לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2006, 11:35
  ^GammaRay^ ^GammaRay^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "במה המבחנים לחובלים שונים מהמבחנים הפסיכוטכניים"

עברתי אותם גם ביום שלה.. תאכלס המיונים של חובלים היו איך נגיד את זה ברמה גבוהה יותר מבחינת דרישת ידע ומהירות מחשבה..
ולפי מה שנאמר בפתיחת היום מיונים אלה שעברו את הצו ראשון כודם יש להם את הנתונים הפסיכוטכניים והרפואיים הדרושים ואלה שלא יערכו להם מבחנים מדמי צו ראשון..
נגיד במבחן ידע כללי היו מאה שאלות מכל תחומי החיים(ביולוגיה,אומנות,אלקטרוניקה,גאוגרפיה וכו'..)
לא היה לי למצוא משפט מתאים וגם לא היה לי לעשות חישובים באחוזים וכו'.. במבחן הידע על ים לא ידעתי כלום!! כל מיני מילים לא מוכרת אז את זה לא הצלחתי מן הסתם.. היה הגיון בפיזיקה שזה ציורים וצריך לפענח אותם לפי הגיון וידע כללי.. היה ממש פשוט וממש דומה לצו ראשון נדמה לי שאפילו חלק מהשאלות ראיתי שם.. המבחן של הספינה והנקודות והחישובים לא היה קשה אבל היו 68 שאלות ברבע שעה שזה לדעתי בדק מהירות מחשבה.. (מה שאין בצו ראשון.) היה את השאלון 300.. היה לכתוב קורות חיים.. השלמת משפטים מה לא

אגב תשאלי אותה בסוף כמה עברו.. כי אני וחבר שלי מיהרנו לחזור הבייתה ועברנו ראשונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר