים שיגידו שהוא נהיה יותר צפוף לקראת, אבל עדיין - זה קורה וזה ימשיך לקרות עוד הרבה עד שלא תכיר את כל הכבישים בארץ, והנקודה שלי היא - שזה קורה באמת בתמימות ולא כי מי שעקף היה בן-זונה שניסה לעשות שטויות.

הגורם היחידי לתאונות דרכים בארץ זה אי-צפיה.
כל השאר זה רק תירוצים. לו נהגים יכלו לצפות תגובות של נהגים אחרים, או גורמים שונים בכביש כמו הולכי רגל, לא היו תאונות.

קוראים ל'תאונות דרכים' בשם הזה כי הן תאונות. הן קורות בטעות ללא כוונה. גם אם אתה נהג זהיר ולא ביצעת שום מחדל אסוני כמו להשתמש בסמים / אלכוהול / סקס בזמן נהיגה, זה עדיין יקרה לך (אני כבר לא אומר "יכול").
השיטה שלך להוריד מהכביש את כל מי שטועה היא שיטה גרועה מאוד.
אני מהטעויות שלי למדתי. אני חושב שמכל הנהגים שלא טעו - אני נוהג הרבה יותר טוב. הריכוז שלי בכביש והשליטה ברכב מושלמים.
מעולם לא קיבלתי דו"ח משטרתי (רק דו"חות חניה) על נסיעה בהשפעת אלכוהול / מהירות מופרזת / על סמים אין מה לדבר, אני בכלל לא משתמש...
ואתה? אתה יותר אחראי ממני?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2006, 17:57
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "ידידי היקר , רק שלא נפגש על הכביש אני ואתה .. כי מה שאתה מתאר כאן בהחלט מדאיג"

אני לא אומר שאני עובד אדומים בכוונה ושאני עושה את זה לעיתים תכופות.
אבל זה קורה. והנקודה שלי היא שלא רק אני עושה את זה, אלא כולם!
אני לא מכיר אחד (מלבד אחותי הקטנה שיש לה רשיון בקושי חצי שנה) שלא שרף רמזור אדום.

אז במקום שסתם נדבר בקודים בנודע לעבירות תנועה, באמת כדאי לנסוע בזהירות.
גם בנסיעה זהירה, אפשר לעבור רמזורים אדומים.
אין לזה הצדקה כלשהי, ותודה, אני באמת מודע לנזקים של הכביש (איבדתי לא אחד ולא שניים מחברי הטובים שם), ועדיין אני אומר - זה קורה. וצריך להתמודד עם זה בצורה חכמה, ולא להתנהג לזה כמו אל מצורעים.

אני לא יודע כמה שנים אתה על הכביש ובכמה תאונות היית מעורב, אבל אם זה לא קרה לך עדיין - זה יקרה לך (לפחות סטטיסטית)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר