לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2004, 20:54
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
השיטות שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי orenw78 שמתחילה ב "האם יש תוכנה המפרידה בין AUDIO ל VIDEO"

אפשרות 1. מצרחים: מיקסר (לא הזה של העוגות, השני של הדי ג'ייז),קאבלים מתאימים, תוכנת הקלטה, אוזניות

אופן ההקלטה: את היציאה של הרמקולים אתה מחבר לכניסה של המיקסר ואת היציאה של המיקסר את המחבר לLINE IN. אתה מכוון את תוכנת ההקלטה (במקרה שלי אני משתמש בAudacity) להקלטה בLINE IN, קובע דרך המיקסר העוצמה הרצויה וזה מוכן להקלטה.

אפשרות 2. מצרחים: קבל (קצר), תוכנת הקלטה, מפצל לאוזניות, אוזניות

אופן ההקלטה:את המפצל את מחבר ליציאה של הרמקולים ואליו את האוזניות את הקבל אתה מחבר מצד אחד למפצל השני של הרמקולים מצד שני לכניסה של הLINE IN ומכוון את תוכנת ההקלטה להקלטה בLINE IN.

ב2 המצבים הנ"ל המחשב מוכן להקליט כל דבר שתשמיע בו אז כל מה שעליך לעשות זה להשמיע/לראות את הקליפ (ולדעוג שמסנג'ר/אייסי קיו/כל דבר אחר שיכול לעשות צלילים במחשב יהיו סגורים או שיהיו במצב שהם לא יכולים להפריע) שם לב גם להסתקל על העוצמה שהקליפ לא יהיה בעוצמה חלשה מדיי/חזקה מדיי.

בהצלחה (אני יודע שהשיטות האלה קצת מסובכת אבל אם יש לך את כל הדברים הדרושים אתה תוכל להצליח).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר