לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2006, 16:11
  motoc motoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
והבן שלי?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Makc87 שמתחילה ב "לא יאהבו אותך יותר אם תתנצר..."

אם אני מתחתן עם נוצרייה?
גם ישנאו אותו?

ולכל השאר
מה שקרה בשואה זה כבר היה מאוחר
זה שנלחמנו עד עכשיו זה לא אומר שזה נכון להילחם, מה זה נותן לנו? והמשפחה שלי כולה משני הצדדים נלחמו והיום אומרים לי שלא מבינים למה. כי באמת מה זה נותן לנו? זה לא הופך אותנו לאנשים רעים וגם ככה הדת היום לא מתאימה כל כך, היא התאימה מצויין לפני 5,000 שנה
ויהודים שונאים יותר מאת רוב הדתות, גם דתות קטנות אחרות שהם חלשות גם אותם שונאים ורודפים
אבל הנוצרים שולטים בעולם, והכי פחות רודפים אותם
למה כל החיים להתחבא ולהיות רדופים?
לפני 50 שנה היטלר מאז ערבים ועכשיו עוד חלק לא קטן מאירופה מצטרפת עליהם, למה צריך את זה?

נ.ב
אני לא הולך להתנצר אני שואל מבינת הגיון למה לא
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2006, 17:49
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי motoc שמתחילה ב "רוב האנשים שאני רואה זה ככה"

תשמע סיפור אישי, לפני כמה זמן הכרתי נוצרי אחד, והיה לנו קליק כזה, הוא רצה שאלך לכיוון הנצרות בשבילו, וכמה שהוא סיפר לי על עולם הנצרות יותר - הבנתי עד כמה אני יהודיה, עד כמה טוב לי עם זה , וזה אפילו גרם לי להתחזק עוד יותר <בתור יהודיה>.

להיות נוצרי זה להאמין בדברים אחרים לגמרי, זה עולם שונה לגמרי, זה עולם שלא מצאתי בו שום הזדהות, אבל, אם אתה מרגיש שזה הרצון והאמונה שלך.. אף אחד לא עוצר בעדך, מצד שני, אם אתה פשוט לא מאמין בדת אז למה שתהיה נוצרי? אתה מאמין בישו? זה על אותו עקרון של אמונה במשהו והליכה לפי מה שאותה דת אומרת.

צד אחר לגמרי- אם אתה לא מאמין נקודה, אז אל תהיה דתי.. לא רואה את היותי יהודיה בתור משהו ששם לי מכשול במשהו, דווקא להפך, אני גאה בזה ומאמינה שחיזוק היהדות שלי ע"י ההתקרבות לדת רק עוזרת לי.

ישן 03-06-2006, 22:08
  motoc motoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.06
אה איזה קטע, בשביל מי ששונא אותי ואני צריך לברוח ממנו אני תמיד יהודי
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי the bomber שמתחילה ב "אתה צריך להיות גאה על זה שאתה יהודי"

אבל בשביל העם שלי עם אותו לאום אותו דת אותה היסטוריה אני יכול להשתנות ולהפוך לאוייב

האוייבים שלי מקבלים אותי יותר טוב, מעניין

מההתרשמות פה מרוב התגובות נראה לי אנחנו יותר שונאים את העולם מאשר שהוא שונא אותנו

ועוד איזה יהודים, אם זה נקרה אצלכם לאכול כשר וזה מה שהופך אותכם להיהודים אתם טועים
ורק הדבר הקטן הזה שהרוב פה לא עושים הרבה מעבר אליו ומשאיר אותכם עם הבדל דק מאוד בינכם לבין גוי ואתם בכל זאת כל כך שונאים גויים

שאני כותב שאלה, לא אומר אפילו שנאי הולך לעשות את הדבר הנוראי הזה.. אנשים מתרגזים לפעמים אני לא מבין מה כל כך נורא וכל כך פסול בלחשוב

באמת שלא אכפת לי ממי שכתב שטויות, אבל דווקא מהעם שלי היתי מצפה להתנגות של בני אדם
מגויים, ואפילו אלה ששונאים יהודים תאמינו לי היחס הרבה יותר יפה
ישן 04-06-2006, 19:17
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "איזה מגניב שאתה יכול לראות את זה בדיוק הפוך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DarkWing108
וכשאתה עושה לו ברית מילה זאת לא כפיה? הוא לא בחר את זה הרי.
ובר מצווה זה לא כפיה? אתה בעצם כופה עליו דת...
צ'מע, אתה בנאדם מאמין אני חושב, תעשה לבן שלך ברית מילה כי אתה מאמין בזה.
אני לא מאמין בזה, אני לא רואה סיבה בזה.
אם הוא יגדל ויחליט שהוא מאמין והכל אז בכיף, זאת תיהיה בחירה שלו ולא שלי.

בר מצווה זו לא כפיה - אם לא הייתי רוצה לעשות לא הייתי עושה
הרי למדתי לזה והשקעתי בזה ולבסוף עליתי לתורה
אתה חושב שמישהו הכריח אותי? לא. ההורים שלי רק נתנו לי את ההזדמנות לכך, אני כבר הייתי אדם חושב. אבל לא.. אתה ישר קובע שלא תעשה לו בר מצווה:| למה זה טוב?

זה לא ברור לך שאם לא תעשה לו ברית הוא ירגיש שונה ויעשה ברית בגיל מבוגר מה שיגרום לו לסבל וסיבוכים מיותרים?:|

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:38

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר