לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2006, 21:53
  oshi oshi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.04.05
surprise!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי noalina שמתחילה ב "A natural disaster"

כן, כן תתפלאי!, הציור הזה לא יפה, הוא מדהים!!!
מאוד אהבתי את התחושה והאווירה בציור, מאוד נקייה ורעננה.
הדמות והוילון מעולים, הקיר מצויין , הצלחת לשפר אותו בכמה רמות, כל הכבוד!
מה שפחות אהבתי, זה את גודלה של השמש ואת הרקע הלא מושקע מבעד לחלון, מובן שרצית ליצור אפקט של "ריק" אבל יכלת להשקיע יותר, אין קונטרסט בין החלון לרקע מבחוץ.
דווקא אני לא מסכימה איתך, ואני חושבת שהרצפה ממש מתאימה לאווירה ונותנת קונטרסט( לעומת ציורך של בובת המריונטה שבה היו בעיות של קונטסרט בין רצפת העץ לדמות).

לסיכום, הציור הטוב ביותר שלך עד כה, ואני מאוד מרוצה ^_^

סחטיין!

נערך לאחרונה ע"י oshi בתאריך 19-05-2006 בשעה 21:56.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2006, 07:59
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה מדהים זו לא מילה!

הכל - כל פרט בציור הזה (הרקע, החלון, הבחורה, השמש, הפרחים) - כמו כלים שלובים. משתלבים יחד בהרמוניה. אהבתי מאוד את הרקע, ההצללות, אהבתי מאוד מאוד את הבחורה שציירת. ההצללות מצויינות, נותנות תחושה אמיתית מאוד שהבחורה יושנת והיא מאוד מאוד שלווה. כמה פעמים שלא הסתכלתי בה - היא ניראית אמיתית מאוד מאוד מאוד. כל פעם שאני מסתכלת בה אני נדהמת מחדש איך הצלחת להעביר לא רק את העובדה שהיא יושנת, אלא גם את השלווה שבה היא יושנת. הדבר שהיחיד שמפריע לה לישון זה השמש והפרחים נוזלי הדם (לא יודעת אם זו היתה הכוונה, אבל בי זה מעורר אסוציאציה של דם), שאלו הם הסיוטים שלה. מכיוון שהיא ניראית כל כך שלווה, אלה סיוטים שנמצאים בעמקי נפשה, והיא לא מודעת אליהם או שהיא לא נותנת להם לעלות - לא למודע ולא לתת מודע (בצורת חלום). גם העובדה שהציור בשחור לבן, והחלון הריק כל כך נותנים לי הרגשה של חוסר שלווה נפשי. כאילו הכל בסדר כלפי חוץ, אבל בפנים... אולי אפילו היא לא יודעת על זה. הפרחים לרגליה מרגיעים מעט, מהווים נקודת מפלט קטנה.
הבחורה שוכבת על זרוע ימין, ובדיוק באיזור הזה - זה נותן לי תחושה כאילו היא קצת שקועה יותר באדמה מאשר כל שאר הגוף. שאר הגוף מונח מאוד אמיתי על פנ האדמה. גם הראש והשיער.
הרקע פשוט מדהים! אני זוכרת שבשיעורי ציור המורה תמיד הזהירה אותנו להתייחס לרקע ולא להזניח אותו ולא לצייר אותו בסוף, אלא כחלק מהציור. את עשית את זה בגדול!
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 20-05-2006, 13:07
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
יופי של ביצוע, יופי של טקסטור

נחמד לראות איך כל אחד יכול לתת למילים פרשנות משלו, איך התוצאות שונות אחת מהשנייה, ובכל זאת מתחברות במקום כלשהו.
הפרחים והשמש המצויירים מוסיפים המון לציור, הם נותנים לו אופי יותר אפל וקודר, גם מבלי לדעת מהו צבעם. עצם הנוכחות שלהם מאתגרת את הצופה להבין ממה הם עשויים ומה המסר שהם מעבירים, וזאת גם מבלי להכיר את השיר המדובר.

הערה טכנית קלה: לדעתי יש לך שם כמה מקומות עם סופט פוקוס, שלא היו אמורים להיות כך. אני מדבר על מקומות כמו מחשוף הגופיה, ובין הגופיה ליד שמאל שלה, שהגבולות מאד מטושטשים, על אף שלדעתי אמור להיות שם קונטרסט חזק יותר.
בנוסף, מקור האור לא ברור כל כך, אך מההיילייטס על הפנים והידיים ניתן לנחש שהוא מגיע ממקום גבוה כלשהו (לכל הפחות מעט מעל הדמות), ולכן הצל הנופל שעל הקיר לא אמור להראות מהפקספקטיבה המצויירת. אולי רק רמיזות סביב הגוף כדי להבדיל אותו מהרקע.

בהחלט עבודה טובה שלך, אצלך תמיד כיף לצפות לעבודה חדשה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר