לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2006, 12:23
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי חייל שבור מליבנון שמתחילה ב ":("

"מה אם" "מה אם" אסור לשמור דברים כאלה בבטן, כנות בנאדם! רק בכנות! להתרחק תמיד אפשר.. לא לענות לטלפונים וכאלה... נראה שתפסת "רגליים קרות" , כרגע המצב לא טוב לך, תעשה עם זה משהו, אתה אומר שהיא במילא לא תהיה שלך? אתה רוצה להתרחק? אז תגיד לה וזהו, אני אוהב אותך לכן אני רוצה שנתרחק, ככה לא תפגע באף אחד , זה ירד לך מהלב, והכל יעשה בצורה הנכונה, אין לך מה להפסיד אםן המטרה שלך היא לנתק קשר ולהתרחק, לפעמים להתרחק זה הפתרון הטוב ביותר, השאלה היא איך עושים את זה, רק ככה תצאו בלי נפגעים וסימני שאלה, הכל על השולחן.

ממש לא עדיף להתרחק בלי להגיד למה, זה פוגע, אתה רוצה לפגוע בה? לא. אז תעשה את זה נכון.

מה כבר יקרה אם תגיד לה? מקסימום היא תבין ותתן לך להתרחק.. תחשוב על כל הצדדים בדבר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2006, 18:28
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
שמע..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חייל שבור מליבנון שמתחילה ב "יש לי בעיה"

שמע אחי קרה לי קטע ממש דומה.. ישלי ידידה טובה מאוד שאני מכיר 5 שנים בדיוק כמוך, היא הידידה הכי טוב שלי מבין כל הידידות. אני מחשיב אותה אפילו כאחות.. אני מספר לה הכללללללל .. כל מה שאני עובר כל מה שאני מרגיש ואני עוזר לה בדברים שקשה לה ולהפך מבחינת שתינו..
עכשיו יום אחד הרגשתי שזה קצת חזק והדוק מידי כי התקרבנו יותר מידי אחד לשני כאילו אני התקרבתי..
היתה יציאה אחת בין כל החבר'ה שלנו וכשחזרתי איתה לבד הביתה ליוותי אותה עד כניסת הבית שלה ושם אמרתי לה שהאני לא יודע מה לעשות כי הרגשות שלי מתחילות פתאום להתעורר ואני מתחיל לחוש אותך בתוך הלב שלי ואני לא יודע למה.. אז היא אמרה לי בשמחה : "באמת?!?!" אז אמרתי לה שכן..
לאחר מספר דקות, היא אמרה לי שהיא מאוד מאוד שמחה לשמוע אתזה ואפילו לא התביישתי להגיד לה אתזה כי זה היה נשמע מצחיק כשלא התביישתי כי אני התרגלתי אליה יותר מידי... והיא אמרה לי שהיא מעדיפה שלא נהרוס את הקשר הכל כך טוב הזה כי בשבילי היא תיהיה חברה טובה עמוק בלב ולא חברה רגילה.. אבל בבעיה שלך יש משפט שאומר - עדיף לנסות ולהתאכזב, מאשר להתאכזב שלא ניסיתה..
תפנים.
בהצלחה
ישן 16-05-2006, 21:05
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
את האמת? אין לך שום בעייה.

הגעת לנקודת-שבירה. כתבת את זה בעצמך. היה גם אפשר להבין את זה לבד (אחרת לא היית כותב את זה כבעייה בפורום, אחריי 5 שנים).

הגעת למסקנה חד-משמעית שככה, המצב לא יכול להמשך.

בוא נעשה תרגיל תיאורטי. יש לך 3 אופציות-סופיות אפשריות:

אתה מגלה לה, חש פורקן - והיא מרגישה אותו הדבר: הרווחת.

אתה מגלה לה, חש פורקן - והיא לא מרגישה אותו הדבר: אוליי הספדת אבל בטח שלא הרווחת.

אתה לא מגלה לה, לא חש פורקן ומרחיק אותה בכוונה - איבדת מישהי שאתה אוהב נורא בוודאות.

אם תגלה לה, גם תפרוק את זה מעצמך, גם יש לך סיכוי שהיא מרגישה אותו הדבר ואם לא (כמו המקרה של jadakiss) - אוליי זה רק יחזק עוד יותר את הקשר המצויין שלכם.

אם לא תגלה, תמשיך לחיות בתהיות של "מה אם", כמו שהולי אמרה, תפסיד אותה בוודאות וזה 100% סוף רע.

תחשוב לבד, מה עדיף.

ישן 16-05-2006, 23:40
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
תגובה

בגלל זה אמרתי לך שעדיף לנסות ולהתאכזב (לא נראה לי שזה יקרה) מאשר להתאכזב שלא ניסיתה.
ואני יגיד לך משהו.. זה שהיא אוהבת את חבר שלה זה עוד יותר נותן לך את הכלים להתקרב אליה יותר חזק מבחינה רגשית.. אני לא יכול בדיוק להגיד לך את העיקרון כי אני לא יודע למה היא עדין היא אוהבת את חבר שלה לשעבר.. יש מלא סיבות - יכול להיות שהם ניפרדו בגלל סיבה, או שהוא ניפרד ממנה והיא עדין אוהבת אותו, או סיבה אחרת.. אבל בכל אופן זה נותן לך את הכלים להמשיך ולחזק אותה כי מתישהו היא תשכח את החבר לשעבר הזה שלה.. אין מה לעשות ממשיכים הלאה אין עוד דרך לצאת מיזה יש אולי דרכים לשכוח את זה אבל נסה לעודד אותה להיפגש איתה הרבה לקנות לה איזה משהו קטן להזמין אותה לבית שלך לראות סרט בספונטניות מבחינת ידידים טובים ושם לאמץ את הקשר הזה ולאט לאט אני בטוח שזה יגרר ויפתח לנושא של למה היא עדין אוהבת את החבר שלה.. (לא יודע אם הוא אוהב אותה גם..)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר