לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2006, 13:50
  בטריה בטריה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.06
התלבטות בנוגע לאימונים

טוב אז זה המצב, אני אתחיל להתאמן ביולי ואתגייס בנובמבר.עד היום לא התאמנתי בצורה מסודרת.אני מניח שאני בכושר סביר את זה אני אומר מהשוואה לשאר ילדים בשכבה שלי.הגיוס הוא בע"ה לנח"ל וגם אם לא אז בכל מקרה זה יהיה קרבי!
הרעיון לא להיקרע באימוני חי"ר ואולי גם עם קצת מזל והרבה התמדה אגיע לאחת מיחידות היחס"ר\גדס"ר. המטרה העיקרית שיפור סיבולת אבל אני צריך גם להעלות במסת שריר הרגליים שלי עלובות ואני לא מודאג משריר שיכבידו כי אני רזה מאוד...
אני מודע לכך שאין כאן מומחים אבל בכל זאת אני בא לשאול לדעתכם בנוגע להתלבטות בין שתי תוכניות:
האחת, תכונית מסודרת מהאתר של מז"י.מה שטוב כאן זה שיש חלוקה של רמות ככה שאני יכול להתאים את עצמי.

http://www1.idf.il/mazi/site/templa...ng=HE&fid=47448

האחרת, ללכת למכון כושר והמדריך ייתן לי תוכנית ל3-4 אימונים בשבוע זה בנוגע לעבודה על כח. בקשר לריצות ארוץ באצטדיון בערב מתי שנעים יחסית. 3-4 פעמים בשבוע. אתחיל עם ריצות של נגיד 15-20 דק' ואעלה עד ל30-45 דק' ואשאר באותו פרק זמן מנסה לשפר ביצועים כלומר מרחקים מפעם לפעם.

מה דעתכם?

מכירים תוכנית אחרת למתחילים בכושר בינוני?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2006, 18:41
  The_Israeli The_Israeli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
הנה תוכנית אימונים מצוינת בשבילך:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בטריה שמתחילה ב "התלבטות בנוגע לאימונים"

חודש ראשון:

ריצה ארוכה פעמיים בשבוע, להתחיל מ2 קילומטר, להתקדם בקצב שלך במרחקים
בין הריצות לפחות מרווח של יום אחד מנוחה

פעמיים בשבוע סטים של כוח - לפחות 48 שעות מנוחה בין אימון לאימון. ניתן לבצע את אימון הכוח לפני הריצה (לא מומלץ לאחריה).

3 סטים של עליות מתח X מספר החזרות הכי גדול שאתה יכול בכל סט כך שיצא אותו מספר חזרות בכל אחד משלושת הסטים.
3 סטים של כפיפות בטן X מספר החזרות הכי גדול שאתה יכול בכל סט כך שיצא אותו מספר חזרות בכל אחד משלושת הסטים.
3 סטים של שכיבות סמיכה X מספר החזרות הכי גדול שאתה יכול בכל סט כך שיצא אותו מספר חזרות בכל אחד משלושת הסטים.

חודש שני:
הוסף עוד אימון ריצה ארוכה אחד.
הוסף עוד אימון כוח אחד.

חודש שלישי והלאה:
הוסף אימון ריצה של ספרינטים. קח לך מרחק קבוע של 100-400 מטרים, במישור או בעליה, ותן בו ספרינט. תנוח 1-2 דקות, ותביא עוד ספרינט. תתחיל מארבעה באימון. תעלה משם.
הוסף עוד אימון כוח אחד.

כעת יש לך כבר שלושה אימוני ריצה ארוכה, אימון ספרינטים, ושלושה אימוני כוח בשבוע. אם תתמיד כמו שצריך, תגיע חתיכת סוסון לטירונות ויהיה לך מאוד קל עם הכושר יחסית לאחרים.

כללים חשובים:
הקפד על מתיחות לפני ואחרי אימון - חשוב מאוד! מקלחות ואמבטיות חמות גם מומלצות.
השתדל לאכול 1.4-1.6 גרם חלבון לכל קילוגרם ממשקל גופך:
אם אתה שוקל למשל 60 קילו
אז אתה עושה 60 כפול 1.5 , ומקבל את כמות החלבון בגרמים שאתה צריך לאכול ביום. השתדל להשיג את זה ממקורות מגוונים (בשר, מוצרי חלב, ביצים) ודלי שומן.
כשאתה מצליח כבר לרוץ 5-6 קילומטר, התחל לעבוד על שיפור מהירות הריצה והפסק לעבוד על מרחק הריצה.
ישן 16-06-2006, 18:53
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בטריה שמתחילה ב "התלבטות בנוגע לאימונים"

לך למאמן כושר שיבנה לך תכנית. תכנית אישית תמיד עדיפה על תכנית כללית.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 16-06-2006, 19:42
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "לא ברמה הזו"

אין קשר בין מטכ"ל לתוכנית אישית.
מה שתכנית אישית עשה זה תתחיל את האימונים מהרמה שלו, ותקטין את הסיכוי לפציעות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר