לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2006, 13:50
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "פחות מחודשיים לגיוס..."

אני לא כל כך מבין מה השאלה שלך. אמרת שכבר דחית את השירות 8 חודשים וזה לא ימשיך ככה לתמיד. מתישהו תצטרך להכנס לא??.

אני גם בקרבי והיו לי כמה חששות כשנכנסתי לשירות, שהן בערך כמו שלך. אני אולי אוכל לעזור
חברה - ראיתי קשרים שהתפוררו לאט לאט בין חברים שהיו מעל שנה ביחד אבל מצד שני אני רואה גם זוגות שמחזיקים מעמד (יותר מחצי שנה כבר) כשהחבר בקרבי והחברה גם היא בצבא ולא תמיד היציאות מתאימות אז יש מקרים שהם לא רואים אחד את השני הרבה זמן אבל כשהם נפגשים הם דיי משלימים את הפערים והקשר מחזיק מעמד. השירות יפגע טיפה בקשר אבל אם הקשר טוב וחזק מספיק אין הרבה דברים שיפרקו אותו.
בימיינו יש פלאפונים ואתה תוכל לשמור על קשר כל יום
משפחה - בוא נגיד שכשתצא הביתה תקבל את כל התשומת לב של כוווולם.. נראה לי טוב לא?
חברים - כולם (או שבעצם לא כולם) יכנסו במקדום או במאוחר לצבא. אז אולי לא תיפגשו כולם בכל יציאה אבל אתה תוכל לשמור על הקשר במיוחד עם החברים הטובים והקרובים.
עבודה - תשכח ממנה!! לא נראה לי שבשו"שים שתצא, תרצה לעבוד!

אני יודע שאולי אני לא צריך להוסיף את הפיסקה הזו אבל היא נראה לי תעודד אותך.
אצלנו היו כמה חברה שהתחרטו על הגיוס לקרבי מרצונם. הם לא נשארו כי מי שלא רוצה להשאר לא יתן מעצמו הכל ואחרי הכל אם לא תוכל לסמוך על חבר שלך שיתן את הכל בזמנים הכי קשים, עדיף כבר שהוא לא יהיה שם. אז כל אחד הגיע למקום אחר מסיבות אחרות ועכשיו הם בתפקידים של ג'וב. לפחות הם ניסו

ואל תשכח - קרבי זה הכי אחי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2006, 18:18
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בחלק אתה צודק. ברוב - טועה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "פחות מחודשיים לגיוס..."

תראה, חברה בקרבי זה משהו ממש לא קל, לא הרבה זוגות צולחים את המבחן הזה. האמת? הכרתי הרבה זוגות שלא הצליחו. אבל, גם הכרתי כאלה שכן. בהערת סוגריים - חברה שלי קרבית (ואני גאה בה מאוד על זה. למרות שיש לה גם ראש והיא הייתה יכולה להצליח גם בתפקידים שמצריכים יותר חשיבה מאשר לחימה). חוזרת הבייתה כל שבוע במקרה הטוב. הייתה גם פעם של 28. ונחש מה? אנחנו ביחד... אוטוטו שנה וחצי.

(ותצאו מהסרט של 28-2. זה קורה רק בפעמים חד-פעמיות בצבא. בעיקר במבצעים או בטירונות. וזהו. כל השאר? יציאות כל שבוע ליומיים שלושה או כל שבועיים. תלוי בשלב בצבא, הסד"כ-משימות וכו')

אז בקשר לחברה - זה קשה. אבל אפשרי. ואם תעברו את המבחן הזה... מי עוד יוכל לכם?

בקשר למשפחה - אורח? אתה צוחק? אני לא יכול להעיד איך אני הרגשתי. אני יכול להגיד שכאני ראיתי את אחי חוזר (מקרבי) הבייתה - לא ראיתי אותו כ... "אוף, הנודניק הזר הזה חזר לחדר שלי...". אני התגעגעתי בטירוף. והשתדלתי לפנק אותו כשהוא חוזר. זאת משפחה.

עבודה? רק אם יהיה לך הת"ש - תוכל גם לעבוד. והת"ש (הקלות תנאי שירות) גבוהה מדיי - ימנע ממך קרבי. אז, כן תאבד את העבודה. מצד שני, אם המפקדים שלך יודעים איך לעבוד בחצי השנה הראשונה אתה תהייה עייף מדיי בכדי לחזור הבייתה ולעבוד... אתה רק תרצה לישון.

חברים. כן. בהחלט. זה ישתנה. לא כולם. חלקם. בצורה דיי טבעית. אתה חייב להבין - פשוט כבר לא יהיה את הדבר הזה שיאחד בינכם. אתם תלכו לכיוונים שונים, בקושי תתראו, תעברו דברים שונים... זה טבעי. על הקשרים האמיתיים - אתה תשמור. ואלה שלא? וובכן, כנראה שהם לא היו אמיתיים מספיק.

אז, נכון. דברים ישתנו לך. אבל, אני מאמין שלטובה. הצבא שינה אותי לטובה. ובייחוד - קרבי. אתה תלמד מיהם באמת החברים שלך. אתה אפילו תלמד, בקרבי, להגדיר מחדש את המונח הזה (לא, לא "קרבי". "חברים". ), עבודה - לא תצתרך, משפחה - זה תמיד משפחה. תאמין לי - אימא שלך, שילדה אותך, לא תראה בך לעולם כ"אורח"...

שיהיה לך בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 29-05-2006 בשעה 18:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר