לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2006, 22:47
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
שי לטיפולך

רב-פקד שמעוני הודה שהפריז במהירות הנסיעה, וטען שלא שם לב לרמזור. בתאונה נפצעו 5 בני-אדם, השוטר ייפרד כנראה מרישיון הנהיגה

חמישה בני-אדם נפצעו הערב (שבת) בתאונת דרכים, שהתרחשה בסמוך לקניון הקריון שבקריית-ביאליק. אלא שלעומת שאר תאונות סוף-השבוע, בהן נפצעו יותר מ-80 בני-אדם, לזו גרם לפי החשד שוטר, ולא סתם שוטר - מפקד תחנה.

מדובר ברב-פקד עמוס שמעוני, מפקד תחנת משטרת צפת, שהודה כי נהג במהירות מופרזת. אחר הצהריים הוא נסע בלוויית אשתו מכיוון הצ'ק פוסט לנהריה. סמוך לצומת הקריון עקף מימין רכב בנתיב המשמש לרכב ציבורי.

חקירת התאונה העלתה כי מהירות רכבו עמדה על 110-120 קמ"ש עת יצא לעקיפה, ובסופה אף לא ציית לרמזור אדום. הוא סיפר כי כלל לא שם לרמזור. בעוד השוטר מבצע את העקיפה, הגיח מולו רכב שבא מכיוון צפון וביקש לפנות שמאלה לקריון. הוא התנגש בו בעוצמה.http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3253062,00.html

לדעתי הוא צריך לאבד גם את משרתו

It's Never Lupus

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-05-2006, 17:29
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
סיפור דומה שקרה לי ממש עכשיו היום מהדקות האחרונות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "שי לטיפולך"

ראשית כול , מודה ומתוודה .. לא שם חגורת בטיחות אף פעם ברכב הפרטי שלי { בעבודה אני חייב } .. מעולם אבל מעולם לא הרגשתי צורך .. מסיבה פשוטה .. חגורה בטיחות מצילה חיים זה כן .. אבל בלא מעט מקרים גם הורגת
קח לך את דוגמת הלכודים ברכב שרכבם עולה באש והחגורה נתקעת
עוד דוגמא על תינוקות שנלכדים בכסא בטיחות בזמן תאונה וגם אז דווקא אז החגורה נתקעת
והחמור יותר :
הפגיעות שגורמת חגורה לנהג בזמן התאונה ..
עצם זה שהינך קשור למושב ורכב חוטף מכה וזה די תלוי בעוצמה שלה, כול אזור בית החזה והבטן חשוף לטראומה שאינה חודרת אומנם { במקרים מסויימים כן } אבל בקלות יכולה לגרום לדימומים וקרעים בתוך בית החזה וחלל הבטן ..
עצמות הכתף יכולות להשבר ,
הסטרנום להפגע ,פגיעות חזה למינהם { נקזים } בקיצור לא מעט ברדק
מסכים במאה אחוז ..
חגורת בטיחות תציל אותך בכך שהיא תגרום לך בכול מצב להשאר ברכב אבל מה קורה לאחר שזה קורה ונשארת ברכב ולא עפת ממנו על זה .. אין תשובה , התוצאות במקום לעיתים קטלניות
אז למה מחייבים ?
אין לי מושג כנראה שאיך שהו סבורים שהפגיעות הקשות שנגרמות לנהג חגור מבטלות את הפגיעות הנלוות, ובכול מצב ולא משנה מה אופי התאונה תמיד אבל תמיד החגורה תגרום לנהג להשאר ברכב בזמן הפגיעה - וזה אני אומר לך בולשיט אחד גדול
בקצ
היום נתפסתי , ז"א עכשיו , לפני כמה רגעים נוהג בלי חגורה ברכבי הפרטי
השוטר כרגיל לוקח רשיונות נכנס לניידת ..ותוך דקה יוצא החוצה
אחרי שהבין במה בדיוק אני מתעסק לא רק שרצה לתת לי דו"ח לא היה חסר הרבה והוא היה גם עוצר אותי מרוב שלא הצליח להבין " למה דווקא אתה נוהג בלי חגורה ? "
את הדו"ח לא קבלתי ..אבל את מה שהוא אמר לקחתי לתשומת לבי התנצלתי והמשכתי בדרך
{עם חגורה }

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר