לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2006, 17:10
  shirhos shirhos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.05
חברה שלי-רכושנית??או שהבעיה בי?????

היי זאת דניאל ידידה שלי שיר אני מתחברת אליו וכותבת מפה..(ואני בת)=]]]
יש לי חברה ממש ממש טובה שלי היא חברה מאוד טובה מבחנתי עכשיו יש לי איתה כמה בעיות...
היא כל הזמן שואלת מה אני עושה איפה אני עם מי דיברתי על מה דברתי למה הלכתי לאן אני הולכת עם מי אני הולכת...וזה מפריע לי ואני מעירה לה על זה..היא מתקשרת לאיי אני אומרת לה שנדבר אח"כ שכואב לי הראש שאני אין לי וכח לדבר או שאני ידבר איתה יותר אמוחר היא לא מבינה..יש לי עוד דוגמא למשל שאיזה אחד דיבר עם שתינו לקחתי ממנו תמספר שמתי עליו עין לפני וגם הוא עליי והיא ממש ממש התלהבה ממנו בואתו יום אבל יום למחרת לא אמרה עליו כלום ונדלקה על ידיד שלי שהייתי איתו בקשר טוב אחרי שבוע אני אומרת לה שאני וזה שלקחתי ממנו תמספר יוצאים היא אמרה מה למה וזה בסוך לא יצאנו אח"כ היא אומרת הוא נשי הוא לא משהו טוב אחרי שבועיים אני מודיעה לה שאנחו עכשיו יוצאים למה אני יוצאת איתו שלחה לי הודעה לא חשבתי שתעשי לי את זה אח"כ מתקשרת למה אני יוצאת איתו ומתקשרת לחברה שתברר..בסדר לא יצאתי איתו אבל שבוע אח"כ כן יצאנו ועשרים טלפונים לשאול איפה אני מה איתי וכו...לא עניתי התייאשתי כבר...עכשיו עוד דוגמא לפני חודש היא ספרה לי שהיא ראתה מישהו והוא דבר איתה הם היו פעם מדברים השגתי לא תמספר איסיקיו שלו התחברתי אליו כמובן לראות שזה הוא ולהגיד לו שיתחבר אליה הוא התחבר אליה אבל היא יומיים בלי אינטרנט אז הם לא דברו..בכל מקרה הוא שולח לי בנתיים הודעות באיסיקיו הבאתי לו גם תמספר שלי והוא ראה תמונה שלי כאילו והוא מתקשר ושלח לי הודעה שיהיה לי בהצלחה בבגרות היום..ממש חמוד ושהוא רוצה לראות אותי..פוחדת לספר לחברה שלי שמה עוד הפעם לא תתחיל בסצנות האלה וזה חלק כואב כי כבר קשה לספר לה דברים!!!אז היום אמרתי לה שהוא ממש ממש ממש חמוד ושדברתי איתו כמובן היא לא יודעת שהוא שלח לי הודעה לפלאפון ודברנו בטלפון רק מהאיסי היא יודעת אז היא עושה אז למה הבאת לי את האיסיקיו שלו???אמרתי לה כי את ידידה שלו דברתם..לא שיש ביננו משהו אמרתי לה שהוא רוצה לראות ואתי אז היא אמרה אה שלחת לו תמונה אמרתי לה כן שלחתי לו.."אה טוב" זאת היתה התושבה שלה ואז היא עושה לי אל תדברי איתו עליי אמרתי לה "טוב לא ידבר איתו"אח"כ היא עושה לי"ואולי אני יישלח לו הודעה" או שאת תתכתבי איתו בשמי מהאיסיקיו שלי מה את אומרת??? אני יישלח לו היום !! כן כן אני יישלח!! אני ידבר איתו..!!! ככה היא אומרת לי אמרתי לה דברי איתו לא מפריע לי...
ועכשיו אני מפחדת לספר לה שהבאתי לו את המספר שלי ואני רוצה לראות אותו וגם הוא אותי ועכשיו בגללה אני מפחדת לראות ואתו ולספר לה...ויש עוד דוגמא למשל שסתם קניתי איזה שהוא משהו (רכוש)אז היא גם קנתה ואמרה שהיא לא ידעה שיש לי את זה(אעלק לא ידעה שבועיים חפרתי לאנשים בשכל עם זה) אני שמה את אותו בושם טסה לחו"ל קנתה את אותו בושם...!!!והבושם שאני משתמשת בו הוא סימן היכר שלי ועכשיו הוא גם נהיה שלה..!!!! אני רוצה להיות משהו טוב בצבא...היא לא חשבה על הצבא פתאום היא רוצה לחשוב על זה גם ולהיות משהו הכי הכי טובבבבב..!!!! היא עושה לי "דניאל יכול להיות שיש לי קב"א 55??" אמתרי לה "יכול להיות את חכמה" אני באמת חושבת שהיא חכמה..!! בכל מקרה כדי להגיע גם למשהו הכי טוב היא שקרה במלא דברים בשאלון הרפואי..צמיד אחרי מבחנים היא אומרת שלא הולך לה טוב כנראה מעין של אנשים בסדר אני מבינה אותה אבל אני ואמרת לה הכל יעני..אני הלכתי לישון אצל חברה למה הלכת לישון אצלה...מרגיש לפעמים כל כך רע בגללה ואני נכסת להתקף של עצבים!!!

אז מה יכול להיות שאני לא בסדר??? גם בקשר לבחורים האלה אולי אני יצאתי המניאקית פה?? ובקשר לשאר הדברים מה זה אני כבר לא מבינה מה אני עושה???? מה הבעיה שלה בכלל???למה היא מתנהגת ככה??? או שאני בכלל לא מפרשת את זה נכון!!!

ידיד שלי אמר שהיא רכושנית פשוט לאנשים...אני חושבת שהיא רכושנית לאנשים ולדברים!!

סליחה על המגילה אבל אין לכם מושג כמה זה יושב לי על הלב ואני נכנסת להתקפים בגלל זה!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2006, 19:07
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
החברה שלך פשוט סובלת..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "חברה שלי-רכושנית??או שהבעיה בי?????"

לק"י

מתסמונת הקרויה "אידאל ההחלפה".מה ז"א?היא רוצה להחליף אותך,להיות כמוך,להתלבש כמוך,לאהוב כמוך וכנ"ל.זה נוצר מהרבה הערכה מצד אחד,אבל מרוב הערכה יש קנאה שגורמת לה לפחד כי מקומה,מעמדה החברתי יעלם.הפחד הפשוט והכי מפחיד,שאתה לא טוב מספיק.לא בשביל העולם ולא בשבילך ה"מושלמת" לכאורה.

עכשיו השאלה מה עושים עם זה?מדברים,מדברים ושוב מדברים.תפני אליה,תסבירי לה את המצוקה שלך,תגידי שאת מעריכה אותה המון ואוהבת אותה מאוד אבל אם היא לא תתחיל לבנות את עצמה,ותמשיך לנסות ולהיות את זה יגמר ברע.אל תגידי את זה כאיום כי זאת אינה המטרה.המטרה היא להבהיר לה שהיא שווה מספיק כדי לעמוד בזכות עצמה,והיא צריכה להאמין במה שיש בה ולא לפחד אף פעם שהיא לא טובה מספיק.היא צריכה את החיזוק ממך,ואת ההארה-גם אם יש מצב שהיא תכעס או תעלב.היא צריכה להיות מודע למה שהתת מודע שלה דחק וכך היא תוכל להתעלות ולהשתנות מהמצב חסר האופי הזה.בהצלחה,מקווה שעזרתי לך.., והמשך ערב נעים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר