לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2006, 12:30
צלמית המשתמש של PoM
  PoM PoM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל PoM
~ מדריך: יצירת טקסט/תמונה מסתובבת ~

טוב, קודם כל שאני אפשתח בכל שאני מודע [שלא מניסויני] שאת האפשקט הזה יהיה הרבה יותר פשוט וקל לבצע עם התוכנה פלאש. אני מביא לכאן את האלטרנטיבה הקצת פחות זוהרת ליצירת האפקט - אימאג'ראדי!

[המדריך זהה אינו מיועד להכי מתחילים בתחום כי למשל במשימב "פתח מסמך חדש" אני לא הולך לפרט שצריך להכנס ל file->... ]

בסדר, תחילה נתחיל עם פוטושופ:

ווניפתח מסמך חדש בגודל 100*200 פיקסלים, וניכנס ל- Edit->Fill ונבחר ב Black ונמלא אותו בצבע שחור:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ועכשיו נמקם בכבה חדשה את התמונה או טקסט שמבוקש, אני בחרת למקם סתם צורה שבחרתי מתוך טבלת ה Shapes שלי:

בסדר מכאן נתחיל להתעקס באנימציה אבל עדין בפוטושופ -

ניכנס לחלון ה Actions ושם נלחץ על כפתור של יצירת אקשן חדש

תנו לזה כל שם שתרצו.

החל מהשלב הזה תוכלו לשים לב שבחלון האקשן העיגול האדום [ההקלטה] דולק ז"א שהוא מקליט את פעולותיכם.

ולא הפעולות אני רוצה שתעשו:

1. תשכפלו את השכבה העליונה עם התמונה [ע"י גריר על שהכבה על גבי כפתור יצרת השכבה החדשה]

2. תיכנסו ל Edit -> Free Transform ובתפריט של הכלי שיופיע אצלכם בראש המסך, בשדה הרוחב : W: החליפו את ה- 100% ל- 80% ואשרו.

כעט, לחצו על כפתור הריבוע - 'סטופ' Stop בחלון האקשן.

ועכשיו סמנו ברשימת האקשנים שלכם את האקשן שזה עתה סיימת להליט הקליקו על הכותרת שלו ולחצו על המשולש Play ש שמופיע למטה מספר פעמים עד שהשכבה עליונה ביותר תהיה דקה כמה שיותר אבד עדין יהיה ברור מה זה - אני לחצתי 14~15 פעמים.

אל תבהלו מכל השכבות שיש לכם כאן!

עכשיו זה הזמן לעבור ל ImageReady !

פה העניינים טיפה מסתבכי אבל תשתדלו לעקוב...!

1. וודאו שחלון האנימציה פתוח ע"י סימון V אם אין ליד המילה Animation שנימצאת תחת התפריט Window.

2. בחלון האנימציה תוכלו למצוא בפינה הימית העליונה שלו עיגול עם משולש - כפתור שבליחצה עליו תגלו תפריט, ובוא תהיה האפשרות: "Make Frames From Layers" אל תחששו ללחוץ! :]

עכשיו יווצרו לכם מספר של פריימים כאשר הראשון הוא הרקע השחור, והשאר הם הצורה שלכם ללא הרקע.

3 . תמחקו את הפריים הראשון בלבד.

4 . השלב הבא הוא להקליק על הפריים הראשון, ואז להגיד לאחרון - ולהקיש עליו *רק* כאשר את מחזיקים את מקש ה Shift במקלדת! מה שיגרום לסימון של כל הפריימים.

5. ברשימת השכבות שלכם בטלו את ההסתרה של שכבת הרקע [העין שליד כל שכבה מגלה.מסתירה את השכבה אז תגרמו לה להראות]

הפעולה תגרום להצגת הרקע בכל השכבות.

6. עכשיו כשר כל השכבות מסומנות תגררו אותן על גבי הכפתור יצירת הפריים החדש.

7. גשו לתפריט שהכרנו בשלב השני שנימצא בפינה העליונה הימנית של חלון האנימציה ושם תבחרו ב-"Reverse Frames"

8. הפריים הראשון? תמחקו אותו!

תגשו לפריים האחרון מה הסמפר שלו? למשל 34? אוקיי. אז חלקו את 34 ב-2 מה יוצא? 17, נכון - תמחקו את פריים מספר 17 גם כן.

9. זהו! סיימנו ליצור את האנימציה תוכלו לשמור אותה ע"י כניסה ל תפריט File -> Save Optimizes As .

תוצאה סופית:

בהצלחה, ואם יש שאלות... אתם יודעים איך להשיג אותי!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר