לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2006, 11:48
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
המלצה צפו בתצוגת האופנה של נשות הכדורגלנים (בגדי ים)

חברתו של רונאלדו, בת הזוג של בופון ודוגמניות נוספות צעדו על המסלול במינכן בבגדים שעוצבו במיוחד לקראת המונדיאל. אל תפספסו אף פריים
סוכנויות הידיעות

יחד עם מיטב כדורגלני תבל, הגיעו לגרמניה גם לא מעט נשים יפות, שלחלקן קשר ישיר לאותם כדורגלנים. במינכן, רגע לפני משחק הפתיחה בין גרמניה לקוסטה ריקה, החליט לנצל את הסיטואציה ולשלב בין המשחק לבין האופנה.

חברת ההלבשה התחתונה 'טריומף' ערכה אתמול (ד') תצוגת אופנה עם קריצה, לרגל המונדיאל הקרב ובא. בתצוגה נראו חברתו של חלוץ ברזיל רונאלדו, רייקה אוליביירה, חברתו של שוער נבחרת איטליה ג'יאנלואיג'י בופון, אלינה סרדובה, ודוגמניות רבות אחרות, בביגוד מיוחד לגביע העולמי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3260325,00.html

צילום: רויטרס

אוליביירה היא דוגמנית במקצוע, אבל גם שאר הבנות, כמו אשתו של הצ'יליאני מנואל ניירה, פמלה דיאס, הרגישו בבית על המסלול, בבגדים שהוכנו לאירוע במיוחד על ידי בית הספר לעיצוב אופנה בלונדון.

"עכשיו אני מדגמנת ואני חייבת לעבוד, אבל אני מתכוונת לחזור לכאן רק בשביל המונדיאל", אמרה אוליביירה בתום תצוגת האופנה. על חברה לחיים אמרה הדוגמנית הברזילאית: "רונאלדו נמצא בכושר, אבל הוא לא נמצא איתי כאן בגלל שהוא חייב להתרכזבאימונים. אנחנו חייבים לזכות בגביע".

סרדובה גילתה סודות מחדר המיטות: "איתי בופון תמיד בכושר, אז אני מקווה שהוא יהיה בכושר גם במונדיאל. הוא היה פצוע במשך חצי שנה העונה, אבל כרגע הוא בכושר מצוין ואני מרוצה".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר