לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2006, 17:34
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
תפסיקו להיות כל כך פתים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roeis01 שמתחילה ב "SMS4U///"

אני מכיר אחד שהצטרף, לא קיבל כלום.
אחרי שאתה נרשם אתה לא יכול לפרוש.
סה"כ כמה חכמים הקימו "חברה" שתעקוץ את הפראיירים שבינינו.
בסופו של דבר יגיע החשבון פלאפון שלכם ותגלו שמחייבים אתכם על דברים שאתם לא זוכרים שעשיתם, ולא בגלל שאתם סנילים.
ובנוסף לכך, למרות שתהיה לכם הזכות לתבוע בחזרה את הכסף ששלמתם לשוא, לא תוכלו לעשות זאת בגלל "חוזה" שהורכב במיוחד לפראיירים, מנוסח היטב וימנע מכם כל זכות לדרוש משהו בחזרה, ובקריאה ראשונה תחשבו שזה כלום , אבל בהמשך תגלו שאכלתם אותה.

ואני לא מדבר על החברה הזאת אישית, אלא על כל החברות שעוסקות ב"כסף קל", למרות שיש סיכוי וקיימת אולי חברה אחת כזאת שהיא אמינה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2006, 20:11
  hanoch_giv hanoch_giv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.06
הסבר על שיטת הפרמידה

הרעיון של פרמידה היא שכל משתתף יכול לצרף משתתפים נוספים שהם יהיו "בנים שלו" וכך הוא יהנה מאחוזים מההשקעה שלהם כך שלכאורה אתה משקיע סכום מסוים ויכול עקרונית להרויח הרבה מאוד ...

אבל אם בוחנים את השיטה בראיה מתמטית(ואני לא מדבר על חברות שבנוסף גם מרמות) נגלה שרוב האנשים בפרמידה נמצאים בתחתיצ שלה כלומר הם משלמים אבל מרוויחים מעט או בכלל לא רק מעט אנשים נמצאים בצמרת ומרוויחים הרבה.
לדוגמה פרמידה עם 3 בנים לכל אחד ויש 4 דורות :
דור ראשון:1
דור שני: 3
דור שלישי: 9
דור רביעי: 27

כלומר רוב החברים 67% רק משלמים ולא מקבלים שקל.
22% הם דור שני מהסוף כך שהם משלמים יותר מאשר מקבלים.
רק 10% יהיו בשלבים העליונים.
אם ניקח פרמידה יותר גדולה או נאפשר יותר בנים נקבל אחוז יותר גבוה בתחתית.
יש לציין שברוב הפרמידות אפשר לצאת בכל שלב כך שצריך לשכנע כל הזמן את אלה שמתחתיך להשאר או להביא אנשים חדשים.
לסיכום רוב האנשים רק יפסידו כסף מי שיריוויח כסף הם רק אנשים שיכולים לשווק את המוצר להרבה אנשים לאורך זמן - אם אתם לא כאלה אל תיתפתו...

נקודה נוספת כמו ש hwarang אמר ישנם חברות שמרמות גם את זה צריך לברר על החברה.
ישן 22-05-2006, 09:03
  hanoch_giv hanoch_giv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.06
אין לי מושג

אני לא רוצה להשמיץ את החברה כנראה שהיא עובדת לפי החוק. לדעתי אל תיכנס לפני שתברר את הנושא ותראה למשל את החוזה שלהם.
מעבר לכך כמו שכתבתי למעלה רוב האנשים שיכנסו לא ירויחו לכן אם אתה לא תותח מכירות ויש לך כושר שיכנוע (למשל כמוני - אני גרוע בזה) - רק תוציא כסף ותתעסק בזה בלי לקבל כלום.

אני אתן לך דוגמה:
אם אני לא טועה אתה מקבל את הכסף רק אם צברת מעל 100 שקל ועל כל פרסומת שראית או משיהו שהבאת אתה מקבל אגורה - כלומר צריך 10000 פירסומות כדי לקבל 100 שקל נניח שהצלחת לגייס 5 והם גיסו עוד עכשיו כל אחד שגיסת והוא לא תותח או שאין לו זמן יעזוב מהר - כי אם הוא לא מגייס הוא יצטרך לקבל 10000 הודעות כדי לקבל כסף - לא דבר משתלם - נניח שאתה ראש תת פרמידה עם 100 איש כל אחד יצרך לראות כ100 פרסומות בשביל ה100 שקל הראשונים שלך כלומר תיצרך לשכנע 5 אנשים להכנס ואז תיצרך לשכנע אותם להשאר הרבה זמן כי בהתחלה הם לא רואים כסף תיצרך לשכנע אותם גם לגייס אנשים נוספים - בסופו של דבר אם אתה (או "בן" שלך) לא יושבים למשתתף על הראש הוא יתיאש ויעזוב - כלומר יש צורך לעבוד על הפרמידה כל הזמן.
בקיצור כל זה בשביל 100 שקל(שעות של עבודה) וכדי להמשיך להרוויח תצרך לעבוד יותר קשה
לדעתי ישדרכים יותר קלות לעשות כסף.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר