לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2006, 13:57
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
מידע יום קהילה ומשטרה אזורי (במסגרת פסטיבל חלב ודבש)

תצוגות של אמצעי משטרת ישראל:

פרשים, כלבנים, ניידות סיור ומבצעים, טרקטורונים, ג'יפים ממוגני ירי, מסוק משטרתי ועוד...

תצוגת תכלית של השתלטות על אוטובוס
טכנאי זיהוי פלילי כולל ערכת הטבעה

הצגת תירגול השתלטות על מבנה בסיוע כלבי סיור
הדגמת מנופי חילוץ

הפעלה לילדים: ירי כדורי צבע לעבר מטרות דמות

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://80.70.129.86/STORAGE/files/8/9968.jpg]

תכנית אמנותית:

תזמורת משטרת ישראל בניצוחו של נצ"מ משנה לב רן בהשתתפות 40 נגנים

להקת משמר הגבול

להקת הדבקה הצ'רקסית ומקהלת תלמידים מכפר כמא

היכן: בחורשת סלובניה (חורשת הבונקרים), הכניסה והיציאה לאירוע מצומת כפר ברוך, בהתאם לשילוט

מתי? יום חמישי 1/6/06, בין השעות 10:00-16:00

עלות: הכניסה חופשית, הציבור מוזמן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2006, 17:02
צלמית המשתמש של stealth
  stealth stealth אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עומרי לוי שמתחילה ב "ובאיזה זכות אתה אומר את זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עומרי לוי
ובאיזה זכות אתה אומר את זה בדיוק?
זה שניתקלת באיזה פקיד טמבל זה אומר שהמישטרה לא יודעת להיתנהל?

נתקלתי בהרבה יותר מפקיד טמבל. עבדתי בתור מאבטח במקום שהיו בו הרבה מקרי אלימות, ובכל פעם שעירבנו את המשטרה, הם הוכיחו אזלת יד- הגעה למקום חצי שעה לאחר הקריאה (כאשר המקום נמצא 10 דקות הליכה מהתחנה), הפגנת אדישות וחוסר רצון מופגן לעזור.
כאשר אני מגיע לתחנה לברר על תלונה שהגשתי ואני מוצא את עצמי מטורטר בכל מטה מרחב שרון ובזלזול של כל מי שאני מדבר איתו\ה - מדובר בהתנהלות גרועה
כאשר אני נוסע באיילון ושוטר תנועה עומד על השוליים תוך שהניידת חורגת לתוך הכביש ומסכנת את התנועה- מדובר בהתנהלות גרועה
כמובן שזה בלי קשר לידיעות שליליות על המשטרה שכבר הפכו לשגרה בעיתונים.

באיזה זכות אני כותב את זה? בזכות שיש לי בתור אזרח מתוסכל.
So be it
Settle the score
Touch me again for the words that you'll hear evermore

נערך לאחרונה ע"י stealth בתאריך 22-05-2006 בשעה 17:11.
ישן 22-05-2006, 20:55
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לי היתה תצוגת מבצעיות של משטרת ישראל הבוקר
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי עומרי לוי שמתחילה ב "ובאיזה זכות אתה אומר את זה..."

וליד הבית!

בשביל לא לאחר לרכבת, גנבתי כהולך רגל רמזור אדום כאשר חציתי את הכביש בדיוק כשהתחלף לאדום. אין לי באופן כללי טענות ובסופו של דבר עברתי על החוק היבש. גם לשוטר העייף שסימן לי לעצור ושלף אותי מקבוצת ה'גיי ווקרס" לא היו לי בהתחלה טענות. בסופו של דבר אני העבריין. מה שכן כנראה שהוא ממש התכוון לעבוד קשה היום... היחיד שהוא עצר מכל הקבוצה היה אני וכנראה בגלל שלא הייתי נראה כמו מישהו שינחס אותו בתירוצים ופרצופים, וזה שוב בסדר. מה שלא בסדר היה שהוא משך אותי 25 דקות עם הדו"ח שלו... קודם הוא חיפש דף מדבקות אחד, אחרי שמישמש אותו והחליט שזה לא זה, הוא חיפש אחד אחר. גם את הכתובת הוא לא ממש רצה לקרוא מהספח, אלא ביקש שאקריא לו אותה, וגם לאיית בדיוק את שם ברחוב המסובך של אחד מאבות הציונות מימי טרום העיברות. באמצע האיות הוא התפנה לשיחת קשר עם הניידת (יותר מאוחר נדע למה). כמו כן היה חשוב לו לפרט בדו"ח באריכות פרטים רבים שלולא מילאתי כמה כאלה במתמיד, עוד הייתי חושב שחייבים אותם. נראה לי שאכזבתי אותו כלשאלתו "למה חציתה באדום" עניתי "מיהרתי": הוא כנראה ציפה לכמה שורות טובות שיקחו עוד זמן. אחרי 25 דקות כאלה (צריך לראות כדי להאמין! מזל שיש סלולרי עם ספרות ענק ביד) הוא הואיל לתלוש את הדו"ח בפעולה שלקחה דקה בערך... כשהלכתי המורד הרחוב הסתכלתי חזרה כדי לראות את מי הוא עוד תופס, ראיתי את הניידת שבאה בדיוקק בזמן לאסוף אותו מהמשמרת המתישה שלו...

לולא הייתי יודע שבעירי ישנם 12-16 שוטרים בממוצע במשמרת, ואלה מכסים גם עיר נוספת, עיירה אחד וכמה מושבים, ושמעולם לא זכור לי שראיתי מופיעים כשישנם מטרדי רעש (פעם היו שולחים את המשמר האזרחי, מאז שנאסר עליהם להשלח, בכלל אף אחד לא מגיע), דואגים לפנות את מפרצי האוטובוסים כאשר מכוניות חונות חוסמות אותם וגורמות לנוסעים לצעוד אל הכביש, אורבים לאלה שגונבים אדום (ברכב...) במרכז העיר כש-30 הולכי רגל מחכים לחצות או בכלל עושים משהו מלבד ביום העצמאות... אולי הייתי איך שהוא מעריך אותם מתוך חוסר ברירה. מצד שני, העובדה שגם השוטר הבודד שמוקצה איך שהוא לתת טיפת חוק באנרכיה התעבורתית של 8 בבוקר, מבזבז את זמנו בלחכות ל 2-3 הולכי רגל סך הכל ואפילו את קיומו הכלכלי לא להצדיק (200-300 ש"ח קנסות, לא משתלם כלכלית לשלוח אותו שלא לדבר על כך שאין שום היבט הרתעתי: מי מכם מחליט אם לחצות באדום מפחד הד"וחות???), מעידה על כך שמישטרת ישראל הכחולה, המשטרה "הקהילתית" לא שונה מסיירת הנקיון שכצלמידים היינו צריכים לאייש: סתם לצאת ידי חובה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר