לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2006, 02:21
  nrg123 nrg123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל nrg123 שלח הודעה דרך AIM אל nrg123
טוב, אז ככה...

טוב, אני מכר ותיק בפרש, רק שאני בא והולך כל פעם...
הוותיקים (באמת) מכירים אותי (מאז).
לא יצא לי עוד פעם להתחבר ולהשאר מחובר (נכנס מדי פעם, אבל בחודשים האחרונים לא יוצא לי..)
נכנסתי לפרש כשהתגייסתי (לפני 3 שנים קיצר).
בקצרה, בעייתי היא ככה....
יש לי חברה (כן רחלי, הגיע הזמן!!), היא מתוקה, והיא מצחיקה, ואני באמת מרגיש על גג העולם כשאני איתה.
אבל... (כרגיל).
רוב החברים שלה לא התייחסו אליה כמו שצריך, (במידה המועטה). רוב גדול מהחברים שלה בגדו בה, והיא תפסה את האחרון שבהם באמצע האקט...
עם כל האקסים שבגדו, היא לא מדברת. לא מוכנה לשמוע מהם בכלל, ולא מוכנה לדבר איתם.

היא אוהבת מוזיקה, וכנראה תעסוק בנושא מאוחר יותר (לא בתור זמרת, אלא בתור אמרגנית וכו').
יש זמר אחד שהיא מעריצה אותו, זמר אחד מאנגליה (לטובת העניין, נקרא לו Jay). כשהגעתי אליה לחדר ראיתי שהחדר שלה מלא בפוסטרים ותמונות שלו. קצת גירד, אבל לא ייחסתי חשיבות...
ישנתי אצלה סופ"ש, ולפני הארוחה היא אומרת לי "עומר, אני רוצה לומר לך משהו, כדי שזה לא יעלה בשולחן בערב ולא תהיה מוכן... אני וJay יצאנו... יצאנו שנתיים ומשהו.. כל פעם שהייתי קופצת לאנגליה, וגם כשהיינו מרוחקים (הוא באנגליה, היא בישראל. היא קופצת לאנגליה כל כמה חודשים).... הוא בגד בי...."
עכשיו, אכלתי את זה אוקי... לא התחלתי להשתגע (מן הסתם), אבל כן הייתי צריך קצת זמן לחשוב על העניין...
למה אני מעלה את זה כאן?
כרגע היא באנגליה עם חברה. נסעה לשבועיים (הייתה אמורה לטוס ליותר.. סיפור ארוך). במהלך השבועיים היא בטוח תפגש איתו. העניין הוא שהיא רוצה להפגש איתו. אני מדבר איתה והיא אומרת לי "נו, את מי אני ממש רוצה לפגוש כאן???"
בד"כ לא הייתי מתרגש מדברים כאלה, אבל העניין הוא שאני באמת מכור עליה, ואני מטורף עליה, ואני משקיע ברמות מטורפות (לא מכיר את עצמי ככה..), אבל...
העניין הוא שאני כרגע אוכל סרטים. לא יודע מה יקרה. כן אני בוטח בה, באמת כן, אבל זה עדיין מציק לי, וכל פעם שהיא אומרת לי משהו כזה אני מתעצבן (אני לא מוציא את זה החוצה, והיא לא מבחינה בזה..). העניין הוא שיש לה תמונות שלו בחדר, שלמרות שהוא בגד בה היא עדיין רוצה לדבר איתו, ולהפגש איתו.
אני מבין שהוא זמר, והלהקה שלו אחלה, אבל אותי זה אוכל מבפנים... ולמרות שהיא לא אומרת (מן הסתם), לפי דעתי היא עדיין מרגישה בשבילו משהו...

מה שאני רוצה לעשות זה ככה:
לחכות עד שהיא תחזור לארץ, ולדבר איתה גלוי, להסביר לה (מה שהסברתי למעלה), ולראות מה היא אומרת...
מה דעתכם?
אני יודע שזה "קצת" ארוך...
תודה למי שמגיב

עומר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2006, 03:05
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
=]
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nrg123 שמתחילה ב "טוב, אז ככה..."

עומר, יפיוף... נראה לך באמת שאני אשכח אותך ? =] ברוך שובך. לא משנה בנסיבות -העיקר שבאת, התגעגעתי.

בכל מקרה, באשר לבעייה שלך -
תראה בד"כ אדם שבגדו בו והתייחסו אליו לא יפה יודע להעריך התנהגות טובה מה היא ויודע שאם הוא יבגוד הוא לא יהיה יותר טוב ממי שבגד בו. כך שאני מאמינה שהיא לא תבגוד.
אני מאושרת בשבילך שטוב לך ושאתה מאוהב אבל תלמד לסמוך על מי שאיתך, לא בעיניים עצומות אבל עדיין תן בה את האמון הזה. אל תדבר על זה עד שהיא תחזור לארץ כי משם היא עלולה לחשוב שאתה לא סומך עלייה וכ'ו להתעצבן לריב איתך לנתק בפרצוף ולך תדע מה היא תעשה אחר כך ואיך תשיג אותה כדי לדבר איתה אחר כך.

בכל מקרה, כשהיא תגיע לארץ תגיד לה 'איך היית מרגישה אם הייתי יוצא עם מישהי ואחר כך תולה מליון תמונות שלה בחדר כשאני יוצא איתך?' ותסביר לה שאומנם אתה סומך עלייה ואתה יודע שהיא לא תעשה ל ךאת זה כי אתה מאמין באהבה שלה ובאהבה שלך אלייה -אבל שהתמונות מפריעות לך, והדיבורים עליו מפריעים לך. ושאתה רוצה שתוריד את התמונות ושתדברו עליו רק אם ממש צריך ותסביר לה שלא תמנע ממנה להיפגש איתו אבל שלפחות תבטיח לך שלא יהיה ביניהם שום דבר... תבקש ממנה לשים את התמונות במגירה כי זה לא נעים לך. ובכלל -הגיע הזמן שהיא תצא מהקטע הילדותי של פוסטרים על הקיר, זה הורס את הצבע של הקיר וזה ממש בעע..

בכל מקרה מאמי, מקווה שעזרתי. שיהיה לך המון הצלחה איתה ולא משנה במה שתעסוק בו.

תות

תבוא לבקר יותר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-05-2006, 09:03
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
=]
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי nrg123 שמתחילה ב "חח, כן, אני יודע......"

מממ אני יעמוד על המילה שלך =] אתה חייב לי מזל"ט! {ועכשי וזה עוד 33 חחח}

בכל מקרה, לגבי הצבא עוד לא יודעת, אבל הייתה לי מנילה מפוצצת ככה שאני בטוחה שישלחו אותי למשו טוב... אז לא סביר שאהיה בגיוס כללי, כנראה יקדימו לי ת'גיוס. {12.12.06}..

לגבי אהבה, מתפתח משהו ... לך תדע =] כרגע אני בספקות..

בכללי אני בכרגיל שלי, בגרויות, לצאת לבלות, ופרש כמובן =] אה ולהציק לתמרוש בטלפון חחחחח {זוכר את תמרוש?}

תות אתה צריך לבוא לאיזה מפגש... באמת לא פגשתי אותך אף פעם {אם זכרוני אינו מטעה אותי} והמפגשים משעשעים למדי... נתי עם הפחד מפסלים שלה... והאלונים הפשושונים.. ארז שתמיד מאחר לי... ותמי שהבריזה בפעם האחרונה חחח =]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר