לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2006, 18:53
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
עידכון...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב ""אתה נראה טוב"..."

טוב אז יש עידכון שחשבתי שהוא טוב ואחריו יש עידכון רע שבעצם מוחק את העידכון הטוב..
נתחיל בטוב...
היא ממשיכה לשלוח מן רמזים כאלה והיא מסיימת כל שיחה איתי ב"ביי מתוק" ושולחת נשיקה והכל והיא ממש נחמדה..
היא גם אמרה לי פעם באמצע שיחה משומקום שעשיתי אותה מאושרת... שאלתי אותה למה והיא פשוט שלחה חחח פרצוף עם איקס על הפה ואמרה שזה לא משנה ושהעיקר שהיא מאושרת
לא כזה עידכון טוב... אבל עדיין... זה משו בנוסף לשאר ולזה שאנחנו אמורים להיפגש לראות ת'סרט הזה...
העידכון הרע:
דיברתי עם ידידה שלי... לא ממש קרובה אליי.. אבל ידידה.. והיא אומרת שהיא מאוד בנאדם שאוהב לשחק עם בנים, ושהיא הייתה חברה של המון המון אנשים מהשכבה שלה(יןודניקים, אני שנה מעל)... לעומת זאת הילדה הזאת אמרה לי שהיא השתנתה ושהיא מחפשת קשר ארוך, אפילו בכלל לא הבנתי על מה היא מדברת כשהיא אמרה שהיא השתנתה... קיצר אני חושב שאני ארד מהסיפור כי כבר הייתי בקטעים כאלה ובד"כ בנות כאלה זה חרא.
תנו את תגובותיכם אם בא לכם, לפחות יעודדו אותי פה קצת או משו\\ אני פשוט שונא שיש לי קטעים עם בנות כאלה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר