לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2004, 18:44
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04
מישהו מכיר חנות\חברה שמוכרת כימיקלים?

היום בשיעור כימיה אני ושני חברים שלי שמנו לב שהלבורנטיות מסתובבת עם חומר שהוא מרכיב חשוב לחומרי נפץ ופצצות עשן\תאורה(בכמויות שונות ובערבוב עם חומרים שונים...אני לא יגיד את שם החומר כדי שלא יווצר מצב שמישהו ינסה את זה בבית סתם ככה או שלאיזה גאון כבר יהיהי רעיון מה לעשות עם זה)...
את החומר הזה ניסינו להשיג כבר הרבה זמן אבל התברר לנו שלא מוכרים אותו בארץ יותר בצורה סדירה מכיוון שהוא מהווה מרכיב חשוב בחומרי נפץ מאולתרים וכו'..
קפצנו על ההזדמנות שיש מולנו חצי קילו של החומר וביקשנו מהמורה לכימיה לעבוד איתו קצת.
אז בגלל שאנחנו כיתת מחוננים והמורה די אוהבת אותנו אז היא הרשתה לי ולשני החברים שלי לעבוד איתו.
לקחנו כמה גרמים מהחומר ערבבנו עם סוכר חיממנו על אש נמוכה(כדי שלא יהיה לנו קרמל נפיץ ) ואז שמנו את זה בתא ה"פיצוצים",זה מן תא קטן עם פרספקטס עבה ותעלת אוורור.
זרקנו גפרור וחיכינו.
כלום לא קרה,שתי שניות אחרי זה עלתה להבה אדומה כמו זה לגובה של מטר וקצת,ושניה אחרי זה יצא מתוך הכוס מעבדה במסריחה כ"כ הרבה עשן(אם מישהו לומד כאן בעירוני ד',אז הענן עשן שכיסה את הכניסה האחרוית היום היה בגללנו) שכל המעבדה ניהיה אפורה מרוב העשן ובחוץ השומרים היו בטוחים שיש שריפה כי מתעלת האוורור יצא המון עשן סמיך...
בקיצור,אני רוצה לקנות את החומר הזה כדי ליצוק את הפצצות עשן האלו לתוך גלילים וליצור בעצמי רימוני עשן(סתם לכיף,לא לכדורגל או משהו..אני לא אוהב את המשחק )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר