לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2004, 17:42
צלמית המשתמש של סאנדמן
  סאנדמן סאנדמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.04
מתנחלים והטלאי הכתום

אני חושב שהשיטה החדשה של המתנחלים "לזעזע את הציבור" דרך השוואה של תוכנית ההתנתקות לשואה ואת שרון לנאצי עברה את כל גבולות הטעם הטוב ואת כל הגבולות בכלל.

אני שומע אמירות כמו: "הקאסמים שעפים עלינו מזכירים לי את השואה ואת תאי הגזים" ופשוט אין לי מילים. כשפעם ניסו מדינות אחרות להציג את הקומוניזם כמשתווה לנאציזם באכזריותו קמה (ובצדק) כל מדינת ישראל בצעקה שלא יתכן כדבר הזה!!! שהקומוניזם, עד כמה שהיה רע, לא התקרב לחומרת הנאצים, ופתאום מה? יהודים וישראלים מקרבינו עושים את ההשוואות האלה, ועל מה?

הדבר הטוב ביותר שקרה ליהודי בתקופת הנאצים היה גירוש בבושת פנים מארץ מולדתו משולל כל רכוש וזכויות ואילו הדבר הרע ביותר שיקרה למנחלים יהיה מעבר שלהם למקום אחר בישראל עם פיצוי הולם, אז אוקיי זה לא אידאלי מבחינתם והם "נעקרים מביתם" אבל עד כאן עם ההשוואה.

תקופת השואה ומלה"ע2 היא הפרק האפל ביותר שידעה האנושות בכלל והעם היהודי בוודאי - די עם ההשוואות המרגיזות האלה!.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2004, 18:19
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
הקיצוניות קורעת את העם.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "מתנחלים והטלאי הכתום"

קשה מאוד להרגיש רגשות הזדהות כאשר השוואות לשואה הופכות לחלק בלתי נפרד מהמאבק. זילות השואה נשפכת מכל עבר וזה רק מרחיק את המתנחלים מאלה שעוד איכשהו מזדהים איתם. צריך להיות פסיכי לגמרי כדי לענוד טלאי צהוב בשנת 2005 במדינת ישראל.
תענדו טלאי צהוב, תאיימו בסירוב פקודה, תעברו על החוק, תסיתו, תמשיכו בדרך שאתם ממשיכים - ובאמת תקרעו את עצמכם מהעם הזה.
במקום לצבור מעט רגשי הזדהות אתם רק מעצבנים. לך תתנאייקו.
בסוף נראה אתכם באותה עין עם "טרור עכשיו" ו"כך".

(הכתוב מתיחס רק לקומץ הקיצוניים שתומכים בהצעה מטורפת זו ואינו כולל את רוב המתנחלים ה"נורמלים")

ישן 22-12-2004, 02:24
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
דרוש בדחיפות קופירייטר

לימין יש בעיה חמורה של קופירייטרים, משום מה כולם מתרכזים בשמאל ששולף סיסמאות וסטיקרים עם המון חוכמה, לימין יש בעיה של רעיונאים שידברו בפשטות אל העם.
כאן אנחנו רואים דוגמא לעניין.
כתום למי שלא קלט עד עכשיו הוא הצבע שנבחר ללות את המאבק, הוא מופיע על דגלים, חולצות סטיקרים וכו'.
הרעיון להשתמש בכתום ולגייס את הטלאי הצהוב הוא רעיון חכם מאד כי הוא מציג את הרעיון בפשטות ובבירור. אבל אסור לאף אחד ובטח שלאליהודים להשתמש בסממנים המשווים מישהו או משהו לשואה.
זה גורם לזילות ומלבה את ההכחשה.

ישן 22-12-2004, 10:26
צלמית המשתמש של snoopy22
  snoopy22 snoopy22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.03
חבר'ה, נראה לי שנסחפתם קצת...

ענידת הטלאי הכתום היא באמת מעשה אומלל, אך מטרתה היא לא להשוות חלילה בין השואה לפינוי המתקרב. אלא לציין את הרגשתם של המתנחלים בתור אזרחים סוג ב'.
ראיתי פה הרבה תגובות ונוצר רושם כזה שהמתנחלים שונאים את החיילים שמגינים עליהם, סוגרים להם את הברזים, מנקבים להם את הצמיגים וכו'. תשאלו כל חייל ששמר בהתנחלות והוא יגיד לכם שהיחס שקיבל שם היה מעל ומעבר. למרות שאני "בורגני" יצא לי לבקר בכמה התנחלויות. מזמינים את החיילים לשולחן שבת, נותנים להם אוכל ושתייה למוצב, ומשתדלים לדאוג לכל מחסורם. וזה שיש כמה קיצוניים שם - כמו בכל חברה - לא נותן לכם את הזכות להתלהם על הכלל.
הציבור הזה שולח וימשיך לשלוח(גם אחרי הפינוי) את מיטב בניו ליחידות הקרביות ביותר בצה"ל, אני חושב שיש פה הרבה שלא קולטים בכלל באיזה מצב הם חיים, טרור יומיומי, פצמ"רים שנופלים בכמויות מפחידות, ואחוז אבידות בנפש גבוה לאין שיעור מכל אוכלוסיה אחרת.
תארו לעצמכם שאתם קמים בבוקר, ובנתיים שתי פצמ"רים נפלו לכם בחצר, אתם שומעים שהבן של השכן נהרג ממארב כביש בלילה, לא מפסיקים לדאוג בגלל הגירוש כי רה"מ החליט על תוכנית מדינית חדשה ואתם שפני הניסיון, ועוד אחרי זה צריכים גם להתמודד עם השמצות בלתי פוסקות על הנאמנות שלכם למדינה. אני בטוח שכל אחד היה מרגיש כמו אזרח סוג ב'.
ישן 22-12-2004, 18:27
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לא הבנתי Lol ? את פשוט בחורה מגעילה .
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "ושוב לא הבנת"

כשמישהו שומע או קורא את המילה " מחבל " בלי תוספות ,הוא מבין שמדובר במרצח , גם את מבינה ולכן השתמשת במילה הזאת .

גם כשמישהו שומע שתכף יבוא אליו הביתה מחסל הוא בורח , הוא לא חושב שמדובר במישהו שיבוא לחסל את כל הסלט במקרר . כשמישהו קורא למישהי זונה , גם היא מבינה בדיוק למה הוא מתכוון ולא חושבת על הפרוש הנוסף "מוכרת מזונות" . ככה זה , יש מילים שאם אומרים אותם בלי פרשנות , הצד השני מבין את ברירת המחדל שלהם . במקרה של מחבל , ברירת המחדל היא מרצח .

תתביישי .

ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-12-2004, 10:09
צלמית המשתמש של איש קש
  איש קש איש קש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.04
מתנחל למען עדי(אשת דשא)
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "תגיד, אתה בניו-יורק, נכון ?"

אנשים תתבישו לכם, עשיתם לאחד האנשים הכי אכפתיתם שאני מכיר רצח אופי רציני, וכל זאת רק בגלל שהיא חושבת אחרת מכם??? אני מכיר אותה לא מכבר ואני מאוד מסכים עם המילה "מתנחבלים" למרות שאני מתנחל ישנם מתנחלים שהם גרועים יותר מארגוני הטרור האיסלמים מי כמוני יודע יש לי דוד שיושב בכלא מכיוון שהוא היה במחתרת(וטוב שהם מאחורי סורגים) אבל הטענה שאנחנו"מחבלים בהגשמת חלום השלום" אני לא מסכים והיא יודעת זאת אבל זכותה לחשוב ככה. אבל להגיד שהיא שונאת אדם???? אתה בכלל לא מכיר אותה מי שהוא שונא אדם לא הולך לכפרים ערביים ומחלק אוכל לנזקקים, מי ששנוא אדם לא נלחם למען זכויות האוכלוסיה ההמולסבית ומי ששונא אדם בחיים לא היה מתנדב לארח חברה לחולי איידס שנודו ע"י החברה "הנאורה" שלנו.
אז בפעם הבא שאתם שופטים אדם תכירו אותו קודם ואל תשפטו אותו רק על סמך דעותיו, אתם רמסתם כאן אדם שהוא כולו טוהר וטוב וצר לי על כך. מותר לא להסכים אבל אסור לזלזל בדעות האחר.
דרך אגב אני נגד הטלאי הכתום לדעתי הוא מבזה את הלובשים אותו(למרות שגם אבי עונד אחד כזה)
שלכם בידידות עמוס
ישן 23-12-2004, 12:13
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
איש קש וגבבה, תרגיע אה..אין כאן "אנשים" מקסימום גולש או שניים שמביעים עמדה
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי איש קש שמתחילה ב "מתנחל למען עדי(אשת דשא)"

מתגובות ועד "לרצח אופי" המרחק הוא רב מאוד.
זה שאצלך במשפחה הגרעינית יש פושעים, זו בעייה אצלכם בחינוך הכושל (ואולי גם בגנים...), הרוב המכריע (באחוזים למעלה מ99אחוז) של המתיישבים באיו"ש לא דוגלים בטרור...
מה קרה נגמרו הצרות והבעיות "בארץ ישראל הישנה והטובה", שאפשר ללכת ל"כפרים ערביים", מכיר את "עניי עירך קודמים"???
דאגה למען זכויות הקהילה ההומו-לסבית חשובה לטעמי מאוד מאוד, אבל מה החיבור שלה לכפרים ערביים, זה ממש לא ברור לי (אגב לא הכל מלחמה מר מתנחל, אפשר לדאוג לאוכלוסיות מקופחות גם מבלי להרוג, לכבוש ולקחת שבויים....)...
אירוח חברה למסכנים ואמללים, לא מהווה תעודת כשרות לפגיעה בקבוצות אוכלוסייה אחרות שלא בדיוק מסכימות עם דעתך "נאורה" ככל שתהייה.
אז עמוס ידידי תרגיע...
צהררים טובים לכולם וסופשבוע רגוע רגוע....

נערך לאחרונה ע"י שונרא1 בתאריך 23-12-2004 בשעה 12:15. סיבה: שגיעט חטיב
ישן 22-12-2004, 12:02
צלמית המשתמש של לידור
  לידור לידור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
לפני שמדברים על "נשק יום הדין" כביכול ששלפו המתנחלים בהזכירם את השואה-

כדי לכל אחד מהמגיבים כאן לחשוב מעט מה היה קורה אילו היו נופלים עליו מעל 3000 פצמרי"ם וקאסמים,ילדיו היו בסיכון בדרכם לבית הספר,הוא הי צמוד לנשק ולביפר כל שעות היום,ובנוסף המדינה היתה מעונינת לזרוק אותו מביתו עם הקטנת פיצויים במידה ולא יתנהג לפי החוקים הדרקוניים שהיא קבעה במיוחד לטיפוסים כמוהו.
ואל תגידו שהוא יכל שלא לגור שם עם משפחתו.את נצרים הקימו המערך לצורך בטחוני.וכך גם ישובים רבים אחרים ביש"ע.
האגואיסטיות והשינאה האנטישמית של רבים בציבור הישראלי כלפי המתנחלים בכללותם,ביטויי הארס בפורום הזה ובפורומים אחרים כלפי מי שכולנו שלחנו לגור שם,עברו כל פרופורציות.זאת שינאה נטו.שינאה של יהודים ליהודים.

ישן 22-12-2004, 20:53
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
אתה מוצלח אתה
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי לידור שמתחילה ב "יש לך בית משלך?עם משכתנא וילדים?"

הפכת מאבק אידיאולוגי למאבק על המשכנתא

אז לא אין בית משלי וכן יש לי ילד

אבל אם זו הבעיה אז הם צקבלים מספיק כסף כדי שהם לא יזדקקו למשכנתא

שוב אתה חוזר לשינאה אני לא שונא אותם זה אתה שמלבה את השינאה
גם הפרועים שבהם מקבלים תמיכה במקום גינוי

אתה אפילו לא יכול לגנות את זה שהם ניתקו את המים למוצב ששומר עליהם
ואת זה שהם קיללקלו רכב מבצעי שנועד בשביל להגן עליהם
אם היה שם ארוע והחיילים היו מתעכבים בהגעה בגלל שהרכב הושבת
איך בכלל הם מעיזים להכנס לבסיס צבאי ולעשות שם ככל העולה על רוחם

מה אתה חושב שהיה קורה לקבוצת יהודים שהיו עושים את זה במלחמת העולם השניה בגרמניה
אז לחיילים הם קוראים נאצים ואתה מעודד אותם(תיכף טטען שאני ממליץ לירות בהם נכון)

אז אני שמרתי על התנחלויות ואני מכיר את הנפשות הפועלות
אחי נפצע קשה בנצרים כשהיה במילואים(לפני 10 שנים וחודש)
וכל זה עדיין לא גרם לי לשנוא אותם או אפילו לרצות שהם יצאו משם

אבל ההתנהגות שלהם בשנים האחרונות יוצרת כל פעם גבול חדש שממאיס אותם , ואת זה הם
מצליחים לעשות טוב מאוד לבד.

להשאר שם לא נישאר , כבר עברנו את נקודת האל חזור וזה בלי קשר למצב המדיני שהיה פה
לפני 15 שנה. אני לא חושב שבגגללם אין שלום , האחריות על זה היא של הערבים אבל הישיבה
שלהם שם לא תרמה ולא תורמת מאומה לביטחון שאר התושבים במדינה(למרות טענתם) ויצאה
משם תתרום הרבה לכושר של הצבא , וכדי שהיציאה לא תהיה בסיגנון הבריחה מלבנון צריך
לאפשר לתכנן ולהכין הכל כראוי , כרגע הם יוצרים מצב שבמקום שצה"ל יגן עליהם הוא צריך גם
להאבק בהם.

It's Never Lupus

ישן 22-12-2004, 12:06
צלמית המשתמש של snoopy22
  snoopy22 snoopy22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.03
סאנדמן

אם לא הבנת את מה שאמרתי אז אני חוזר: "ענידת הטלאי הכתום היא באמת מעשה אומלל, אך מטרתה היא לא להשוות חלילה בין השואה לפינוי המתקרב. אלא לציין את הרגשתם של המתנחלים בתור אזרחים סוג ב'."
בכלל אני נגד כל דבר שמזכיר או מעלה אסוציאציות של שואה, והצעד הזה נעשה מטימטום שנבע מיאוש,
וזאת בושה וחרפה.
אבל מה שמרגיז אותי,וזאת דוגמה קלאסית לדמגוגיה זולה. זה שאתם מחפשים מחסה באקט האומלל הזה -שרבים אגב מציבור המתנחלים מתנגדים לו בחריפות- במקום להתעמת עם הבעיה האמיתית שהיא גירושם של כל יהודי גוש קטיף מבתיהם.
נכון,אי אפשר ואסור להשוות אותה לשואה, אבל היא עדיין שערוריה אנושית וזוועה מוסרית בפני עצמה.

ואילן, תודה על האשכול אבל אני מכיר את הסיפור. אין מה לעשות,על כל אחד כמוך יש 100 שיגידו ההפך
ישן 22-12-2004, 12:32
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

די כבר צבועים!!!!!!!!!!!!ומתחסדים איהפ הייתם כשמאיר שליו השווה בין חיילי צה"ל לנאצים?

"בפרשיית" נגן הכינור במחסום חווארה?
השמאל העלוב ואיתו גם התקשורת, חושבים שנכסי השואה שייכיים אליהם, מי אתם בכלל?!
לקרוא לחיילים נאצים כמו שעשו כמה אנשי שמאל ,או יהודונאצים למתנחלי חברון כמו שעשה פרופסור ליבוביץ' וכן הלאה, אה - אז זה בסדר, אני לא זוכר ולא שמעתי שהייתה לא צעקה ולא זעקה, בקושי קול ענות חלושה
אבל כשיהודים יקרים המשתייכים לימין וכעת הם מגורשים ע"ר היותם יהודים, ובדרך הם מביעים מחאה אילמת, אה, אז זה לא, כאן הם כבר עברו את הגבול תעשו לי טובה!
השואה "שייכת" לעם היהודי כולו לא רק לשמאל....
אגב, אם היו שואלים אותי, אני הייתי נגד הקמפיין הזה בתוצרתו הנוכחית (רק בגלל האפשרות שאולי הוא משיג מטרה הפוכה, והתגובות שלכם כאן גם כנראה מוכיחות את זה, אבל לכל אלו שקוראים חמאס מחד ומזדהים עם המתיישבים מאידך, אני ממליץ לחפור טוב טוב אל תוך הנפש ולנסות לכל הפחות להבין אותם.....כואב להם!!ולא להגרר אחרי התקשורת העלובה, שהרי ברור לכל במי היא מצדדת, למעט לדעתי אולי אורי אורבך, אין היום אף איש תקשורת ראוי, שלא משתייך לצד השמאלי לא בערוץ 1, לא בערוץ 2 ולא בערוץ 10 וכן לא בעיתונים, כמעט כלל בעלי הדעות "הפובליציסטים" משתייכים או מזדהים עם השמאל, אז חברים אל לכם להגרר אחרי הזרם העלוב והמשמיץ הזה.)
אני הייתי בוחר ב"טלאי" בתוצרה של לב כתום, אבל...
אני לחלוטין מבין לליבם, לא כועס אליהם ולא חושב שהם עשו משהו רע
הם זועקים את כאבם
בשבילם זה בפירוש שואה
כל קשר בין דמוקרטיה לבין קבלת ההחלטות במדינה על נושא ההתנקתות הוא פחות ממקרי.
וחבל

נערך לאחרונה ע"י שונרא1 בתאריך 22-12-2004 בשעה 12:44.
ישן 22-12-2004, 14:03
צלמית המשתמש של סאנדמן
  סאנדמן סאנדמן אינו מחובר  

התייחסות לנאמר
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "די כבר צבועים!!!!!!!!!!!!ומתחסדים איהפ הייתם כשמאיר שליו השווה בין חיילי צה"ל לנאצים?"

לסנופי-
הבנתי, אבל אני קורא בין השורות, כשמתנחל מרגיש "אזרח סוג ב'" האסוציאציה הראשונה שעולה לו לראש זה לשים טלאי כתום שהרי גם בשואה הרגישו כך (אחרת למה בחר דווקא בטלאי?).
חוצמיזה סנופ, אני משוכנע שאתה חושב שזה מעשה שאינו במקום - אז למה אתה מחפש להם צידוקים כשהם בעצמם לא מנסים למצוא כאלה?

ללידור-
את העובדות אנחנו מכירים, זאת התגובה של המתנחלים שיש לנו בעיה איתה ואם השתמע מדברי שאני "שונא" את כל המתנחלים באשר הם שם אז לא, ממש לא - אני כועס וחושב שזאת חוצפה שאין כדוגמתה להשתמש בשואה בהקשר הזה ואת כעסי אני מפנה אך ורק כלפי אותם "קומץ" גדל והולך של חבר'ה שעשו מעשה וענדו את הטלאי. ואגב בקשר ל"שנאה של היהודים באשר הם יהודים" א. שוב שימוש בוטה של משפטים אנטישמיים מכיוונך הפעם, שימושים שמזכירים את אותה התקופה. וב. אני לא יהיה זה שיאהב יהודי באשר הוא יהודי - אם הוא עושה מעשים שיש עימם קלון הוא לא טוב בעיניי יותר מכל אדם אחר שאינו יהודי. בקשר לטומי לפיד - אני לא מנסה להצדיק אותו, בכלל לא אבל הקשר הרבה יותר הדוק בין אותה ערבייה שיהודים רומסים את ביתה ואת כבודה בטנק מאשר הקשר בין פינוי מתנחלים ע"י בני עמם ומתן פיצוי הולם.

לשונרא-
מחאה אילמת? לשים טלאי כתום ולהופיע תחת כל עץ רענן עם השוואות ששרון הוא היטלר זאת מחאה אילמת בשבילך? מה לא אילם? רצח שר? רצח ראש ממשלה?
ויודע מה? גם לי כואב. כואב לי שאני לא מוצא עבודה - אז גם אני אשים טלאי כתום כי זה "מזכיר לי את השואה? וכי זאת "השואה" שלי? דחיל ראבק, עזבו אתכם מהשואה כבר.
ובנושא כל קשר בין קבלת ההחלטות במדינה ודמוקרטיה הוא מקרי לחלוטין- איך בדיוק? הכנסת לא החליטה? אנחנו לא בחרנו את הכנסת בצורה דמוקרטית? מה בדיוק לא בסדר?

ישן 22-12-2004, 17:40
  קוסקו קוסקו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.02
איפה הישוו בין שרון להיטלר?
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "התייחסות לנאמר"

לא ראיתי שום השוואה כזו מצד המתנחלים.
כן ראיתי הרבה עתונאים שלוקחים את הצעד הזה עוד צעד קדימה, וכן ראיתי אנשי שמאל שקוראים לחיילים יודונאצים.

אגב- כששירתתי בחברון, לצערי הרב היו גם כאילו שקיללו אותי בתור חייל- נאצי, וחיילים שלי היו צריכים לספוג את העלבונות ולשתוק- כך שגם המתנחלים לא טלית שכולה תכילת א-ב-ל, וזה אבל גדול, לא דובר אז על כניעה ללא תנאי מצידנו - כלומר התנתקות חד צדדית.

סיכום- אני מתעב את הביזיון הזה שהם עוטים על עצמם, הם אינם טלית שכולה תכלת, אך לא יתכן שאנחנו נהיה צבועים לגביהם. השואה צריכה להיות מעל כל וויכוח פוליטי, ואין להשתמש בה- לא משמאל ולא מימין.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.goodluck.co.il/dolars.gif]

http:www.goodluck.co.il
האתר של המהמרים הישראלים!!

ישן 22-12-2004, 18:35
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

תגובה לתגובה....
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "התייחסות לנאמר"

זה יפה מאוד שאתה משווה בין גירוש של עשרת אלפים (10000) יהודים מבתיהם, חלקם כבר שלושה (3 ) דורות, הרס הבתים, הזכרונות, הכל !! לזה שאתה אדוני לא מוצא עבודה, על זה תגובתי תתבייש!!!(או שכנראה השנאה באמת מעבירה אותך על דעתך ופוגעת באופן אנוש בכושר האבחנה שלך, ועל כך חבל....)
איזה כייף להיות דמגוג (במקרה שלך דמגוג עלוב...) ואני מצטט:"...ולהופיע תחת כל עץ רענן עם השוואות ששרון הוא היטלר...", מה אכפת לך שמדובר באנשים, במשפחות בבני-אדם, אם אפשר לשקר ודרך זה גם להשמיץ ולפגוע ולהוסיף עוד שמן למדורה, ולהוסיף עוד ועוד לשנאה, אזלמה לא??!
אז זהו שלא!!!, מתי מעט, בודדים, קומץ שבקומץ שבשוליים ולעיתים רחוקות מאוד, עושה שימוש בביטויים כמו שאתה השתמתשת (אם בכלל), אז תרגע
(ואם כבר בדמגוגיה עסקינן, אזי-רצון לפגוע ביהודים כי הם יהודים- דווקא נמצא בימים אלה במעוז השמאל, מי אמר טלי פחמיה???)
גם בממשל דמקורטי ישנם "כללי משחק" ואם אצלך לפטר שרים - עוד בטרם הם הצביעו, כדי להשיג רוב, זו אצלך הדמוקרטיה במייטבה שיערב לך.
אם משנים חוק יסוד (הדבר שהכי קרוב לחוקה ...) בגלל גחמות של זקן בן 80 , זו דמקורטיה במיטבה אזיי שיערב לך, אם להגיד שהתנועה תקיים משאר "מחייב" ולאחר הפסד בו, להתעלם באופן בוטא מתוצאותיו, זו אצלך הדמוקרטיה במייטבה שיערב לך ידידי.
המשך ערב טוב
ולילה טוב.

ישן 22-12-2004, 18:47
צלמית המשתמש של סאנדמן
  סאנדמן סאנדמן אינו מחובר  

אוח שונרא, למה להתעצבן?
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "תגובה לתגובה...."

ואם אני דמגוג עלוב אתה סתם אחד שיורד לרמה של דיבור עלוב. אבל בכ"ז אענה לך:

א. לא השוותי בין זה לבין זה אבל גם אם כן השוותי ההשוואה תהיה יותר קרובה מלהשוות את השואה (רצח של 6 מליון מבני עמך, רק להזכירך) לעקירת 10000 מתנחלים מביתם (3 דורות, וואלה) ולהעברתם אחר כבוד למקום אחר בתחום הקו הירוק עם פיצוי הולם.

ב. לא אמרתי דמוקרטיה במיטבה, אמרתי דמוקרטיה ומה לעשות זאת דמוקרטיה לטוב ולרע. למה, מישהו הפר חוק? גש למשטרה והגש תלונה אבל אל תבכה לנו פה שהמעשים לא דמוקרטיים טוב?

ולאמירתך העלובה "איזה כייף להיות דמגוג (במקרה שלך דמגוג עלוב...) ואני מצטט:"...ולהופיע תחת כל עץ רענן עם השוואות ששרון הוא היטלר...", מה אכפת לך שמדובר באנשים, במשפחות בבני-אדם, אם אפשר לשקר ודרך זה גם להשמיץ ולפגוע ולהוסיף עוד שמן למדורה, ולהוסיף עוד ועוד לשנאה, אזלמה לא??!"

לא הוספתי לשום שנאה, תפסיק עם בעיית הרדיפה הזאת - רק ציינתי כמה חרה לי הנושא. ובקשר למה אכפת לי? במקרה היו במשפחתי מספר חבר'ה שלא הצליחו לשרוד את השואה אז מה לעשות אני כועס בשמם. הם לא יכולים להשוות בין תאי הגזים לבין ירי הקסאמים כי הם מתו באושוויץ.
ויודע מה? אם לאותם מתנחלים לא אכפת ממני ומרגשותיי, למה שלי יהיה אכפת מרגשותיהם?

ישן 22-12-2004, 19:07
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

וגם אני אגיב לתגובה כי שוב אתה מתמדגג (אחללה מילה המצאתי...)PPPPP
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "אוח שונרא, למה להתעצבן?"

גם אבי שיחיה עד 120, לא זכה להכיר את אביו, כי כשסבתי עליה השלום הייתה בהריון עם אבי (1940 לערך) הנאצים באו ולקחו את סבי-הי"ד, לאושוויץ..
אז מה זה אומר(?) שיש לי 'יותר אחוזים' בשואה, נו באמת מה זה קשור לכן לכבד או לכבד.
השואה היא "של" עם ישראל, אני סבור שלא נכון ל"השתמש" בה בכלל.
אבל אני יוצא (וכן אפילו מתעצבן..., אבל רק לצורך הוויכוח, בפועל אני עסוק כרגע בלשבור את הצום...) נגד הצביעות האיומה של השמאל והתקשורת, שרק כאשר זה המתנחלים, פתאום כולם יוצאים בראש כל חוצות-כנגד השימוש בשואה, וכבר הגבתי ולא אתה ענית לי (וגם לא אף אחד אחר), על כך שמאיר שליו וגם עיתונים ועיתונאים אחרים, הישוו את חיילי צה"ל לנאצים.
אז אולי כבר תגיב על זה במתותא ממך ידידי.
ושוב התחמקת, או עברת נושא לעובדה ש"הערתי לך", על זה שטענת שהמתנחלים משווים את שרון להיטלר "תחת כל עץ רענן" , שוב התעלמת מהערתי ואפילו לא חזרת בך, או התנצלת - אם פגעת במישהו, אלא מייד השמת את עצמך כנפגע
נו נו אחי
האין זו דמגוגיה במיטבה???
המתנחלים זועקים מדם ליבם השותת (תרתי משמע) ומתחננים לאהבה, וכל מה שהם מקבלים זה קיתונות של בוז וזה קורה הרבה ,הרבה לפני הקמפיין האומלל האחרון.
בגופם ובננפשם הם חומת המגן (יחד עם חיילי צה"ל) של אזרחי המדינה, אז אנא ממך.
ואם אצלך 10000 אנשים זה מיעוט מבוטל, שאפשר להתעלם ממנו שיערב לך אחי, לי כואב עליהם כאילו הם עצמי ובשרי. כאילו אותי מגרשים מביתי, ולמה, לא בשביל "שלום" - אלא כי צריך "לשדר עשייה", כדי שתהייה תגובה/תשובה לתוכניות הסהרוריות, מבית היוצר של ביילין ואבו-מאזן. אם זה לא היה עצוב אולי זה אפילו היה מצחיק (לא יודע מה זה קשור,אבל בא לי לכתוב את זה כאן...)
ולסיכום, לעניין הדמקורטיה, חבל שככה היא מצטיירת אצלך, אצלי זה כנראה קצת - טיפה יותר מורכב מפתרונות של בעיות תחזוקה או ארנונה....שלהם באמת כנראה מספיק שאחד יצביע לכאן האחר לשם, הנה לנו רוב..
ושלום על ישראל.

ישן 22-12-2004, 19:26
צלמית המשתמש של סאנדמן
  סאנדמן סאנדמן אינו מחובר  

אני מתמגדד ואתה מתגמד שונרא.
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "וגם אני אגיב לתגובה כי שוב אתה מתמדגג (אחללה מילה המצאתי...)PPPPP"

אחוזים? נו באמת, אתה עד כדי כך רדוד? שאלת מה אכפת לי, אז עניתי. וזה שלך מת סבא בשואה ואתה עדיין מגן בחירוף נפש על אותם "קומץ" והדרך בה בחרו להתסיס את העם אני יכול להגיד - תתבייש!.

על מאיר שלו ושאר החבר'ה שמשתמשים בשואה בכל דרך לטובת האג'נדה שלהם- אני מוקיע אותם בדיוק באותה מידה שאוקיע את אותם המתנחלים שענדו טלאי.

על מי שאמר ששרון הוא היטלר - דווקא כן שמעתי את זה באחת התוכניות בגל"צ (יש עם מי לדבר לדעתי) ויודע מה? גם בעוד כמה מקומות.

המתנחלים מתחננים לאהבה? שילכו ל"משחק מקדים" עם גלית גוטמן אבל שלא יענדו טלאי - זה לא יעזור להם.

ולאמירתך "שלהם באמת כנראה מספיק שאחד יצביע לכאן האחר לשם, הנה לנו רוב". אהמ, תקן אותי אם אני טועה אבל זה לא דמוקרטיה? אז מה כן דמוקרטיה? מיעוט של 10000 מול רוב של 5.5 מליון?

ושוב אני חוזר, רק בשבילך, על האמירה הראשונית שלי שאתה מסרב בתוקף להבין - אני לא נגד המתנחלים, אני לא נגד המתנחלים, אני לא נגד המתנחלים - רק נגד השיטה.

ישן 22-12-2004, 21:25
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

פינג פונג כיס, פינג פונג כיס, את היד לכיס נכניס ונשחק בפינג פונג כיס
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "אני מתמגדד ואתה מתגמד שונרא."

אני מודה לך אדוני שאתה יודע להציב לי גבולות ולקרוא לי להתבייש, כי הרי מדובר בעניין אובייקטיבי ובצדק אבסוליטי... אתה צודק ואני טועה!!!, אוייש איך שכחתי, תודה רבה אחי, שהזכרת לי
נא קבל התנצלותי-חצוף.
כנראה פיספסתי משהו, כי ממש לא זכור לי ששאלתי אותך מה איכפת לך....., האם שוב הייצר הדמגוגי משתלט ואתה כעת גם מכניס לי מילים לפה?, או שאתה סתם סובל מבעיות בהבנת הנקרא?!
מה שאצלך זו התססת העם, אצלי זו זעקה, הפער אצלנו הוא עצום
רק שאני קורא לאהבה, לתמיכה, לפרגון או לכל הפחות להבנה, ואילו אתה ידידי קורא לשנאה, לפגיעה, להשמצה ולהעלבה ועל כך אני מצר...
תזכיר לי מי מכלל אמצעי התקשורת גינה את מאיר שליו וספר נא לי אחי, באיזה פורום נפתח אשכול בגנותו, כי כנראה שהפכתי לסנילי, אבל אני ממש לא זוכר מילה או חצי מילה בגנותו....(אגב הוא משמיץ את המתיישבים ביש"ע כבדרך קבע בטור השבועי האומלל שלו בידיעות אחרונות..)
ושוב דמגוגיה (אחי אתה בדרך לרמת אומן/מומחה...) אני לאאמרתי שאין ימין קיצוני מוטרף, אני הגבתי על אמירתך "תחת כל עץ רענן"...
ושוב אתה מזלזל בהם, בכך שאתה שולח אותם לשעשועון בטלויזיה, כאן מתגלה גודל ועוצמת הפער שבינינו / רמת התיעוב שלך כלפי אזרחים בני עמך, שלא עשו לך או לאיש דבר רע, הם לא התיישבו במאחז לא חוקי, הם לא גנבו, לא רצחו ולא אנסו, הם גרים בישובים חוקיים מהמעלה הראשונה, שהוקמו במהלך למעלה מ50 אחוז משנות קיומה של המדינה, ע"י ממשלות ניציות וממשלותצ יוניות, בכל זאת אתה בז להם ומתעב אותם תיעוב תהומי עמוק ושלי הוא כלל לא מובן, תיעוב שמכאיב לי בלב עד מאוד,
למה?? אחי למה?? מה תושבי גוש קטיף עשו לך?? מה????
רוב הוא אכן 1 יותר, אבל אני מנסה לעשות אבחנה ברורה (אגב גם בתי המשפט יודעים להבחין) בין חנייה על אדום לבן, לבין אי ציות לתמרור עצור
בין השתלטות על כיכר המדינה (כיכר הלחם) לבין סגירת מרפסת, וכך גם קבע המוחקק שלחלק מהחוקים מספיק רוב רגיל ולחלק רוב מוחלט.
ואני אומר שכאשר ממשלה נבחרת עושה תפנית ראוי היה לה ללכת לבחירות או לכל הפחות למשאל עם
אחרת זה זלזול בציבור שלא לומר דריכה ורמיסה וניצול הדמוקרטיה למעשים בלתי דמוקרטיים בעליל.
אתה אולי לא נגד המתנחלים אבל אתה מאוד, מאוד, מאוד לא בעדם
וחבל.

ישן 23-12-2004, 06:29
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
כמה וכמה אשכולים עסקו כאן במאיר שלו
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "פינג פונג כיס, פינג פונג כיס, את היד לכיס נכניס ונשחק בפינג פונג כיס"

הרי אתה לא יכול לטעון שהפורום הזה שמאלני, נכון ? ברור שידיעות אחרונות לא התנצל על דברי שלו. למה שיתנצל ? יש לו את קהל הקוראים המטומטם בעולם, שממילא על ממש מבין מה הוא קורא, אחרת לא ניתן להסביר את התפוצה הגדולה שלו. אבל באמצעי תקשורת אחרים, כמו "מעריב", בהחלט עסקו בעניין הזה וביקרו את העיתון וכותביו. אני משוכנע שגם באמצעי תקשורת שמזוהים עם הימין היה לזה גינוי.

בכל אופן, אין שום קשר בין שני הדברים, שרץ אחד לא מכשיר את האחר. זה שאיש קטן ורשע כמו שלו מכפיש את צה"ל ומשתמש בשואה לא צריך לתת לנו לגיטימציה להתנהג כמוהו. מצד שני, אם המתנחלים רוצים "ליישר קו" עם אנשים כמו שלו, איך אפשר לבוא ולשפוט אותם ?
ישן 22-12-2004, 22:27
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

אין הנחות משוטטת_פה אין הנחות..תגובתי...:
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "..."

ייתכן ואת צודקת, אבל החברים בגוש קטיף לא רצו לזעזע זו הייתה זעקה מכאב ליבם. ובמקרה הזה הם פספסו.
יחד עם זאת אני שמח לגלות שגם משי בנביאות...:"....התנתקות והתחלה חדשה שתביא לרגיע..."אף לא אחד מכל "מומחי הביטחון" מסכים איתך, בכלל ובמיוחד באופן שכרגע הגירוש הזה צפוי להתבצע.
שום רגיעה ושום שלום, כבר כעת מצהיאר אבו מאזן, שהוא בדרך לירושלים
גוש קטיף יקירתי זו רק ההתחלה...
ושלום יקרה רק אחרי שאנחנו נעזוב מכאן ולתמיד, אפשר יהיה לקיים אולי מעין "הסכם אי-לוחמה" או הפסקת אש ארוכה
אבל שלום עם הפלשיתינים אלו חלומות באספמיה, הם לעולם ירצו "לחזור" לבתים שהיו להוריהם ולדורות הקודמים, ביפו, רמאלה, חיפה ו"אחוזת בית", ירושלים, עכו ובעצם כמעט לכל עיר וכפר בישראל....
הם בהגדרה לא רוצים אותנו כאן לא בשכנות ולא נעליים והם גם מוכיחים את זה למעלה מ100 שנה
אבל אנחנו מתעקשים לעצום עיניים
פרעות תרפ"ח, תרצ"ח, מקררי התופת, אוטובוסי התופת, ירי פצ"מרים על אזרחים ודי הרשימה היא כל כך ארוכה ולאנורמלית.
אנחנו בדרך לברוח מגוש קטיף ולפגוע בחוסן הלאומי של עמנו וזה עצוב כל כך עצוב.

ישן 23-12-2004, 10:27
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

כנראה שההבנה שלך לגבי מושגי חוסן לאומי לוקה בחסר גדול מאוד!!
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "יציאה מגוש קטיף, לא תפגע"

אין שום מצב שגירוש מאות משפחות יכול להביא בצורה כל שהיא לחוזקה
אנחנו בורחים עם זנב מקופל בין הרגליים
מה לעניין ירי קאסמים על שדרות וניר עם וחוסן לאומי לא ממש ברור לי????
ואני ממש לא חושב שהפתרון לשלום לבריחה, להייפך בדיוק להייפך.
על איזה שימוש את מדברת אני ממש לא מבין????
המקום שלנו בישראל וישראל אוצרת בתוכה הרבה יותר מאשר חדרה עד גדרה....
והישיבה ביש"ע עד אתמול שלשום הייתה חלק מישראל לכל דבר ועניין אז מה השתנה פתאום??
בוודאי שלגיטימי לחלום, אבל א. את קבעת עובדות ואני לעומת זאת מטיל ספק. וב'. כשהחלמות שלך מתנגשים במציאות שבה חיים אנשים וכשאת חולמת "על חשבונם" של אזרחי המדינה, אולי כדאי שתחליפי את החלומות...
כי אני רואה בעיני רוחי מאות משפחות עקרורת בתיים הרוסים ועוד ועוד, דם ואש ותמרות עשן...
בוקר טוב לך משוטטת.

ישן 23-12-2004, 11:28
צלמית המשתמש של משוטטת_פה
  משוטטת_פה משוטטת_פה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.04
...
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "כנראה שההבנה שלך לגבי מושגי חוסן לאומי לוקה בחסר גדול מאוד!!"

ההתיחסות שלך לא מתייחסת לדברי. כדאי שתקרא שוב פעם את מה שכתבתי אולי אז תבין.
לא ניתן לחיות במצב שכל דבר הוא ספק אלא , נדרש גם מעשה.
אין בהתיחסותך שום דבר מעשי לפתרון בנושא.
דרך אגב, זכותי לחלום, אך אם תקרא את דברי בצורה יותר מעמיקה, תבין שאני לא רק חולמת אלא מעשית. אני מדברת על פתרון של התנתקות וכדומה, אולי זה לא מוצא חן בעיניך, זכותך להטיל ספק, אך
הגיע הזמן שלא רק תטיל ספק, אלא תציע פתרונות ותהיה מעשי.

חלק מחוזקו של העם היהודי במשך כל הדורות היה מכות ומלחמות שנפלו עליו וכדומה. מכות ומלחמות אלה למעשה גרמו ההפך ממה שאתה אומר , הם גרמו לליכוד ולא לפרוד. כלומר , צורת הניתוח שלך לא נכונה.

לסיכום, בכל מצב עלולים להיות דברים חיובים ודברים שלילים, וצריך להיות מעשי כדי לעשות מעשה ולא להשאר על הגדר כמוך.

נערך לאחרונה ע"י משוטטת_פה בתאריך 23-12-2004 בשעה 11:37.
ישן 23-12-2004, 23:30

...
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "האוטובוסים הפסיקו להתפוצץ..."

ההבחנה שלך, והניתוח שלך לוקה בחסר. אוטובוסים הפסיקו להתפוצץ בצפון כיוון שנבנתה חומה, ולא היה ניתן להכנס ולהתפוצץ.
לאחרונה, אנו עדים לכך שהטרור ירד דרומה, ומכיוון מזרח- הגיעו מחבלים והתפצצו.
אתה הרי יודע מדוע... לעזור לך? טוב, אני אעזור לך .
בכיוון מזרח לא קיימת גדר הפרדה ולכן ניתן לחצות ולהתפוצץ.
נכון שהבטחון תלוי בכוחות הבטחון, אבל מחבל מתפוצץ לא ניתן לעצור אפילו אם יעמדו לאורך הגבול אלפי חיילים מכוחות הבטחון.
לכן, צה"ל ,משרד הבטחון והממשלה , הגיעו למסקנה שיש לבצע התנתקות, והדרך להתנתקות היתה הגדר.וכיום היכן שאין גדר- בדרום מזרח המדינה, חדרו מחבלים והתפצצו בעיר ב"ש.
כתוצאה מכך, נכנסה ממשלת ישראל לבניית גדר באופן מיידי באזור זה.

ישן 23-12-2004, 23:53
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אני לא דיברתי על החומה ...
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי משוטטת_פה שמתחילה ב "..."

אלא על תוכנית ההתנתקות , שני דברים שונים לגמרי .

אבל חומה זה לא התנתקות , וחומה זה לא פתרון . הטרור ימצא אפיק אחר , כמו ירי תלול מסלול (ואת מוזמנת למצוא חומה שתעצור את זה)

שר היבטחון הוא שפוט של רה"מ משום שהוא לא חבר כנסת ורה"מ מינה אותו לשר , אם יפוטר ימצא עצמו בלי שום תפקיד פוליטי . אותו אדם היה מאוד לא נלהב לבצע נסיגות לפני שהפך להיות שוליית וסוליית שרון .
רה"מ מבצע את התוכנית כדי להיות אהוב התקשורת ולקבל חנינה מהתסבוכות המשפטיות שלו

לגבי הצבא , הצבא לא נלהב גם היום מתוכנית ההתנתקות .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-12-2004, 00:18

"לגבי הצבא , הצבא לא נלהב גם היום מתוכנית ההתנתקות ."
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אני לא דיברתי על החומה ..."

הצבא נלהב מאוד מתוכנית ההתנתקות. אני לא יודעת ע"פ מה אתה מחליט שהצבא לא נלהב.
האם לצבא טוב בציר פילדלפי ובכל המוצבים לאורך הרצועה, בו נהרגים אנשים?
אתה יכול לקחת את דברייך חזרה, הגדרתך היא הגדרה לא נבונה.

הגדר זה חלק מההתנתקות,והיא פתרון אופטימלי והיא חלק חשוב מניתוק מהעם הפלסטינאי ויש לציין שהגדר יצרה ניתוק מהעם הפלסטינאי וגם מנעה פיגועים .
טוב יותר ירי תלול מאשר התקופה שלפני שנתיים באיזור נתניה, שבו התפוצצו מחבלים כמעט כל יום- ובכך חוסכת החומה מוות של מאות אנשים.

ההסבר לגבי שר הבטחון ולגבי רה"מ מצוץ מהאצבע , ויש בו משום דברי שטות , חוסר רצינות ולעג לאינטילגנציה האנושית.

נערך לאחרונה ע"י משוטטת_פה בתאריך 24-12-2004 בשעה 01:00.
ישן 24-12-2004, 10:52
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.03
במערכת ביטחון שוקלים להשאיר את המתנחלים מאחור

במערכת הביטחון מגבשים את התוכנית לפינוי גוש קטיף, וחברות האריזה וההובלה כבר בכוננות. אבל על רקע איומי המתנחלים המתלהטים ותרחישי האימה שוקלים בסביבת שרון את האפשרות הבאה: פינוי היישובים יבוטל, מדינת ישראל תצא מהרצועה ותשאיר מאחוריה את התושבים. לא יהיה חשמל, לא יהיו מים, קופות חולים, גנים ובתי ספר - התנתקות מוחלטת. עכשיו, צריך לבדוק מה מעמדו של אזרח שחדל להיות תושב המדינה
http://www.nrg.co.il/online/1/ART/842/763.html

בהתחשב בזה שהמתנחלים כל כך מזדעזעים מאפשרות פינויים מהרצועה
עד כדיי כך שהם משווים כל שני וחמישי את זה למוטיבים בשואה
אני חושב שהפתרון הזה יהיה נכון לנו ולהם

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:37

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר