לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2006, 20:43
צלמית המשתמש של HaMazeket
  HaMazeket HaMazeket אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.04
שלח הודעה דרך ICQ אל HaMazeket שלח הודעה דרך MSN אל HaMazeket
בעיות עם ש.ב והורים

אני בן 14 בכיתה ט' ויש לי ש.ב.. יש לי בעיה לשבת ולעשות אותם אני פשוט לא יכול ואני לא יודע מה לעשות אז זאת בעיה מס' 1
2: אמא שלי ממש רוצה שאני אצליח בלימודים והיא ממש לוחצת שאני אעשה את כל הש.ב. ואני לא יכול
מה שגורם להמון כעס וצעקות בבית וזה ממש חבל וזה ממש מעצבן
ואני כל הזמן מנסה לגרום לאמא שלי להבין שאני פשוט לא מצליח והיא לא מבינה ואז היא צועקת עליי ואז אני פשוט נשאר בחדר שלי עם הש.ב. שאני לא עושה ובלי כלום לעשות וככה מתבזבז הזמן ואז אני מצליח איכשהו עם עזרה לעשות איזה משימה או שתיים
ואז אני ואמא שלי חוזרים להיות במצב מצויין שוב והכל כיף עד ששוב יש ש.ב. והכל חוזר

(אגב אם אתם מתכוונים לשאול אם עשיתי איבחון לבעיות קשב וריכוז אז כן עשיתי בכיתה ו' וזה יצא ממש על האמצע לכיוון הבעייתי)

אם תעזרו לי עם הבעיות האלה זה גם יעזור בלימודים וגם בבית אז זה ממש חשוב לי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2006, 22:58
  Schalter_87 Schalter_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
ממממ מזדהה איתך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי HaMazeket שמתחילה ב "זה יכול להיות אחלה רעיון אני אנסה את זה"

אני מזדהה איתך..
גם לי ולאבא שלי יש מאבקים אין סופיים... נגיד יש לי שיעורים או מבחנים והוא יידע מזה הוא יציק לי כל היום וגם אמא שלי תצטרף "אתה לא לומד" "תהיה לך תעודה גרועה" "תלמד כבר תלמד!!!!!!!!!!"
הם לא מבינים שהצעקות וההצקות רק מגבירות "את המירמור" אצלי ואז דווקא אני לא אלמד, ובלי קשר, הם לא מבינים מה זה "פשוט לא יכול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" הם לא מבינים שלא יעזור להם שיכנועים לא שיכנועים, זה "לא תלוי בי" שיעשו מה שהם רוצים שיכריחו אותי שירעיבו אותי, שישימו מולי את הספרים - אני פשוט לא אסתכל עליהם אפילו!!!!
מרוב המירמור שצברתי עליהם אני פשוט כל פעם שהם מזכירים עניין של לימודים אני מקלל אותם אבל בצורות שלא ייאמנו, אני צועק עליהם ומתחרפן פשוט ומאבד שליטה.. אני לא מציע לך להידרדר למצב הזה - תמצא פיתרון. תדבר עם חברים שלך על זה ותנסה למצוא הזדהות שלהם כי זה יעזור לך. שמע שלא יישמע לך שאני איזה עבריין או ערס כי אני לא כזה.. עכשיו אני פשוט לא מספר להם שיש לי שיעורים/מבחנים כי זה לא יועיל לכלום, כשצריך אני אלמד, אמנם אעשה את המינימום, אבל הם לא יכתיבו לי את ההרגלי למידה.
למרות שאמרת שעשית או משהו, תנסה למצוא פיתרון עם פסיכיאטר או משהו בנוגע לאיבחון והכל כי יש לך בעיה אחי ובמקומך הייתי מתחנן לאיזה מירשם לכדור שירגיע אותך וינקה לך את הראש שתוכל לשבת וללמוד כמו בנאדם..
אם יש לך שאלות או אתה רוצה להמשיך לדבר על זה אני בפרטי ובאייסי ובמסנג'ר כי יש לי הרבה הזדהות איתך וגם מעבר לזה.
בהצלחה
ישן 30-05-2006, 00:42
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
שמע, לי הייתה בעיה עם שיעורים לאורך כל הלימודים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HaMazeket שמתחילה ב "בעיות עם ש.ב והורים"

אבל סיימתי תיכון בהצלחה רבה, ויש לי ברזומה שנה+ מוצלחת באוניברסיטה מובחרת (אם זה גורם לך להרגיש טוב יותר).

את האמת, לדעתי זה קשור לחוסר בגרות... זה בטח יעבור לך, אתה עוד ילד.

ובקשר לשיעמום, אין מה לעשות, תיכון זה משעמם. יש מצב שזה לא יעבור לך עד סוף התיכון.

בקשר לבעיות קשב וריכוז... מקסימום יקח לך יותר זמן... אל תשתמש בזה כתירוץ. אתה פשוט צריך לקחת את עצמך בידיים.

טיפ: לי עזר לאכול בזמן השיעורים, נסה את זה, זה עוזר! כך לך איזה סנדוויץ' טוב ושתיה לחדר...

ישן 30-05-2006, 14:13
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HaMazeket שמתחילה ב "בעיות עם ש.ב והורים"

אם אתה מקשיב בשעורים ועדיין לא מצליח בבית, תגש לאמא שלך ותבקש ממנה שתשב איתך על השעורים, אם אין אפשרות אז בקש מורה פרטית במקצועות שבהם אתה ממש מתקשה, אם אין לכם את האמצעים אז תתיעץ עם אמא שלך אחרי שתנסו לשבת על השעורים יחד ותבחנו אפשרות לעזרה מהבה"ס.

אם הבעיה המרכזית שלך היא לא בחומר עצמו אלא בישיבה עצמה- שב בסלון ולא בחדר, תכין שעורים ליד אמא שלך, תבין שהמאמצים שלה נובעים מדאגה לך נטו, תעריך את זה וזה ישמש לך כמוטיבציה להמשיך.. חוץ מזה, כשיודעים את החומר זה הרבה פחות מעיק, אז תראה איך אחרי שבועיים של התמדה הדברים יתחילו ללכת לך חלק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר