לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2006, 22:53
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "קודם כל תראה את הטופס לפני..."

ראיתי כבר...הדבר היחיד שהוא רשם זה השתלבות בתנועה...עכשיו תבין המסלול היה משהו כמו 150 מטר וזהו...הייתה מכונית אחת שעברה שמה...נסעתי בנתיב הימני והיא בשמאלי והגענו לכיכר אז זה הפך לנתיב אחד(הנתיב שלי התמזג עם שלו)קיצור,האטתי על מנת שהמכונית תעבור ואז אני יעבור לשמאלי אבל המכונית ראתה שאנחנו בטסט אז היא האטה וסימנה לי לעבור...וזהו...ועל זה המניאק הכשיל אותי...אגב אני רואה שאני לא היחיד שהטסטר דפק אותו ב-50 סמ"ק פה בפורום...יש פה עוד אחד (עם תמונה של קרטינג ליד השם משתמש)שהטסטר הכשיל אותו בכוונה...

ועכשיו לנושא,הטסטר הזה סתם הכשיל אותי...המורה שלי גם אמר שהוא לא מעביר ראשון וזה שגעון שלו...סתם טסטר בן זונה...חבל שיש טסטרים כאלה במדינה שלנו...באמת שנכשלתי סתם וגם המורה שלי אומר את זה...אבל לא נורא...אני לא אתן למניאק הזה לדכא אותי..

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר