לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2006, 16:38
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
חוץ מאינפקציה..
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Idan13 שמתחילה ב "טוב"

כל הלהקות שציינת לא מדגדגות ללהקות שאני שומע ת'ביצים מבחינת איכות... וזאת לא תחרות או משהו.... זה רק כדי להראות לך כמה המוזיקה הישראלית פשוטה וממוסחרת כדי שהיא תתאים לקהל יעד גדול ומסויים שהוא הנוער הטיפש שבישראל... רק אינפקציה באמת טובים ובגלל זה הם גם לא מצליחים... פה אוהבים רק זבל אסור שתהיה איכות... היית בניצנים שנה שדעברה? אותי סחבו לשם והסכמץתי כי ידעתי שיהיה אינפקציה... ראית איזה במה הפם קיבלו ואיזה שייגעצ?? אתה יודע ששייגעצ זה חבורה של ילדים מכוערים שעושים אקורדים שילד בן 8 שהתחיל לנגן עושה ושאינפקציה סיימו את בית ספר רימון שהוא הכי נחשב בארץ בתחום ושכל שיר שהם מוציאים שייגעצ לא יודעים בכלל מה הולך שם? זאת רמה אחרת.. אין פה קשר לטעם... רמה שונה לגמריי... ולפחות ההומורשל אינפקציה גם טוב... זה ההבדל בין מוזיקה ממוסחרת למוזיקה של אמנים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2006, 20:14

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Idan13 שמתחילה ב "טוב אם ככה אתה חושב אז בכיף"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Idan13
אבל רק שתדע שילד בן 8 לא יכתוב שירים טובים אין לזה שום קשר לאקורדים רק לשיר עצמו ולא הקושי לנגן תשיר...
דרך אגב אתה צודק גם אף אחת מהלהקות שציינתי לא תתקרב ללהקות מחוץ לארץ אבל עדיין לחלקם שירים ממש טובים!
ובקשר למסחור זה לא קשור כמעט כל להקה ממוסחרת גם הטובות וגם חלק מלהקות לא טובות גם בחוץ לארץ!לדוגמא linkin park יש להם אחלה שירים אבל הם ממוסחרים בצורה מפחידה כמו כל הלהקות הטובות,בכל זאת לאמנים טובים מגיע להרוויח כסף
ודרך אגב הייתי ברוק עצמאות לשייגעצ יש שירים טובים...
\
אז אתה בהחלט לא מגדיר שיר טוב כמו שאני מגדיר ואני מקווה שעם הזמן תדע להעריך מוזיקה יותר על רמה..
לינקין פארק ושייגעצ זה להקות מאוד פשוטות שפונות לקהל פשוט ורחב ומנסות להרוויח כמה שיותר כסף... אלה לא אמנים שעושים מוזיקה כצורך לביטוי... לא אמנים שעושים מוזיקה מכאב... מוזיקה עם מסרים חזקים... קונספט... רוצה בכיוון של הרוק? תשמע פינק פלויד... זאת להקה איכותית... להקה שמליוני אנשים אוהבים ועדיין עושה מוזיקה טובה ואיכותית... מוזיקאים אמיתיים עושים מוזיקה מבפנים... המוזיקה של שייגעצ ולינקין פארק היא מוזיקה מוחצנת שהמטרה שלה היא לגרוף כסף... ומילא אם לפחות היה להם קונספט מיוחד... מילים מיוחדות... אלו להקות חסרות מתוכן... פשוטות ומשעממות מכל הכיוונים... פינק פלויד ךלמשל לא עושים ביצועים גבוהים... גם בבלאק מטאל אין ביצועים גבוהים.... החוכמה במוזיקה היא לעשות מוזיקה פשוטה שהיא כן עמוקה ועם מחשבה... שכן מעבירה מסר... שמעבירה רגש... בכל המיינסטרים הזה אין את כל זה אין ואתה ועוד הרבה אנשים חייבים להבין את זה... בסדר תשמעו את זה... אבל אני במקומכם לא הייתי מעז להשוות בכלל ללהקות באמת טובות... הלהקות שלכם זה להקות לסבבה... לקפוץ במועדונים... זה הכל.
ישן 27-05-2006, 22:14
צלמית המשתמש של MyDream
  MyDream MyDream אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל MyDream
איזה דיון נפתח פה.
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Idan13 שמתחילה ב "תאמין לי מוסיקה טובה אני יודע להעריך"

בכול מקרה אני מסכימה עם slipkorn אני אישית אף פעם לא חיבבתי את המוסיקה הישראלית וכמו כן גם להקות כמו לינקין פארק...
אני חושבת שהמוסיקה שלהם חסרת תוכן, רגש.
אני חושבת שאם תנסו לחפש משמעות מאחורי השירים שלהם, רוב הסיכויים שתימצאו או לב שבור או סתם חשק לאור הזרקורים.
טוב, אולי יש מוסיקה ישראלית טוב דווקא, אבל הם לא אלה שישראלים אוהבים.
ושוב, אני חושבת שרוב החברה הישראלית באמת מתקשה להעריך מוסיקה טובה.

זאת רק דעתי כמובן...

ישן 28-05-2006, 09:30

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Idan13 שמתחילה ב "תאמין לי מוסיקה טובה אני יודע להעריך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Idan13
סלח לי- "להקות שלכם לקפוץ במועדונים"?? מאיפה הוצאתה את זה?

תגיד לי מזה משנה שהם ממוסחרים ושהם מנסים לפנות לקהל יותר רחב??מצדי שכל הלהקות יתמסחרו עד מחר!!יש להם אחלה שירים,תראה כמה מוסיקה ממוסחרת איכותית יש!!מלא כל הלהקות רק מנסות להרוויח יותר כסף,אני מודה שלינקין פארק הם יותר ממוסחרים בצורה מפחידה אבל שירים טובים יש.
דרך אגב בן כמה אתה? אני בן 13 וחצי ..

בגיל 13 וחצי לא הייתי מצפה מימך להעריך מוזיקה טובה... כשתגדל אתה תבין על מה אני מדבר ותגיד שההוא מהפורומים צדק.
המוזיקה של כל האמנים שציינת היא מוזיקה שטחית ולא עמוקה.... הליריקה לא מדברת על נושאים עמוקים והמנגינה סתם חוזרת על עצמה ומשעממת, אין מעברי אקורדים מעניינים, אין מבנה מיוחד, תקשיב ללהקות כמו דימו בורגר ותבין מזה מבנה אחר ממה שאתה רגיל לשמוע ומעברי אקורדים אחרים... הלהקות שציינת הן לא להקות ממוסחרות שעושןות מוזיקה טובה... דימו בורגר כן... אין רגש במוזיקה שלך... מוזיקה בלי רגש זה דבר די עלוב וחסר משמעות... מוזיקה היא ביטוי של האמן... אם האמן לא עושה את המוזיקה לצורך ביטוי הרגשות שלו= המוזיקה הזאת לא שווה כלום כי כשזה לא בא מבפנים זה פשוט מסריח... בגלל זה רואים את ההבדל אצל להקות שהתמסחרו והתחילו לעשות מוזיקה בשביל כסף ושפעם לא היו ככה.... מוזיקה טובה באה מבפנים מהרגש.... תיראה את המוזיקה של פינק פלויד... אנשים ששומעים אותה בעצמם מתרגשים מימנה... יש שירים שעובר בי רעד כשאני מקשיב להם.. צמרמורת... הם להקה שיודעים לרגש.. הם להקה שכותבים מרגש... מוזיקה זה דבר שחייב להיעשות מרגש והלהקות שלך ממש לאר עושות את זה מהמקום הזה.

נ.ב מישו יודע איך משנים פה שם משתמש?

נערך לאחרונה ע"י slipkorn בתאריך 28-05-2006 בשעה 09:33.
ישן 30-05-2006, 12:14
  Bamba-Man Bamba-Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06
מוזיקה זה לא רק רגש
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "[QUOTE=Idan13]סלח לי- "להקות..."

להקות כמו הדלתות וThe White Stripes לא תמיד מעבירות לי רגש, אבל הן כן מעבירות לי מוזיקה מעניינת ואיכותית, שלא נמאסת לעולם. מוזיקה זה אומנות. יש אומנות שהיא רגש ויש אומנות שהיא לא. זה לא חשוב, מה שחשוב זה אם אני נהנה מהמוזיקה או לא. גם פינק פלויד לא מרגשים בכל אחד ממאות השירים שלהם. יש כאלה שכן וכאלה שלא (ומה זאת השטות הזאת שהביצועים שלהם לא גבוהים? Comfortably Numb נחשב בעיני רבים לבעל הסולו גיטרה הטוב בעולם). כשאני שומע מזרחית, אני לא יודע אם לצחוק או לבכות. מילים רדודות, שירה מגעילה, שירים דומים אחד לשני... לא מעניין. וזה בידיוק מה שחשוב לי במוזיקה: עניין. מוזיקה מעניינת (כמו הלהקות שהזכרתי בהתחלה, וגם מיוז, רדיוהד, בוב דילן, לד זפלין ועוד. אלה להקות שעשו דברים שאף אחד לא עשה לפניהן. להקות שעושות מוזיקה מעניינת, מגוונת, שמגרה את האוזן.) זה מה שגורם לי הנאה. במעניינת אני מתכוון להרבה דברים - שירה יחודית, נגינה ומעברים מיוחדים (כמו שהזכרת פה), שירים עם הרבה רבדים, וכו'.

ד"א, יש עשרות להקות ישראליות טובות-
פורטיסחרוף, איפה הילד (שמתאחדים עכשיו ומוציאים אלבום בקרוב), זקני צפת, משינה, ברי סחרוף, הקליק, נושאי המגבעת, כוורת, ועוד הרבה שאני לא מכיר או לא זוכר כרגע. מוזיקה איכותית צומחת בכל מקום, גם בחור כמו ישראל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:51

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר