לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2005, 07:23
  karateka karateka אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
מידע הדרגות זה לא מה שחשוב....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאולין צפוני שמתחילה ב "איזה דרגה אתם????????"

אני יודע שזה אולי נשמע קצת "פלצני", תסלחו לי על הביטוי, אבל לדרגות אין הרבה חשיבות - העיקר הוא להמשיך להיתאמן. אני בהחלט נותן כבוד לכל מי שבדרגה גבוהה ממני אבל אני גם נותן כבוד לאנשים שמבוגרים ממני, אני חס וחלילה לא מזלזל במי שדרגה מתחתי כמו שאני לא מזלזל באדם צעיר ממני. מכל אדם באשר הוא אפשר ללמוד, בלי קשר לדרגה או לגיל שלו. לדוגמא לפני כשנה כשהייתי עוזר מאמן במכון של הסנסאי שלי שאל אותי ילד, לא יותר מבן 12 זה בטוח, חגורה כחולה או ירוקה שאלה שבאמת לא ידעתי לענות עליה. לשניה חשבתי אם יש לי תשובה אי שם בנבחי מחשבתי אך כלום לא עלה בדעתי, "אני לא יודע" השבתי "בהחלט מענין, אני אבדוק ואחזיר לך תשובה". שאלתי את הסנסאי שלי מאוחר יותר וגם הוא לא ידע. הלכתי לספרות ולאינטרנט ולבסוף מצאתי תשובה ואחרי חודשיים החזרתי לילד תשובה, כמובן שהייתי צריך להזכי לכולם מה היתה השאלה ובסוף הודיתי לו שבזכותו וממנו למדתי.
היום אני מתאמן כבר מעל ל-20 שנה קרטה ויש לי חגורה שחורה דאן 2.
התאמנתי שנתיים ג'ודו והגעתי לחגורה כתומה או ירוקה (צר לי שאיני זוכר בדיוק) ועזבתי כי לא הסתדר לי טוב עם המאמן.
התאמנתי נינג'יטסו שנתיים ויש לי חליפה כחולה (דרגה רביעית) ועזבתי בגלל לוח זמנים צפוף.
התאמנתי אייקידו 3 וחצי שנים (אין שם ממש דרגות כמו באומנויות אחרות) ועזבתי כי המאמן עזב את המקום וממשיכו שינה את הימים והשעות שהתנגשו לי עם הקרטה.
התאמנתי שנה וחצי איגרוף תאילנדי (שם בכלל אין דרגות) ועזבתי כי הרגשתי שאני אישית, בשלב ההוא של החיים, לא יכול לקבל עוד דברים נוספים משם.

בסופו של ענין - דרגות זה לא מה שחשוב, חשוב להמשיך להתאמן ולדעת מה הכיוון שלך.
שבוע טוב לכולם,
צור.
חזרה לפורום
ישן 27-04-2006, 22:27
  samorai!!! samorai!!! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל samorai!!!
אנשים לא צריך להגזים!!!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאולין צפוני שמתחילה ב "איזה דרגה אתם????????"

אמנם יש אנשים עם חגורות ירוקות או צהובות שחגורות כחולות לא מתקרבים לרמה שלהם ואני מדבר על כל אומניות הלחימה (לדוגמא אני מביא את מה שאני לומד ג'ו ג'יטסו- והסדר של החגורות הוא לבן,צהוב,כתום,ירוק,כחול,חום,שחור........) יש הרבה ילדים ונערים בחגורות כחולות ואפילו חומות שלדעתי הביצוועים של חגורות כתומות וירוקות מסויימים הרבה יותר טובים.......... אבל אסור לשכוח שאלה שקיבלו חגורות כחולות וחומות עבדו על זה וזה לא סתם שיש להם את הדרגה הזאת ................ אי אפשר להתעלם מכך שיש כאלה שקיבלו דרגות גבוהות וזה לא סתם .... אבל בהחלט אי אפשר לאמר שאלה שמשקיעים ועובדים קשה לא שווים כלום בגלל שיש להם דרגה נמוכה יותר וההפך הוא הנכון............. כך שלא הכל שחור ולבן (אלא רק הצבעים של החגורות)
חזרה לפורום
ישן 29-04-2006, 05:23
  p yosi p yosi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
דרגה משקפת רמה
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "דאן 5? חתיכת רמה וידע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hwarang
בהתחשב שלמדת עוד הרבה אומניות לחימה, באיזה אומנות יש לך דאן 5?

אני חושב שאסכים איתך, חגורה בהחלט נועדה לשקף את הרמה ולא להחזיק את המכנסיים (יש לי גומי במכנסיים), בגלל זה בכלל יש חגורות ובגלל זה יש להן צבעים/דרגות.
אומנם יש כאלו שיש ספק ביכולת שלהם למרות החגורה השחורה, אבל בכל זאת סביר להניח שהם לא קיבלו אותה סתם במתנה, אלא למדו הרבה שנים בשבילה.
תמיד החגורה שמשה מרכיב חשוב בהתקדמות האישית של מי שלומד אומנות לחימה, גם זאת אומנות שהחגורה היחידה הייתה לבנה, בסופו של דבר הייתה נהפכת לשחורה מאבק,זיעה ומאמץ ואז המאסטר שלך ידע שסוף סוף למדת משהו.

יש לי דאן 5 בסטריט פייט . לפי מיטב ידיעתי השיטה קיימת בארה"ב. בהונג קונג .צרפת . בלגיה.ואמריקה הלטינית אני לא בדיוק יכל ליקרא לזה אומנות אבל לחימה בהחלט כן לחימה.
נכון שיש ספק בהמון חברה שיש להם חגורה שחורה וזה ביגלל: א.שהם לא לוחמים. ב. שלא היתה להם את ההדרכה המתאימה.ג.הם עברו המון זמן של אימונים ובאיזה שהוא שלב המאמן שלהם "נישבר" והגיש אותם למיבחן שחורה
ולסיכום אני בהחלט גם מסכים איתך!

חזרה לפורום
ישן 28-04-2006, 23:00
  XReDragonX XReDragonX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XReDragonX שלח הודעה דרך MSN אל XReDragonX

לא יודע מה אתכם, אבל הסינים טיפה חכמים ולא משתמשים בחגורות בשביל לומר כמה ידע יש להם או עד כמה שהרמה שלהם טובה, החגורה היא באמת בשביל המכנסיים כמה שזה נשמע מצחיק, וחוץ מזה הדירוג בקונג פו למשל שונה מהדרגות באמנויות יפניות וכאלה,, בקונג פו מסורתי אמיתי כל תלמיד עולה בקצב שלו, לעומת רוב המועדונים לאמנויות יפניות וכל השאר שכולם עולים דרגה באותו הזמן ברוב המקרים, וגם עולים די מהר, בקונג פו לוקח המון המון זמן עד שעולים דרגה.
Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water in a cup, it becomes the cup. You put water in a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crush. Be water my friend.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר