לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2006, 20:09
צלמית המשתמש של עידן למבורגיני
  עידן למבורגיני עידן למבורגיני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.06
you can never know
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי mj15 שמתחילה ב "פורפיל גבוה יכסה על זה?אז יש מצב שאני אתקבל?"

מן הסתם אם יהיה לך 97 אז זה אומר שאין לך בעיות רציניות אבל אני אספר לך סיפור אישי שלי
בגיל 3 בערך היה לי לאיזה חצי שנה אסטמה של העור מאז לא חזר, צו ראשון פרופיל 97 בלי סעיפים, ירפ"א ב' החליטו לפסול אותי, ישר ערערתי וקיבלו את זה....אני חושב שאולי בגלל זה אתה לא תדע עד שלא תכיר איזה רופא תעופתי או שתגיע לירפ"א ב'...
בכל מקרה זה לא משנה תבוא לכל הזימונים תצליח בהם כשתגיע לירפ"א ב' תדע בטוח אם תעבור מבחינה רפואית כי יש דברים אולי שאתה בכלל לא יודע עליהם או חושב עליהם....

מה שיכול היה לעזור לי בזמנו הוא לא לפתח ציפיה גדולה בקשר לכל תהליך הטייס מכיוון שמאוד קל ליפול ואחרי שפסלו אותי מאוד התבאסתי (וגם שמחתי המון כשהחזירו אותי), תרצה המון ותתרכז כמה שיותר בזימונים
בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-05-2006, 14:07
  איתי סביר איתי סביר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
אחי, אני מקווה שהתשובה תספק אותך....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mj15 שמתחילה ב "יש לי שאלה לכל מי שהיה הוא הולך להיות בקורס טייס בקשה ענו לי!"

לגבי דברים כאלו כמו ניתוח בגיל שלוש או אסטמה חריפה שנפסקה, דברים על הגבול כאלה, אני מניח שזה תלוי בתופעות הלוואי שהיו לך אחרי הניתוח והאם זה השפיע עליך במהלך החיים למשך כמה שנים אחרי זה וכיוצ"ב...

אני יכול להגיד לך שאני הייתי מאושפז 12 יום בגיל שנה, הצהרתי על זה ולא עשו לי כלום.
עכשיו, המקרה שלך יותר בעייתי כי עברת ניתוח, ותמיד מסתכלים על זה אחרת בצבא.
כל החברים שלי שעברו ניתוח ב-3 שנים האחרונות, אני יודע שהתייחסו לזה בקביעת הפרופיל שלהם.
מצד שני, כל החברים שלי שעשו ניתוח או עברו "משבר גופני" כלשהו בגילאים קטנים יותר, לא התייחסו לזה בקביעת הפרופיל שלהם (כולל סעיפים וכדומה).

אל תהיה לחוץ, אני בטוח שהכול יסתדר. מקווה שעזרתי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר