לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2006, 00:29
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
בעיה קטנה..

לק"י

לפני 7 חודשים בערך חברה שלי נתנה לי מס' פלאפון של מישהו,ומאז היינו מתכתבים בסמס וזהו.זה די היה לי מוזר וכמה פעמים ניסיתי לחתוך את הקשר,כי אנחנו לא מכירים בכלל,וחשבתי שיצא לי ידיד או חבר מזה ופשוט לא יצא כלום,חוצ מהודעות של 'מה נשמע?' פעם בחודש.ואז ביום שישי ביקשתי ממנו להתקשר אליו,ודיברנו והסברתי לו את הנקודה שלי.אז איכשהו(לא משנה ממש איך..),החלטנו שמתחילים מחדש.
אז השאלה בעצם:איך לקדם את הקשר?איך לא להראות להוטה מידי,ובכל זאת ליצור איתו קשר של היכרות אמיתית ולא של זרים גמורים?תודה מראש..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2006, 12:59
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
אוקיי זאת דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "בעיה קטנה.."

לדעתי זה תלוי כי לרוב הבת לא צריכה לעשות כלום והבן מתחיל איתה ומתקדם לאט לאט אבל אם את רוצה להיות זאת שיוזמת אז פשוט תישמרי על קשר איתו נגיד שלא ייצא מצב שעברו 3-4 ימים ולא דיברתם או בטלפון או באייסי או שלחתם סמס.. ואם את רוצה הרי לעשות משהו בעניין שלו אז שלא יהיה סתמי וכל זה תנסי כל פעם להתקדם עוד קצת ולהיפגש איתו וכאלה..
לפי איך שאת אומרת זה נשמע כאילו הוא אולי לא הכי מעוניין או שהוא מעוניין ולא יודע מה לעשות עם זה.. תנסו להיפגש ולשמור על קשר ולפתח שיחות..
מקווה שיש לכם על מה לדבר ולא כל שיחה זה משעמם ואם כן אז תנסי לזרום ולספר לו דברים ולא רק לענות לדברים שהוא אומר..
אני לא אומר מתוך נסיון אלא ממה שנראה לי לפי מה שאמרת, נראה לי סתם חפרתי ועשיתי בלאגן אבל קיבלת את דעתי (P:

עריכה: באיזה מרחקים אחד מהשני אתם גרים?

נערך לאחרונה ע"י Schalter_87 בתאריך 28-05-2006 בשעה 13:03.
ישן 28-05-2006, 13:45

אוקי תודה לשניכם על התגובות..

לק"י

הן באמת טובות ונכונות.אבל השאלה שלי נשאלה בגלל שאני לא בטוחה עד כמה הוא רוצה להתחיל מחדש,ועד כמה אם בכלל הוא רוצה לפתח איזה שהוא קשר.אנחנו באמת זרים גמורים,ואנחנו גרים באזור אחד של השניה,ככה שהמיקום זה ממש לא האישיו.אני לא רוצה לנסות וליזום עם מישהו שבכלל לא בטוח עד כמה הוא רוצה להיות צד בעניין.אני מקווה שהבהרתי את עצמי ושאולי יש לכם תשובה,כי לי אין,ואני לא כל-כך רוצה לקחת סיכון גדול מדי.מצד שני הוא בכלל לא מכיר אותי ובמצב כזה זה יתרון.

ישן 28-05-2006, 19:09
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי...

תשימי לב שאת נופלת למקום שהרבה נופלים בו וזה תפקיד הבמאי
עשית לעצמך תסריטים מפה עד הודעה חדשה לגבי מה יהיה ואיך יהיה ומה יקרה וכו
אף אחד לא יודע איך ילך ולדעתי זה מיותר גם לנחש
לפי מה שאני מבין אתם התכתבתם בSMS אבל לא באופן רציני רק שלום שלום כך שלהתחיל מהתחלה זה לא בעיה (האם בכלל נפגשתם מתישהו או רק התכתבתם?)
והעיקר אם את מעוניינת בבחור את מוזמנת ליזום ולהראות התעניינות אין שום דבר רע בזה שהבחורה היה היוזמת בהרבה מקרים זה יכול לעזור וכמובן אם לאחר כמה זמן את רואה שאין תגובה מצידו אפשר לברר אם זה מביישנות או שהוא לא מעוניין
והעיקר (מספר 2 ) בלי סיכונים אין הצלחות גדולות אז אל תחששי להתסכן או להמר כי את רק תצטערי אם לא תנסי וכך לא תדעי אם היה יכול להיות משהו או לא מאשר לנסות ומקסימום זה לא הצליח
שיהיה בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 29-05-2006, 12:45
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה היי חמודה

למעט ה-SMSים והשיחה על המצב, יצא לכם פעם לנהל שיחה ארוכה ? לראות תמונות האחד של השניה ? משהו שיכול לתת איזה שהוא מושג אם יש מצב להמשך ?
אני חושבת שההחלטה להתחיל מחדש היא טובה ובאמת שאין מה להפסיד, אבל זה מחייב את ההשקעה של שניכם .
אל תהססי להיראות להוטה מדי בלשלוח הודעות ולהתקשר, אם הוא הבחור הנכון, האמיני לי שהוא לא יקבל את זה בשום דרך אחרת למעט התעניינותך ורצונך להכירו .
הרבה אנשים מגבילים את עצמם בכניסה לקשר ב"מה מותר ואסור לעשות" אבל האמת היא שאין חוקים; כנ"ל לגבי נשיקה בפגישה הראשונה שזה יותר עניין של עקרון ומה נהוג מאשר רצון חופשי .

ויודעת מה ? אני בעד יוזמה, גם אם זה אומר שאת יותר דומיננטית ממנו בהתחלה (מה שלא בהכרח מעיד על ההמשך), אם כל מה שכתבתי בשורה הראשונה טרם קרה, תדאגי שזה יקרה ושתיפגשו במהרה, אין טעם לחכות כי ככל שתמשכו את זה בלי לנסות משהו אמיתי, אתם עלולים לפספס ולהתפספס

שיהיה בהצלחה, ממתינה לעדכון
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-06-2006, 15:28

עדכון:

לק"י

בסופו של דבר לא נראה לי שיצא מזה משהו..אפילו לא ידידות.אנחנו יותר מדי שונים,ואני פשוט מרגישה שהוא לא ממש מעוניין ליצור קשר.נורא לא נוח לי כי אני לא מכירה אותו ובגלל זה אני כל הזמן יוצרת מצבים והורסת אותם, לדוגמא: הוא אמר שהוא יתקשר אחרי המתכונת בתנ"ך ואז הוא התקשר ב12 וחצי בערך,(כי הוא יודע שאני ערה..זה נכון אבל בכל זאת..),ואמר שהוא נזכר שהוא אמר שיתקשר אז הנה הוא התקשר, אמר לילה טוב וניתק. הוא עשה את זה מתוך תמימות,גיליתי אח"כ אבל די כעסתי עליו.אתה עושה טובה שאתה מתקשר או מה?אז אמרתי לו שאני כועסת ואח"כ הסברתי לו למה.פה ושם שמעתי חברות שלי אומרות שאני לוקחת את זה ברצינות מדי,כאילו אנחנו זוג.אז נלחצתי והתנצלתי על זה שצעקתי עליו.קיצור חירפנתי אותו. אח"כ התנצלתי ואמרתי שאין לי מושג איפה אני עומדת בקשר, ולכן אני כל-כך מבולבלת. כנראה שבגלל זה גם אני מתנצלת כל הזמן.

מאז לא דיברנו.(זה קרה לפני 4-5 ימים..), אני לא מוכנה לנסות ולבדוק אם יש תקשורת ביננו, ואני לא מוכנה ליזום כל-הזמן.אני יותר מדי מפחדת,יותר מדי מבולבלת,ויותר מדי פגיעה.יש לי תחושה חזקה שהוא לא ידבר איתי בימים הקרובים אם בכלל,באיזה שהוא מקום זה פוגע בי,כי הוא כנראה מחליט שהוא מנתק את הקשר.אני יודעת שזה לא אמור להיות כזה הפוך,אבל קשה לי להשאר מחוץ לכל העניין ולא להפוך לקשורה או רגישה כלפיו.כנראה שמה שלא צריך לקרות לא קורה,וזה ימות,ועדיין כל-כך הרבה ציפיות לשום דבר,מאכזב מעט,אבל אני אהיה בסדר..לא פעם ראושנה שהתאכזבתי..לא פעם ראשונה שנפלתי להשליות.

אגב: זה לא אותו תאריך מההודעה שעברה..כנראה בעיות במחשב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר