לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2006, 23:44
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
וואו, חתיכת שבוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי"

לאחרונה קורים לי כ"כ הרבה דברים - חלקם טובים וחלקם פחות ואני לא מספיקה לעכל שחלום כמוס ולא ריאלי שהיה לי עומד להתגשם (ולוקח לי זמן להסתגל לשינויים ) וזה מרגש ומפחיד בו זמנית, אבל לפחות אני מרגישה חיה ומממשת את עצמי .

אז מה היה השבוע ?
ביום ראשון אמי ואני עשינו "מבצע אפייה" לקראת האירוע הגדול שהיא ארגנה ליום שלמחרת; עד חצות עמלנו במטבח ואפינו מכל הבא ליד, יצא מעולה אגב

ביום למחרת הייתי בחופשה והיה יום פשוט מעולה, מכירים את הימים האלו שהכל מסתדר ושחיוך מטופש מרוח על הפרצוף ? -אז יום כזה עבר עלי, כל דבר שתכננתי/היה ספונטני - יצא לפועל, מצאתי חניות בכל מקום בלי בעיה, הוצאתי דרכון חדש והסתפרתי (החלטה רגעית אצל ספרית חדשה, היא סיפרה אותי עד הכתפיים עם פוני מדורג, יצא ממש יפה לדעתי) .
- החל מאחר הצהריים כבר התרוצצנו לקראת ערב ההסברה שאמא שלי פעלה לארגונו מזה זמן רב, ערב העוסק בנושא גילוי מוקדם של מחלת הסרטן; מתוקף היותה פעילה באגודה למלחמה בסרטן אמי הביאה מרצה מעולה אשר העניקה כ"כ מידע חשוב . אך לצערי ההיענות לערב לא הייתה גדולה כי למרות החשיבות הרבה של הנושא, ישנם הרבה אנשים מעדיפים פשוט לא לשמוע, לא לדעת ולתת לזה לעבור לידם . אבל כשחושבים על זה - לכל אחד/ת מאיתנו יצא להכיר/לשמוע על מישהו/י שלקו במחלה, לכן אני חושבת שזה כ"כ חשוב לדעת מי נמצא בקבוצות סיכון, איך להתמודד ואיך לתמוך במי שלקה במחלה .

ביום שלישי חזרתי לשגרה וקיבלתי המון מחמאות על התספורת (עכשיו קוראים לי סוסת פוני ) ובערב נפגשתי עם ידיד מקסים בפאב ואח"כ ישבנו בבית קפה, היה ממש כיף

ביום רביעי נשארתי ללון בבסיס לאור עומס העבודה, מצאתי את עצמי עובדת עד השעות הקטנות (הפרפקציוניזם מחרפן !) . חוץ מזה - קיבלתי מש"קית חדשה ממש חמודה וסוף סוף אני מרגישה קצת הקלה בעומס העבודה .

סוף השבוע עבר בצורה כייפית, המון בישולים לרגל החג, המון אורחים והכי חשוב - המוווון מנוחה .

שיהיה שבוע מקסים לכולם
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-06-2006, 09:32
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
שבוע מצויין היה..

אז יום ראשון במקום ללמד לבגרות במתמטיקה (הוגשתי על 100, הנחתי שאני יודע את כל החומר) הלכתי עם כמה ידידות לאכול גלידיה בגלידרייה בערב, ולאחר מכן נאלצתי ללכת מוקדם לישון כיוון שביום שני ב5 לפנות בוקר הלכתי לבית כנסת להנחת התפילין בגלל אירוע בר המצווה של אח שלי (זה הזה שכמה ימים לפני העלייה לתורה עצמה, יש הנחת תפילין מוקדם מוקדם בבוקר), ולאחר ההנחת תפילין, חזרתי הביתה ב7 בבוקר לישון עד 1 בצהריים, והבגרות הייתה בכלל ב3 וחצי.
אז בבגרות הלך לי חרא (מתמטיקה שאלון 666 לא 006), אבל אני לא נותן לזה להשפיע עליי רע, אני אקח מועד ב' ביג דיל..
יום שלישי נלקחתי על ידי 2 מידידותיי לקנות לי ג'ינס (כי הן טוענות שכל מה שיש לי מכוער, ואני לא נעלב מזה, כל הג'ינסים שלי קיבלתי מאנשים כאלו או אחרים....), אז היו קטעים והיה נחמד, ובסוף מצאנו ג'ינס שהרעיפו לי עליו מחמאות...
יום רביעי... נראה לי הברזתי למישהי לקניון, כי הביאה אנשים שאני לא סובל ונפגשתי עם חברים..
יום חמישי, קרעתי את התחת על הסרט בר מצווה של אח שלי, ועבדנו כולנו על הכנת האירוע למחר.
יום שישי, שמחה גדולה! קמנו כל המשפחה על מנת להיות בבית כנסת ב7 בבוקר, וככה עד סביבות שעה 10, ובשעה 10 הלכנו מהבית כנסת ישר למאחורי הבית שלנו, שמה היה האירוע, יצא ממש יפה כל האירוע, וכולם נהנו. אבא שלי אומר שהמשפחה אמרה עליי דברים חיוביים, והחברים שהזמנתי אמרו על שהמשפחה סבבה וכולי, היה פשוט אחלה
ובערב הלכתי למסיבה עם ידידה, היה ממש כיף עד שהיא התחילה להרגיש ברע מהקוקטיילים חופשי והתקפלנו משמה.
יום שבת נפגשתי עם חברים.

איזה סיכום יא ווארדי
ישן 04-06-2006, 10:31
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
אהלן חבר''הההההה

קודם כל! שיהיה לכולנו שבוע נהדר..{מכל הלב !! באמת !!}

לי היה שבוע מוזר לחלוטין...
יום חמישי בהחלטה ספונטנית ביותר התעוררתי בחמש בבוקר כדי לתפוס רכבת מב"ש לחיפה..
נסעתי ברכבת, הכל היה טוב ונפלא..לקחתי איתי ספר טוב..לקחתי אמפי3..עם מוזיקה נהדרת..
הגעתי לחיפה..
כשהגעתי לחוף הכרמל..אני שואלת מתי יש רכבת ישירה חזרה לב"ש..מה עונים לי????
עוד חמש דקות!!!
רק הגעתי לחיפה..ויש לי עוד חמש דקות רכבת חזרה..<עושים צחוק!!!>..כ"כ התעצבנתי!!
הגעתי לבית של אחותי..היא אסרה עליי לטרטר עצמי עד הדרום <3 שעות נסיעה > באוטובוסים..
אז נשארתי חג ושבת בחיפה.. <מעצבן..כי לא תכננתי להישאר..תכננתי לצאת עם חברים..)
בסופו של דבר היה נחמד...טיילתי קצת בחיפה..
פאק! הים כ"כ חסר בדרום! <אני גרה בירוחם..הדבר היחיד שאני רואה הוא אגם מסכן..>
יום ראשון עבודה..אז תפסתי רכבת מוצ"ש...ישנתי אצל אחי..ראינו סרט טוב..

ואז החל לו שבוע נהדר...אחי מתחתן..תמזל"טו!!

לוב יו אול..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר