לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2006, 18:47
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
שוב, אתה לא בכיוון הנכון
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי c5244714 שמתחילה ב "אין בעיה מסכים איתך מאה אחוז..."

רשת = מה שמחבר את המחשבים באופן פיזי. אני לא חושב שאתה מגיע לתעבורה של מעל 100 מסל"ש מכל אחד מהשרתים האלה (אבל קל לבדוק את זה - יש כלים שמציגים את רוחב הפס שבשימוש במחשב, כמו DUMeter למשל). בהנחה ואתה לא, העומס הוא עומס _אפליקטיבי_, והשאלה _לא_ קשורה לרשתות! במקרה הזה, עלייך לשאול בפורומים הרלוונטיים. אני הייתי מהמר שהשרת עם כל השירותים הוא הבעייתי - לא מספיק ש AD זו מערכת כבדה בפני עצמה, זה גם שרת קבצים שלך, ובנוסף אתה מריץ עליו את התוכנה הכי כבדה הידועה כיום לעולם - אקסצ'יינג'. צריך מיני מחשב-על בשביל שכל זה יעבוד על מחשב אחד באופן סביר (וגם להתפלל קצת... יותר מדי מיקרוסופט בקופסא אחת... מסוכן )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 23:42
  sysadmin sysadmin אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.03.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי c5244714 שמתחילה ב "אז בגלל זה השאלה שלי היא האם..."

אתה צריך כלים לניטור של פעילות של החלונות ולא של הרשת. יש בה כלים מובנים אבל (כרגיל)
הם בסיסים למדי. מעשית זאת נראית המדיניות של מיקרוסופט - ובאמת למה לספק יותר אם קונים
גם ככה באין ברירה וכך אפשר למכור תוספות? רק תראה את הפיירוול שלהם - האם אפשר בכלל
להשוות אותו לIPTABLES של GNU/LINUX?

אם כלים בסיסים אלה מספיקים לך בשביל למצוא את הבעיה - ובד"כ ניתן למצוא בעזרתן בעיות
חמורות מאוד אבל אם תצטרך משהו מעבר לכך סביר להניח שתצטרך גם לקנות תוכנת ניטור
רצינית יותר. דבר ראשון שהייתי בודק היא רמת השימוש בזיכרון פיזי ו... אפשרות להחליף את
השרת השני והשלישי לGNU/LINUX או UNIX. מערכות הללו הרבה יותר מהירות, יציבות ומשתמשים
במשאבי מערכת בחוכמה, שלא לדבר על אבטחה.

ד"א כלים הטובים ביותר לניטור פעולת המחשב לדעתי נכון לעכשיו יש בSOLARIS 10 של SUN,
וכמובן בOPENSOLARIS - הDTRACE. מיד אחריו באים מערכות קוד פתוח אחרות, אבל בינתיים
בהפרש רציני למדי (יש כרגע מאמצים לשלב כלים מקבילים לDTRACE במערכות אלו).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר