לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2006, 12:11
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
פנגיינון כיום
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "שאלה"

היא שיטה שנכחדה כמעט לחלוטין.
אין כיום בארץ אף אחד שמלמד את הסגנון הזה(אני עצמי למדתי אותו בביתו של ריצ'רד בארצות הברית ב 4 שנים האחרונות לפני זה למדתי 8 שנים בארץ אצל תלמיד לשעבר שלו) ולצערי בודדים בעולם עדיין מתרגלים אותו,אני יודע על אדם נפלא בשם ניסים בוכריס אשר היה תלמידו של ריצ'רד במשך 14 שנים וכרגע מאמן אותי בזמן שאני בארץ ובין נסיעות, הוא לוחם ענק אמן לחימה מדרגה ראשונה ואדם טהור ונדיב. עוד אני יודע על בחור בשם רותם שמאמן פנגיי נון באזור טבריה..ראיתי את הפנגיי נון שלו וזיהיתי אותו לא כפנגיי נון סיני אלא כוויצ'י ריו (סגנון קאראטה שהתפתח מהפנגיי נון והוא שונה כמעט לחלוטין ממנו)
אני מוכר היטב עם הסגנון הזה והמאסטר של הסגנון בארה"ב הוא חבר אישי שלי, לא פעם הוזמנתי על ידי ההתאחדות שלו להעביר סדנאות וסמינרים של הסגנון הסיני למורים ותלמידים
בחודשיים הקרובים אני נוסע לדרום סין לעיר פו-זו במחוז פוג'יין שם התפתח הסגנון ואחר כך ממשיך לאוקינוואה לכפר שוריי בתקווה לאתר עוד מתרגלים של הסגנון הסיני העתיק אותו אני מבצע או אנשים אשר הכירו את שאו סאק ליאונג מורו של מאסטר ר.פ.ר(המורה שלי) ואת מורשתו.
החיפושים שלי עד היום לא העלו דבר ואני מקווה שחיפוש מעמיק יותר יגלה דברים חדשים.
אני כיום בן 24
נ.ב.
יוסי פורת, מה קורה אחי.. שמעתי עליך מתלמידה שלי לשעבר בשם איה.
היא סיפרה לי שאימנת באזור ירושלים, והסיבה שהיא הזכירה אותך בשיחה היא
כי היא חשבה שדרך האימונים הלא מתפשרת שלך דומה מאוד לשלי, מעניין לראות מתישהו ואני מקווה שאני לא טועה באדם.

לעוד על הסגנון :
www.studio81.tk
האתר ישן ולא מעודכן אבל עדיין נחמד
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י שי חי בתאריך 21-05-2006 בשעה 12:29.
חזרה לפורום
ישן 06-06-2006, 16:47
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
אבל..
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "כן יש כאלה שעבדו קשה בשבלי לקבל את החגורה\דרגה"

זו קומבינה! לא?
חוץ מזה יש הרבה דברים שאני לא אוהב שהם לא קומבינות.. הם סתם דברים שאני לא אוהב ולחלקם יש שמות מפורשים. גזענות למשל זו לא קומבינה.
אני מדבר על דברים שראיתי בעיניים, על בן אדם שנכנס לדוג'ו ופתאום ללא שום מבחן הפך לדאן 6 מ-5. וזה רק בית ספר אחד.
לפי מה שאני יודע אצל מדריכים רציניים אין הנחות. ככה אמרו לי המדריכים עצמם, אצלם צריך לעבוד קשה וזה גם כולל בדרך כלל אימונים של כמה שנים ושליטה מוחלטת בחומר. יש בתי ספר שקבלת חגורה שחורה דורשת מבחן אצל ועדה שמורכבת ממספר מדריכים בכירים ויש מקומות שמדריך מסוים יכול לתת חגורה שחורה על דעת עצמו.
רוצים סיפור נוסף? אני מכיר מישהו שסיפר לי שמדריך מפורסם בארץ ביקש ממנו שיתן לו חגורה שחורה.. לא יודע אם זה היה רציני אבל בהחלט חשוד.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:31

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר