לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2006, 22:30
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
אני פשוט חייב את העזרה שלכם..יש לי בעיה

שלום, אני בכיתה יב' ויש לי טקס מסיבת סיום ב 31 לחודש..
אני משתתף בטקס באיזה קטע ריקוד קטן לא משהו רציני רק תנועות.. ואני רוקד עם מישהי שפשוט
אחד ואחד מן הילדים שיש לי בשכבה היה רוצה לרקוד... היא הציעה לי להיות לה הבן זוג שלה
כי לא היה לה פעם שעברה שהיא הלכה ומאז הלכנו לחזרות כל פעם ביחד..
ת'אמת אני קצת מופתע שהיא הזמינה אותי לרקוד איתה זה אומר שאכפת לה ממני והיא מקבלת אותי כידיד טוב שלה.
אבל בזמן האחרון התחלתי להתחבר ולהדלק עליה ולא נראה לי שהיא עושה את אותו דבר או דלוקה עלי או משהו כזה..
אני מדבר איתה פוללל באייסקיו ואני עושה קצת טעות כי אני מתחנף אליה יותר מידי ואני לא רוצה שהיא תחשוב שאני רוצה אותה או משהו כזה.. אני פשוט רוצה להגיע למצב שאני יגרום לה לאהוב אותי ולהתחבר אליי.. ואני לא יודע מה לעשות כדי להתחיל איתה.. מה לעשות? לשאול אותה אם בא לה להיפגש אחה"צ איפשהו? או להזמין אותה לסרט אצלי בבית? (לא רוצה להציע לה לצאת איתי בשישי למה זה יהיה שקוף מידי אז אני מעדיף סבלנות) אני רוצה לאט לאט לנסות להתקרב אליה ואף להציע לה ביום של הטקס להיות איתי ושנילך ביחד או משהו כזה לא יודע..
אבל הבעיה היא שהיא הולכת לנשף עם מישהו (לא אוהבת אותו ולא כלום זה בדוק זה סתם זוגות של הכיתה שלה) עכשיו.. איך עושים את זה ומה יגרום לה להתקרב אלי? :|

תודה גדולה לקוראים\מגיבים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2006, 06:38
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "אני פשוט חייב את העזרה שלכם..יש לי בעיה"

או במילים אחרות - איך לשבור את הקרח מידידה שאתה רוקד ומדבר איתה לבת זוג

זה טוב וחכם שיש לך סבלנות, וכבר יש לכם שיחה.. אתה יכול באיזה לילה אחד לדבר איתה ככה לתוך הלילה <אפילו באייסיקיו> , בלילה יש לאנשם נטייה להיות פתוחים יותר.. תדברו על דברים עמוקים ותתקרבו יותר.. ביום למחרת תתקרבו עוד קצת.. ואז תציע לה להמשיך לדבר באיזה מקום, תראה מה התגובה שלה ותמשיך משם..

כמה דברים חשובים,
אל תפסיק להחמיא לה, אבל אל תחמיא מחמאות שיוציאו אותך "זול" <את רוקדת ממש טוב" , "אני ממש שמח שאנחנו רוקדים יחד", וכדומה..> שתבין שהראש שלך לא הולך לכיוון של קשר של ידידות.

אל תשלח ידיים גם אם תהיו לבד בחדר שלך 8 שעות! אתה יכול להחזיק לה את היד.. לזרוק חיבוק פה ושם.. אבל בשום פנים ואופן אל תראה מיניות - זה נותן מסר של "אני חושק בך" ולא "אני אוהב/מחבב אותך" בטח שלא בשלב הזה.

תתמקד בה, ורק בה! גם אם יעל בר זוהר תעבור לידכם! תתמקד בה!.

תשאל אותה שאלות לגבי אהבה וכאלה.. <בשיחה הארוכה והעמוקה > ותראה בכלל מה המצב שלה מהבחינה הזאת.

ברגע שתרגיש מוכן, תציע לה לצאת בשישי בערב.. זה רמז עבה אבל לא הכי ישיר

אם כל הנקודות ילכו בצורה מושלמת וטובה - כבר תגיעו למצב אחר עם תשובות וכבר תדע מה לעשות - במקרה ולא תדע- אנחנו כאן

נ.ב
מה שלא יהיה- אל תצא בהצהרות ישר על ההתחלה <למרות שזה יושב על קצה הלשון וגורם לעצבים כשאנשים מסתכלים עליה ומתחילים איתה>.
ועוד משהו- סבלנות זה נחמד, יותר מידי סבלנות כבר תבלבל אותה לגמרי <במקרה והיא גם בקטע>.

בהצלחה!!

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 18-05-2006 בשעה 06:47.
ישן 18-05-2006, 22:51

דחוף להולי !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "אני פשוט חייב את העזרה שלכם..יש לי בעיה"

תראה\י ניכנסתי אליה לא מזמן לפרטי באייסקיו התחלתי לדבר איתה והכל טוב ויפה וזה וכתבתי לה שהיא רוקדת יפה.. אבל הקטע הוא עכשיו שאני לא יודע אם הייתי אמור להגיד לה את זה כאן או מול הפנים כשאני רוקד איתה.. אבל לא חשוב. הנה קטע:

jadakiss ‎(11:23 PM)‎ :

חח לא שייך לביישן או לא

אלה אני צריך להסתכל על אחרים מה הם עושים.. יענו התנועות

כי מרוב התרגשות בטח מול כולם אנלא ידע מה לעשות חחח

Daniel ‎(11:23 PM)‎ :

חרטות.. תתאמן אתה תדע

‎Daniel ‎(11:23 PM)‎ :

מי ישמע כמה תנועות יש

3 תנועות מסכנות שצריך לדעת

jadakiss ‎(11:25 PM)‎ :

אני צריך לעבור עליהם איתך ממש ממש חלק

את רוקדת יפה..

Daniel ‎(11:26 PM)‎ :

חח תודה מותק :-)

jadakiss ‎(11:27 PM)‎ :

חחח ;-)

בחזרות הבאות נעבור על זה עוד פעם אחת

תראי בתאחלס אני יודע אותם אבל לא יודע

אני שוכח מהר דברים חדשים כמו אלה

Daniel ‎(11:29 PM)‎ :

אז תתאמן..

Daniel ‎(11:29 PM)‎ :

אני לא צוחקת

jadakiss ‎(11:29 PM)‎ :

איך אני אתאמן אני בקושי זוכר תשיר =\

עוד פגישה ועוד פגישה להלהלהי אין לך בושה או משו כזה..

אני צריך להקליט תשיר הזה בפלאפון ולהשמיע אותו בבית חחח

Daniel ‎(11:32 PM)‎ :

אז תקליט חח

jadakiss ‎(11:32 PM)‎ :

נראה לך מה אני משועמם

יסתכלו עלי יחשבו אני דפוק

Daniel ‎(11:33 PM)‎ :

טוב :-)

jadakiss ‎(11:34 PM)‎ :

קיצר אל דאגי אני ירקוד טוב את לא צריכה לדאוג

אני מבטיח לך:-)

Daniel ‎(11:36 PM)‎ :

כן אמרת לי את זה גם פעם קודמת ולא ידעת בכלל את התנועות

Daniel ‎(11:36 PM)‎ :

:-P

jadakiss ‎(11:37 PM)‎ :

חחחחח כי פעםםם.. הייתי עייף

jadakiss ‎(11:37 PM)‎ :

אל תדאגי עכשיו אני אדע חלק!

Daniel ‎(11:37 PM)‎ :

טוב נגיד

jadakiss ‎(11:38 PM)‎ :

יוואו איתך קרציה

אם אני רוקד חלק והכל מולך מה אני מקבל??

Daniel ‎(11:39 PM)‎ :

שקל

jadakiss ‎(11:40 PM)‎ :

יאלה גם מסטיק זה טוב
Daniel ‎(11:43 PM)‎ :

אחלה

-------------------------------------------------------------------------------------------
לסיכום זה לפעמים מעצבן אותי ומציק לי קצת מאיך שהיא מדברת או עונה כאילו היא עושה טובה..
בדרך כלל היא לא מדברת איתי ככה .. אצלה זה לפי מצבי רוח אני לא יודע חחח
בדרך כלל היא זורמת עם השיחה וצוחקת הרבה כשאנחנו מדברים על נושא מענין או משהו כזה
אבל זה קשה להגיע איתה למצב הזה עכשיו.. זה בלתי אפשרי.
וכמו שאמרת שבדרך כלל יש לאנשים נטייה לדבר על דברים עמוקים בלילה..
וצדקת זה נכון, פעם אחת היא דיברה איתי על המחזור שלה לא יודע איך הגענו לזה חח
והיא אמרה שאין לה תופעות לוואי וכל השטויות האלה חח ואז היא כתבה לי "ואני לא יודעת למה אני מספרת לך אתזה.." חח יענו אני הבן הראשון נראה לי שהיא מדברת איתי על הדברים האישיים האלה.. אחרי זה הרגעתי אותה ואמרתי לה שיש לי שפשפת (סתם המצאתי כדי שתרגיש טוב עם עצמה) וזהו.. היא קשה מאוד.. :\
ישן 19-05-2006, 05:44
  הולי הולי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "דחוף להולי !"

חחח משעשע הקטע עם השפשפת חחחח

בכל אופן, השיחה לא יצאה הכי טובה.. אבל! <יש אבל!!! > תמשיכו לדבר גם בחזרות.. אל תתן למצבי רוח להפיל אותך.. תפגשו בחזרות, תפגשו כדי לעשות חזרות יחד.. תשבו יחד ותדברו על דברים קצת מעבר <לא רק באייסי!> ואחרי החזרה הבאה תזמין אותה לשתות משהו

אחרי השיחה של אתמול נראה מוקדם מידי פשוט להציע לה לצאת ביום שישי הזה <היום> , אם תראה את ההודעה בבוקר ויש לכם היום בה"ס אז תשב איתה בהפסקה ותדברו על כל מיני דברים.. בעיקר דברים משעשעים <לא סטייל "לאילן יש ראש גדול" אלא דברים ניטרלים>, תשבו, תהנו פשוט מהחברה אחד של השניה, ותציע לה שתלכו לאיזה מקום..<אחרי בה"ס- לא בערב עוד> , אם היא תסכים אז תצאו קצת לבלות.. <אם יש קניון קרוב אליכם אז לכו שם למשחקיה.. תזמין אותה לאיזה משחק וכאלה> תראה מה התגובה שלה.. וחכה למוצ"ש

בהצלחה!!
נ.ב
אם בערב אתה רואה שהיא לא יוצאת לשום מקום - תקפוץ על זה <אם הכל ילך חלק> .

ישן 19-05-2006, 00:19
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
סתם טיפ לשיחה עם הריקודים ושיחות בכלל
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "."

אתה רואה שהיא (או כל אחת אחרת) לא זורמת איתך בשיחה - זה מבאס...אני יודע.
אבל אין לזה תרופת פלאים. אם היא לא זורמת אחרי 2-3 משפטים היא לא תשתנה בין רגע.
האינסטינקט שלנו כבני אדם לפעמים, כשאנחנו מרגישים נדחקים לאחור (הרי היא לא זורמת...) הוא לנסות להאמין שהמצב ישתנה עוד כמה דקות... פה הטעות.

לך בניגוד האינסטינקט. היא לא זורמת "שמעי בובה, אני חייב לזוז נדבר מאוחר יותר או מחר בלע בלע"
אל תצפה לתגובה, כלום ופשוט סיים את השיחה איתה.
תבין שאולי אין לה מצב רוח באותו רגע ותן לה את הזמן שלה.
אם באופן קבוע היא מדברת איתך ככה, אז שכח ממנה, אל תתן לה להפוך אותך לסמרטוט.

הבנתי בדיוק מה ניסית לעשות בשיחה (וזה לא דבר רע, אני לא שופט אותך חלילה)...
ניסית לגרום לה להגיד "טוב אז בוא אליי הבייתה ונתאמן..." "אני אשיג את השיר אני אעשה בלע בלע"...
היא לא תיזום את זה מעצמה כנראה.
או שתיזום אתה ותהיה ישיר, אל תלך בעקיפין... תגיד לה בפנים "אולי נקבע אחרי החזרות הבאות, ניקח מהבמאי את הדיסק ונתאמן ביחד?"

אבל לא מציע לעשות חצי דרך...
קיצר GO FOR IT!

אגב, זה הדבר הכי חמוד בעולם שעשית, שאמרת לה שיש לך שפשפת, אפילו שאין...באמת שאתה נשמע לי כמו בן אדם מדהים עם לב זהב...אבל אתה חייב להיות יותר אמיתי...לא לשקר...לא להיות כזה זול וקל להשגה.... אתה חייב להיות א-ת-ה!

גם אם זה לא יילך לך, אתה לא מבין כמה אני מקנא בך... בהצלחה חמוד!

נערך לאחרונה ע"י gothic_ בתאריך 19-05-2006 בשעה 00:21.
ישן 19-05-2006, 00:56

gothic_ תודה נשמה , אתה מביא לי ביטחון

אממ.. בקשר למה שאמרתה זה באמת קצת מבאס שהיא לא זורמת איתך בשיחה ולהגיד לה שמעי אני צריך ללכת.. אבל מיצד שני אם אני רואה שהיא לא במצב רוח המתאים אז באמת כדי להפסיק את השיחה ולהמשיך יותר מאוחר או מחר... אבל אחרי כמה דקות זרמנו בשיחה והיה הכל טוב ונחמד
(דרך אגב אני עד עכשיו מדבר איתה על נושאים שלא שמתי לב בכלל איך הגעתי אליהם)
והיא ממש לא מדברת אלי ככה באופן קבוע נראה לך אני יתן לה? ח מזמן הייתי יורד ממנה
אבל היא לא כזאת היא אחלה ילדה באמת.. אבל יש לה לפעמים קטעים שהיא ממש לא איתי בשיחה..

בקשר לשיר אתה צודק.. אני אנסה לא להתבייש ממנה ולשאול אותה אם בא לה לחזור על זה איתי לבד ביחד מתישהו.. (ולא הבנתי למה אתה מקנא בי כפרה? תאמין לי שאין מה לקנאות.. זה קשה וזה כואב..)

הנה עוד קטע קטן שהיא נפתחה פחות או יותר...
(הכל התחיל שאמרתי לה שאני לא יתבייש וניהיה בשורה הראשונה בטקס האמיתי מול כל הקהל ולא בשורה האחרונה שאף אחד לא יראה..) ומאז זה מה שקרה:

jadakiss ‎(12:33 AM)‎ :

קיצר סגרנו על השורה הראשונה בטקס האמיתי?

Daniel ‎(12:34 AM)‎ :

אתה מדבר יותר מידיי אתה יודע? נראה אותך עושה..

Daniel ‎(12:34 AM)‎ :

במקום להגיד לי את זה 4 פעמים ביום :-)

כי בסוף אתה לא עושה כלום

jadakiss ‎(12:35 AM)‎ :

\:

Daniel ‎(12:35 AM)‎ :

חח

jadakiss ‎(12:36 AM)‎ :

בואנהה אמרתי לך אם אני רוקד איתך בשורה הראשונה את מביאה לי שקל למסטיק :-P

jadakiss ‎(12:36 AM)‎ :

אם את מעלה את ההצעות הכל פתוח

Daniel ‎(12:36 AM)‎ :

חחחחח טוב

Daniel ‎(12:37 AM)‎ :

אתה מזה שונה באייסיקיו ובמציאות אתה יודע?

כאילו זה לא אותו ילד

jadakiss ‎(12:37 AM)‎ :

למה איך אני מתנהג כאן ומולך?

כאן אתה עם ביטחון ובפנים אתה ביישן מאוד

אמרתי לך את זה כבר פעם לא?

jadakiss ‎(12:38 AM)‎ :

את זה לא אמרת לי אבל אמרת לי שאני ביישן

jadakiss ‎(12:39 AM)‎ :

כי מה את רוצה כאן אני לא רואה אותך

ואין לי חששות ויש לי זמן לכתוב או לענות לך על כל דבר שאת כותבת

כשאני איתך זה אחרת וכאן זורמים.. בחוץ קשה

זה לא כמו עם חברים שלי.. אני מדבר איתם כאן חופשי בדיוק כמו שאני מדבר איתם בחוץ

אבל עם בנות שאני לא כל יום רואה או ניפגש זה קצת קשה לי..
Daniel ‎(12:39 AM)‎ :

מה קשה...

jadakiss ‎(12:39 AM)‎ :

יענו עד שאני מתרגל אליך ממש

Daniel ‎(12:40 AM)‎ :

אתה פוחד שאני ארביץ לך ? חח

אני לא כזאת חזקה..

jadakiss ‎(12:40 AM)‎ :

דניאל רוזנשטיין:-)

מתרגל אליי? חחח מה אני נעליים חדשות?

חחחחחחחח לא כאילו יש בנות שאני ממש ממש חופשי איתם ומדבר איתם כאילו עם חברים שלי ויש כאלה שקצת קשה לי

זה ענין של קצת זמן

אולי לך אין בעיה...

jadakiss ‎(12:41 AM)‎ :

ותחשבי לרגע...

מה שאנחנו מדברים כאן אנחנו לא מדברים עליו כשאני ליידך במציאות.. כמעט וכלום

Daniel ‎(12:42 AM)‎ :

שמע אתה עושה מזה יותר מידיי...

Daniel ‎(12:42 AM)‎ :

אתה חושב על זה יותר מידי.. תזרום.. ממה אתה מפחד?

jadakiss ‎(12:43 AM)‎ :

לא מפחד..

jadakiss ‎(12:43 AM)‎ :

זה פשוט אי ביטחון

jadakiss ‎(12:45 AM)‎ :

יש דברים שאנחנו מדברים עליו לפעמים כאן נוטים להגיד אותם בשעות כאלה כמו שפעם שעברה דיברת איתי על המחזור שיש לך ולא הרגשת טוב או שהוא מאחר או שאין לך תופעות לוואי לא זוכר חחחחח ואז אמרת לי "ואני לא יודעת למה אני מספרת לך את זה.." ואז כתבתי לך שיש לי שפשפת כדי שאני יגיד לך גם משו פאדחני אבל עזבי זה דפוק חח
בחזרות עצמם יש מלא ילדים ואין זמן לדבר על נושאים כללים
Daniel ‎(12:51 AM)‎ :

בקטנה.. גם אם היינו פנים מול פנים הייתי אומרת לך את זה חח

זה לא קשור לבאייסיקיו או במחשב

jadakiss ‎(12:52 AM)‎ :

חח את רואה.. זאת הבעיה שאת לא יכולה להגיד לי את זה

כי לאף אחד מאיתנו לא יהיה את האומץ לשבת ולפתח סתם נושא

על משהו רגשי או כללי או אישי

באים לחזרות לא לדייט

Daniel ‎(12:53 AM)‎ :

אתה חושב שאין לי אומץ? אני לא רואה את זה בכלל כמשהו שצריך אומץ אליו..

אני לא מבינה את הראש שלך.. ת'אמת...

וואוו כמה אומץ צריך לדבר.. בחיים לא עשיתי את זה קודם

jadakiss ‎(12:55 AM)‎ :

חחח לא קשור לזה שיש לך אומץ או אין לך.. אני מדבר איתך

שנגיד אנחנו באים לחזרות את לא תחשבי סתם לשבת ליידי ולפתח שיחה

את מבינה..

jadakiss ‎(01:01 AM)‎ :

אם את רוצה אפשר להיפגש השבוע איפשהו אחה"צ אם בא לך.. רק אז אפשר לדבר כמו שאני מדבר או צוחק כמו פה או איך שאת אומרת על דברים שלא צריך אומץ כדי לדבר..

Daniel ‎(01:04 AM)‎ :

לא מאמי עזוב אתה לא מבין אותי :-) לא משנה..

Daniel ‎(01:05 AM)‎ :

פשוט תהיה יותר פתוח ופחות ביישן ויהיה טוב :-) עצה לחיים

jadakiss ‎(01:06 AM)‎ :

חח אנלא ביישן אבל תודה בכל מקרה:-)

jadakiss ‎(01:06 AM)‎ :

אבל מה לא באלך סתם ספונטאני להיפגש מתישהו שאת לא עסוקה? כאילו גם מה את כבר עושה באמצע היום חחח

Daniel ‎(01:07 AM)‎ :

חחח

Daniel ‎(01:07 AM)‎ :

אממממ בימים לא לחוצים (כשאין מבחנים) כן בכיף למה לא

אני רוצה למלא גם ווינר איתך חח

------------------------------------------------------------------------------
אני לא אעתיק את כל השיחה כי זה כבר לא מעניין חח אבל אני אספר שבסופו של דבר
אנחנו ניפגשים ביום ראשון אחה"צ .. תנו לי בקשה הצעות מה לעשות בזמן שאני יהיה איתה לבד בחוץ?
איך להתנהג, על מה לדבר, באיזה גישה לבוא... וכל זה.
תודה רבה!
ישן 19-05-2006, 01:46
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
מממ
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "gothic_ תודה נשמה , אתה מביא לי ביטחון"

איך להתנהג...תהיה אתה...מה זה אומר להיות אתה? זה אומר תעשה מה שעולה לך בראש באותו..מה שמרגיש נכון...
אל תנסה להרשים אותה, אל תנסה להידמות למישהו אחר...פשוט תהיה אתה.
וסתם עצה בלי קשר, תהיה אתה ותנסה לשלב דברים שמעניינים אותה...נניח אם אתם הולכים למלא ווינר והיא לא מבינה יותר מדיי בכדורגל...אל תחפור לה על כדורגל...פשוט תן את העצה שלך ותחליפו נושא לדברים יותר מעניינים P:

ולגבי השיטות לשבור את הקרח...לספר איזה סיפור מביך\מצחיק שקרה לך לאחרונה.
משהו שיצחיק אותה...

מכאן והלאה בטח זה יזרום, בטח היא תספר לך משהו מביך שקרה לה...

תבוא אליה בגישה "סיפרתי לך משהו מביך, עכשיו תורך". תראה איך השיחה זורמת.

מה יש לקנא? יא נקניק.... זה מבאס..נכון מאוד...מסכים.
אבל הבאסה הזאת, התחושות שאתה מרגיש כלפייה (בטוח שזה לא אהבה בפרק זמן הקצרצר שאתה מכיר אותה) אבל עדיין...התחושות האלו... דבר נהדר...
ישן 19-05-2006, 05:57
  הולי הולי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "gothic_ תודה נשמה , אתה מביא לי ביטחון"

אשכרה עשית את זה!! חח העזת להציע לה לצאת <אגב היא צדקה- אתה כן נראה ביישן >

יום ראשון.. העצה שנתתי למעלה אל תחשוש כ"כ , תבוא בגישה הנורמאלית עם קצת רומנטיות <לא , אל תבוא עם פרחים!!> , תזמין אותה לשתות או למשחק ווידיאו.. או אם תראו סרט טוב אז לסרט.. אם זה ילך ממש טוב אז זה ימשך עד שעה מאוחרת יחסית

הנה הדייט שלך, למרות שבשיחה היא הפכפכה קצת <נראה שהבינה את הכוונות שלך..בערך>, תדברו המון.. פשוט תבלו... תבוא בבטחון אבל אל תזלזל בה! ותתמקד בה! הרבה מבטים לעיניים <היה קל לי לכתוב את זה - ידוע שזה קשה לביצוע>.

אין מה להגיד ממש חח כי.. הצלחת זהו, אתם יוצאים ביום ראשון.. העיקר זה שתתן לה להכיר אותך, בלי הצגות וכאלה.. בלי לדבר בפלא <רק תודיע לאמא איפה אתה חחח> , בלי לעצור איזה 10-15 דקות כדי להגיד שלום לחברים שפגשת בדרך.. "היי, היי...מה המצב? סבבה" וממשיכים.. אל תוריד את עצמך או את הערך שלך "רקדנו ממש טוב היום/ביום שישי" .........

בהצלחה!!!!!!!!

ישן 22-05-2006, 11:48

תודה לכולםם והולייי תשמעיי..

אממ לפני שהלכתי איתה לחזרות היא רצתה לבוא איתי למלות ווינר חחח (היא לא מבינה גודלה בכדורגל אבל היא מתלהבת מיזה שאני זוכה לפעמים פה ושם) למרות שאין כבר מה למלא היום.. בקיצור
אני הסברתי לה פחות או יותר את הבסיס וזה מילאנו הכל טוב ויפה אחרי זה נסענו סיבוב עם האוטו בעיר כי היה מוקדם מידי לסוע לחזרות.. אחרי כמה דקות נסענו לשם הגענו וזה היא דיברה איתי הרבה זרמה והכל כבר התרגלתי לדבר איתה חלק וחופשי.. בסוף החזרות נסענו הביתה (ההורים שלי היו באירוע לא היה לי אוטו אז היא החזירה אותי) בקיצור, אחרי שהיא הורידה אותי בבית כזה אמרתי לה
היה כיף היום והכל ואני שמח שאנחנו רוקדים ביחד ואת רוקדת מאוד יפה.. היא חייכה אמרה לי תודה וזה
הסתכלתי עליה ובאותו רגע היה בא לי לתת לה נשיקה אבל לא יודע אמרתי לעצמי בראש שנוותר..
נמצא הזדמנות אחרת כי זאת לא היתה יציאה מי יודע מה.. אני צריך להיות איתה לבד ולצאת איתה ולהתמקד רק בה ורק אז אולי אפשר לעשות צעד קדימה ואז נריאה אם היא תיזרום...
ישן 23-05-2006, 00:03

אוף אוף אוף....

אני יושב עכשיו לבד וחושב לי לרגע...
הילדה שאני אוהב.. הולכת לנשף עם מישהו מהכיתה שלה שהיא אהבה אותו ממש ממש בתחילת שנה
ועכשיו סוף שנה וכמה כבר בת יכולה לאהוב מישהו אחרי שהיא כבר יודעת שהוא לא רוצה אותה.....
ביררתי את זה וזה בדוק שהיא לא אוהבת אותו אבל היא הולכת איתו לנשף!! וזה מציק לי
ואני רוצה לדבר איתה ולהגיע איתה לנושא הזה של איך הם נהייו זוג לנשף כאילו מי הציע למי או איך זה התחיל.
למרות הכל, חשבתי לרגע - אם הם יתנשקו שם בנשף?! אם יהיה משהו ואם הם יתחברו אחד לשני???
בטוח יהיה באמצע שיר אחד של ריקוד סלואו ורק המחשבה הזאת גורמת לי כאב...
אני לא יודע מה לעשות.. אם הם יתנשקו או לא היא עדין הולכת איתו לנשף :\
ישן 23-05-2006, 10:16

יואוו עכשיו בכלל הכל נהרס :|

לא מזמן גיליתי שחברה קרובה שלה דלוקה עלי (לא משוויץ אבל זאת בעיה בשבילי) בנתים אין לי עם מי ללכת לנשף אני גם לא חיפשתי עם מי להיות אין לי בעיה למצוא בנות מהשכבה אבל יש איזה 5 ידידות קרובות שלי מהשכבה שאומרים לי "תזמין את שני!" (שני זאת אחת החברות של זאת שאני אוהב {דניאל} וכאן הבעיה..) ושני הזאת דלוקה עלי.. עכשיו מכאן נובעות הרבה מאוד מחשבות כמו -

1. אם דניאל בתוכה רוצה להתקדם בקשר איתי אבל מיצד שני לא נעים לה משני?
2. אם היא מנסה להתרחק ולרדת ממני בשביל שאני יהיה עם שני?

מצד אחד אני ניפגש עם דניאל,רוקד איתי,נהנה איתה, מדבר איתה הרבה, קרוב מאוד אליה, ומצד שני חברה שלה דלוקה עלי ורוצה שאני יבוא איתה לנשף ואולי דניאל דוחפת אותי גם בשבילה ופעם עוד לפני שהתחלתי עם כל הקטע איתה היא אמרה לי "למה שלא תזמין את שני?" והמצאתי לה משהו כדי להתחמק לא זוכר.
מבינים? אני תקוע מכל הכיוונים לא יודע מה לעשות..

מצטער על החפירות האלה .. פשוט בחיים לא אהבתי מישהו כמוה ואני באמת באמת חייב את העזרה שלכם.. תודה רבה לאלה שמגיבים במיוחד להולי שעד עכשיו איתי.
ישן 03-06-2006, 14:07

לא יוצאת לי מהראש...

כל הדברים שאני עושה עד עכשיו עדיין בגדר מה שהיה לאחורה איתה (לא השתנה הרבה)
לאחר טקס הסיום היה נחמד, כיף, שמח, מרגש ועצוב. בסוף שיר הסיום כולנו עלינו לבמה
השתוללנו פתחנו שמפניות ומאחורי הבמה היתה בריכה (זה היה בפארק המים בעיר שלנו) וקפצנו למים והכל
והיא אפילו דחפה אותי אל תוך המים.. לאחר שעה נסענו למסיבה סגורה (שכבתית) בת"א
גנבתי איתה ריקוד קטן והיה לי מאוד מאוד כיף איתה ובכלל במסיבה עצמה... אה וזה מוזר כי מכל החברות שיש לה בעולם עם כיסים בג'ינסים היא בקשה ממני לשמור לה על הכסף לא יודע למה.. אממ היא הציעה לי לשבת ליידה בזמן ההסעה כי היא ראתה שאני יושב לייד בן ובת מהכיתה שלה שאין לי קשר כל כך אליהם אז היא ראתה שלא נוח לי איתם חח והיא הציעה לי לבוא לשבת איתה. אתמול שאלתי אותה מה היא עושה והיא אמרה שהיא הולכת לחברה שלה היה לה בית ריק..
וזאת כבר הפעם ה 2 שאני מציע לה לעשות סיבוב או לשבת איפשהו וזה מתפוצץ לרסיסים.
פעם 3 היא כבר תחשוב שאני חופר לה ורוצה איתה משהו ואנלא רוצה שהיא תחשוב ככה.
ואני שונא תמצבים האלה כלומר אני צריך לנחש מתי היא פנויה ממש ומחכה להצעות ואני אף פעם לא נופל ברשת שלה כי היא תמיד עושה משהו ואין לה זמן להיפגש איתי.. חלק מהחברים שלי אומרים לי לזרום זה לא נורא - שטויות .. היא לא תחשוב ככה אבל עדיין קשה להיפגש איתה.. לא יודע מתי להיפגש איתה שוב הזמן המתאים ולהמשיך לדבר איתה הרבה (אני מדבר איתה באייסקיו פול..) וגם אתמול בטלפון דיברתי איתה ושאלתי מה היא עושה ואמרתי לכם כבר שהיא אצל חברה בבית.

מצטער על המגילה אני פשוט רוצה לשפוך הכל וצריך עזרה, היא מאוד חשובה לי.
לא יכול להתמודד איתה לבד.. :\
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:41

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר