לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2006, 10:14
  lucky_luk lucky_luk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
האם יש סיכוי/אפשרות לערער על תמרור איסור חניה?

אני יודע שלאיש הקטן קשה לגרום להם שם למעלה בעירייה/מהנדסי חוקי תנועה לשנות סימוני מדרכה ותמרור איסור חנייה.

בקצרה, קיבלתי דו"ח חנייה, על שחניתי (במשך 5 דקות לרוע מזלי) בצמוד למדרכה, ליד פסים אדום-לבן.
אני מודע לזה שזאת עברה. ובדיעבד הסתבר לי שהיה שם תמרור איסור חניה.

אני אנסה להסביר את המקום, עד כמה שאפשר במילים
העניין הוא שמדובר במדרכה של כ-20 מטר. שנכנסים אליה לכביש דו סיטרי (עם חנייה בשני צדדיו), מפנייה בימין.
בתחילה המדרכה אפורה, ומותרת החנייה (3 רכבים חנו). לאחר מכן יש מדרכה משופעת (כניסה לשטח פרטי), ממול זה לא חניתי. ולאחר מכן עוד כ-8 מטרים של מדרכה, בהמשך ישיר, שלא חוסמת מהומה. שם חניתי. שפת המדרכה צבועה שם באדום -לבן מסיבה שאינה ברורה לי. עד לצומת חדסיטרי משתלבת מימין.
חשבתי על האפשרות שהיא חוסמת שדה ראייה, או כל דבר שכזה. אך לדעתי אין זה כך.
חשבתי גם על כמה אנשים בטח חנו שם לפניי, בגלל עומס חנייה באזור. וכמה דוחו"ת ניתנו שם.

בכל אופן, האם יש לי האדם הקטן סיכוי לערער על חוק תנועה שכזה. מי שיש נסיון מוזמן לספר

בתודה

נערך לאחרונה ע"י lucky_luk בתאריך 12-06-2006 בשעה 10:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2006, 20:55
  המתגנב המתגנב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.06
תן לי להפתיע אותך לטובה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lucky_luk שמתחילה ב "האם יש סיכוי/אפשרות לערער על תמרור איסור חניה?"

הנה ציטוט מפי עו"ד תומר ריטרסקי, כפי שהופיע במוסף הכלכלה של עיתון "מקור ראשון" השבת. עו"ד
ריטרסקי אומר, כי אם טרם שילמתם את הדו"ח וטרם הודיתם באשמה (תשלום דו"ח מהווה הודאה
באשמה), ישנה אפשרות נוספת: "אתם יכולים לדרוש העתק מההחלטה המאשרת את הצבת התמרור
או הסימון. במקרים רבים תופתעו לגלות, שהרשות מתקשה להמציא את ההחלטה בנימוקים תמוהים,
ולפיכך יבוטל הדו"ח".
ריטרסקי מסביר כי החלטה על הצבת תמרור (ובכלל זה גם סימוני חניה בתשלום ורמזורים) הינה החלטה
מינהלית לכל דבר, שדנים עליה חברי ועדת התמרור הרלוונטית, והיא צריכה לעבור החלטה מסודרת ברוב
הנדרש ולהירשם בפרוטוקול. תמרור שהוצב או סימון שנצבע על גבי המדרכה בלא החלטה מתאימה,
אינם ברי תוקף.
באחד המקרים הועמד אדם (עו"ד במקצועו) לדין על שלא ציית לתמרור "עצור". האיש התגונן בטענה
שהתמרור אינו חוקי וכי אין פרוטוקול דל ועדת התמרור המאשרת את הצבתו. הוא פנה לאגף התנועה
וביקש להמציא לו עותק מהאישור האמור ונענה (רשמית) שאין בידי האגף אפשרות למצוא אותו. המדינה
נאלצה לחזור בה מהתביעה, הדו"ח בוטל, והנאשם אף זכה בהוצאות משפט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר