לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2006, 09:41
  -double d- -double d- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.06
ASAP עזרה דחוף!

שלום, אני חייב עזרה בדחיפות!!
אני מתעסק בפלאש כבר לא מעט זמן, ולפני כמה זמן חבר שלי ביקש ממני להכין לו באנר פרסומי,
הכנתי באנר, ובגלל שמעולם לא הכנתי באנר אמיתי לפרסום לא ידעתי כ"כ מה הגבלות המשקל, בחרי אמר שהוא לא חושב שיש..
הכנתי את הבאנר, נזהרתי שלא יעלה על 30 ק"ב (סתם באופן שרירותי החלטתי...) לאחר שסיימתי אותו ושלחתי לחבר הוא אמר שהאתר בו רצה לפרסם דורש גודל מקסימלי של עד 14 ק"ב...
המממ... (טוב שהוא נזכר) בכל מקרה רציתי לשאול מה אני יכול לעשות כדי להוריד את משקל הסרט לבערך חצי =\
כמו כן באותה הזדמנות אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי בכלל במשקלים של אוובייקטים בפלאש, לדוגמא מה יותר קל סמל או קבוצה? (GROUP\SYMBOL) האם מובי קליפ בלי אנימציה שוקל יותר מסמל גרפיק?
האם ריבוי שכבות מכביד על הסרט? וכד'...
אשמח לתשובה במהרה...
תודה מראש...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2006, 10:33
  -FoxyBrain- -FoxyBrain- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.05
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -double d- שמתחילה ב "ASAP עזרה דחוף!"

1. ביקרון גרופ לא מכביד על הסרט כלל. אך אין טעם להשוות בינהם כלל, גרופ רק מאחד מספר אובייקטים לאובייקט אחד, אין לך אפשרות לעבוד עליו עם tween למשל (דבר חינוי מאוד לבניית באנרים).
2. כן. אך לא באופן משמעותי. אם אתה רוצה לעבוד נכון, אז כשאתה יוצר גרפיקה שלא אמורה להיות מונפשת, או להשלט על ידי AS, עטוף אותה בסימבול גרפיק. אם אתה כן רוצה להנפיש אותה, עטוף אותה במוביקליפ. מוביקליפ מסונכרן הרבה יותר טוב עם הסרט הראשי כאשר זה נוגע לאנימציה.
3. לא.

בד"כ, אלו לא הדברים שהופכים את הסרט לכבד. ביטמפים (bitmap) וסאונדים, הם ברוב המקרים הגורמים לכך. מה שאומר שכשאתה יכול לווקטר (Vector) גרפיקה מסויימת, עשה זאת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר