לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2004, 17:30
  אנונימי123 אנונימי123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.04
בעיה דיי מסובכת... צריך עזרה

אוקיי אני ממש צריך איזו עזרה בקשר לבעיה שיש לי עם מישהי, אז אני אתחיל לספר את הבעיה.
אז ככה יש איזה מישהי שאני ממש מחבב, אני מכיר אותה מתחילת השנה (בעצם יותר, אבל אני התחלתי להכיר אותה יותר לעומק מתחילת השנה) ומאז התחלתי ממש לחבב אותה.
מההתחלה היחסים בינינו היו יותר יחסי ידידות, אני מרגיש כלפיה יותר מזה אבל האמת שבהתחשב בכמה עובדות ודברים שלא ממש חשוב לי להזכיר אני לא רוצה יותר מזה, כל מה שאני רוצה זה יחסי ידידות קרובים, אבל כל פעם משהו משתבש לי בגלל מה שאני מרגיש כלפיה (הכוונה שעם בנות\ידידות אחרות אין לי את הבעיה הזאת)
אז ככה תמיד הייתה אצלי איזו תחושה שהקשר בינינו לא יציב... לא יודע איך זה היה מבחינתה אבל אני חושב שאני, בגלל שאני מרגיש כלפיה דברים של יותר מסתם ידיד, מקצין הרבה דברים. זה היה מתבטא בזה שפעם אם היה קורה משהו חיובי יותר אז הייתי מתלהב כ"כ, ואם הייתי רואה אותה נותנת קצת פחות תשומת לב הייתי מתאכזב, בקיצור הייתי בעצמי עם מצב ודעה לא כ"כ מגובשים.
אז כמו שאמרתי לפעמים (לפי התחושה שלי באותו זמן) היינו יותר קרובים ולפעמים פחות, שוב אני לא יודע איך זה היה אצלה בכל הפעמים האלה, למשל היו זמנים שהיינו מסתובבים ביחד יותר והיו פעמים שהיא באה אליי או אני אליה, ולפעמים הייתי רואה אותה יותר מסתובבת עם בנים אחרים ופתאום אני לא מבין מה קרה עד עכשיו, וכל הקטע שאם אני מסתכל על מה שקרה עד עכשיו זה לא היה חד משמעי - כלומר בסה"כ היו תקופות שהיא יותר הייתה איתי ובחברתי ופעמים אחרות פחות איתי ויותר עם בנים אחרים. ובדיוק מה שקרה זה שהמצבי רוח שלי השתנו לפי זה, לדוגמא כשהיא הייתה יותר איתי הייתי יותר שמח ובסבבה, וכשפחות איתי הייתי מתעצבן ואומר לעצמי "דיי זה שוב קורה נמאס לי מזה" וככה חוזר שוב ושוב...
התייעצתי עם מישהו (לא בגילי אלא יותר גדול) בקשר לזה והוא אמר לי חד משמעית לשמור על יותר ריחוק ממנה ולמשל אם היא אומרת לי "רוצה לבוא ל___ איתי?" אז לנסות להתחמק וכו' בקיצור יותר לשמור על ריחוק ולא לתת כל הזמן שיקרה שהיא מתרחקת ואז אני מתבאס, היא מתקרבת ואז שוב ושוב... וכל הקטע זה שאני לא יודע אם הצגתי את הדברים לאותו בנאדם כמו שהם (כי אני בעצמי אף פעם לא בטוח ולא הייתי בטוח בקשר למצב היחסים\הקשר שלי איתה)...
האמת שתמיד אחרי שהייתי מבואס מתי שהיא הייתה כאילו מתרחקת ממני (שוב אני אף פעם לא ידעתי אם בדיוק זה ככה, כל הקטע זה שמה שאני מרגיש כלפיה מקצין כל נקודת מבט של מה שקורה ביני לבינה באותו רגע) - אז בקיצור אחרי שהייתי מבואס מזה הייתי אומר לעצמי "דיי אני לא צריך את הקשר הזה יותר, כל פעם אני יוצא נפגע" ויותר מתעלם ושומר על ריחוק כמו שאותו בנאדם ייעץ לי...
אז מה בעצם קרה בזמן האחרון? בזמן האחרון אני מרגיש שבכלל התרחקתי ממנה יותר, אני פשוט מרגיש שפעם הייתי יותר קרוב אליה, אני לא יודע אם בכלל לעשות מה שאותו בנאדם ייעץ לי היה נכון... וכבר אין לי מושג מה לעשות... אני רוצה את הקשר ואת הקירבה הזאת, והבנתי שכמה שאני אנסה לשכנע את עצמי שלא - זה לא נכון, ואני בכלל מרגיש רע עם עצמי אחרי שאני יותר מתעלם ממנה (כי גם בזמנים שכביכול היינו יותר "קרובים" היא גם עשתה בשבילי דברים טובים שאני מעריך אותם, אבל מצד שני דברים שבכלל ביאסו אותי לגמרי).. בכלל כבר הדפוס החוזר הזה של יחסים שמשתנים בקיצוניות (לפחות ככה זה נראה בשבילי) נמאס עליי.. הרבה פעמים הוא לגמרי מקלקל לי את המצברוח...
ועכשיו, ברגע כתיבת ההודעה הזאת (וגם בגלל הסיבה הזאת כתבתי אותה) אני מרגיש שמשהו חסר... היא כבר פחות מתקרבת שוב (ככה זה תמיד היה נדמה לי אחרי שהייתי מבואס) ואני לא יודע מה לעשות.. אם להמשיך לשמור על ריחוק ממנה כדי לא להפגע כביכול... או לעשות משהו בכיוון השני (אני לא יודע בדיוק מה, גם בשביל זה אני פונה אליכם).. או בכלל משהו אחר... יצאתי מבולבל לגמרי..
אבל שוב מה שאני כן יודע.. זה שאף פעם לא ידעתי איפה בדיוק עומדים היחסים בינינו מרוב הדברים ההפכפכים שקרו (שגם אותם אני לא יודע אם רק אני מרגיש וחושב ככה או גם היא)...
זהו... אני חושב שסיימתי לספר את הסיפור ה"קטן" שלי במלואו... ותודה לכל מי שקרא עד כאן ואם יש לכם איזה דעה בקשר לסיפור או עצה אני אשמח לקבל.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2004, 18:36
  almoni88 almoni88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
אממ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אנונימי123 שמתחילה ב "בעיה דיי מסובכת... צריך עזרה"

אמרת בעצמך שאתה לא רוצה להיות יותר מידיד שלה.. ואם אתה רוצה להיות ידיד שלה זה לא צריך להפריע לך שהיא מסתובבת עם אחרים..
לפי דעתי אתה כן רוצה קשר איתה ואתה מכחיש את זה.. אם אתה מרגיש קנאה\מבואס מזה שהיא לא איתך זה בגלל שאתה רוצה אותה איתך..
ואתה אומר שזה רק איתה.. אז זה מה שאני מבין
לנתק קשר לגמרי זה אמנם קשה.. אבל זה פתרון די טוב.. אבל לפעמים הוא לא עובד.. כי ככל שאתה יותר מתנתק אתה יותר מתחיל לחשוב על איך היה עכשיו אם היה קשר (שוב לא תמי)
אז תשב עם עצמך ותנסה להבין אם אתה רוצה אותה או לא.. אם אתה בטוח שלא, תנסה להבין למה אתה מבואס שהיא לא איתך..
אם אתה כן רוצה אותה אז תלך על זה כי זה הדרך הכי טובה להנות או לשכוח אותה לפי התוצאה
בכל מקרה אם אתה רוצה לנתק קשר.. תנסה להכיר בנות אחרות שיגרום לך לשכוח ממנה.. מתישו זה אמור להעבור :\

בהצלחה
ישן 22-12-2004, 20:24
  I am me I am me אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אמממם תראה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אנונימי123 שמתחילה ב "בעיה דיי מסובכת... צריך עזרה"

אני באמת לא פסיכולוג או משהו כזה אבל ממה שכתבת אני חושב שאתה באמת רוצה קשר יותר רציני איתה אבל אתה מתכחש לזה כמו שכבר כתבו וזה באמת בעייה ( אני בטוח יש לך את הסיבות שלך לרצות רק להשאר ידיד שלה אבל בכל זאת .....)...... לפי דעתי אתה צריך לשבת עם עצמך ובאמת באמת להחליט מה אתה רוצה ממנה אם אתה רוצה להיות יותר מידיד שלה הדבר הכי הכי טוב שאתה יכול לעשות זה לדבר איתה על זה ולספר לה את כל מה שאתה מרגיש זה אומנן הכי קשה שיש אבל זה נורא משתלם וחוסך המון אי נעימויות בעתיד... ואם אתה תחליט שאתה רוצה רק ( רק! ) להיות ידיד שלה אני מציע לך שבאמת תנסה קצת להתרחק ממנה בתקופה הקרובה כלומר אל תיזום איתה דברים ותנסה לשמור קצת מרחק ממנה ואני בטוח שאחרי זמן קצר אתה תרגיש שאתה תוכל לחזור ולהיות ידיד טוב שלה מבלי לפתח כלפיה ציפיות או כדומה...... אני חייב להגיד שלי זה היה ככה שיש לי ידידה עכשיו שפעם היינו באמת ידידים טבים והתחלתי להרגיש כלפיה רגשות שלא רציתי להרגיש כלפיה כי ידעתי שאין לי שום סיכוי שיצא לי איתה משהו אז תפסתי ממנה מרחק לאיזה שבוע שבועיים בערך עד שהפסקתי כבר להרגיש משהו ואז שוב חזרתי להיות ידיד שלה כי היא באמת היתה ידידה נפלאה והיה לי חבל לאבד אותה....
מקווה שעזרתי.... ובהצלחה עם מה שתחליט ואל תשכח לעדכן אותנו !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר