לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2006, 23:03
  shayettet 13 shayettet 13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
לאגוז הוא יכול להגיע וגם לדובדבן ולעוד מלא יחידות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nati109 שמתחילה ב "יחידות מובחרות-בעיית משקפיים"

כמה דברים:
1) הוא יכול להגיע לגיבוש חובלים לא דרך יום סיירות הוא צריך לבקש מהם בצו פשוט או גם אח"כ....
2) אם הוא לא רוצה חובלים הוא יכול לחתום ויתור (אחרי שהוא סיים גיבוש אבל הוא לא חייב להתקבל פשוט הוא צריך לסיים) ולבקש להגיע לגיבוש ל-669 ואני חושב שגם לשייטת צוללות...
3) אם הוא סיים גיבוש 669 ולא התקבל, אז הוא יכול לקבל גם ראיון אגוז במידה והנתונים שהם קיבלו עליו (מה שהוא עשה בגיבושים) מתאימים להם אבל בדר"כ זה לא מהווה בעיה....
4) במידה והוא לא התקבל לאגוז אני מאמין שהוא יגיע לגדודים.....
5) אבל אם הוא מתגייס לנח"ל, גולני, צנחנים הוא יכול גם לעשות גיבוש יחטיו"ת ואולי להתקבל לאחת מסיירות (פלס"ר גולני, אגוז, עורב, דובדבן, מגלן, פלס"ר צנחנים ועוד.......)
6) אבל אני לא הייתי ממליץ לו להתגייס לגדודים בגלל שלפי מה שהבנתי הוא רוצה לשרת ביחידה מובחרת ככה יש סיכויים פחות טובים להגיע שלאחת מיחידות הסיור השונות כמה חבר'ה מאגוז אמרו לי ש-כדי להתקבל דרך גיבוש יחטיו"ת צריך ממש להפציץ בגלל שמקבלים מכל הגיבוש פחות מ-4 אפילו.
- למרות שאני לא חושב שמה שהגדודים עושים יורד מהפעילות של הסיירות אבל אם זה מה שעושה לו את זה שיהיה לו בכיף אני אישית יש לי גדנ"ע צלילה עוד פחות מחודש.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר