לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2006, 10:43
  אלעד ביטון אלעד ביטון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.06
בעיה בשוליים של הסרט לא יוצא טוב

שלום לכם יש לי בעיה במשהו אני מנסה שיהיה לי תרגום עם שוליים שחורים עשיתי הכול טוב ויפה לפי המדרכים שלכם אבל זה מצליח לי רק מתי שהתרגום הוא 25.000 זה עושה לי טוב עם השוליים והכול
אבל יש תירגומים שהם 23.976 זה לא הולך לי עשיתי לפי המדריך שלכם הנה אני יראה לכם http://members.lycos.co.uk/aviv85/Guides/AVI+subs.htm הנה כנסו לפ]ה שלב מספר 1.4 אני עושה הכול הכול טוב ויפה אבל שאני עושה שמור בסוף בסוף של התהליך הוא עושה הכול טוב ויפה אבל שאני בא לראות את הסרט התרגום והסרט לא מתאומים
איך זה הגיוני אבל לפני זה שהורדתי את הסרט בדקתי הכול טוב ויפה דרך הBS את התרגום ואת הסרט וזה היה טוב הכול היה תואם אבל שאני בא לראות את זה לפי המדריך זה לא הולך סך הכול מה רציתי שוליים שחורים ולהגדיל את הכתב בקיצר מי שיכול להעזור לי זה יהיה טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2006, 10:54
  SACHAR11 SACHAR11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלעד ביטון שמתחילה ב "בעיה בשוליים של הסרט לא יוצא טוב"

טוב באמא שלי שיש לי את אותו הבעיה אותו הדבר המדריך של אביב זה נכון
מה הם אומרים לי תסדר את השאלה אנחנו לא מבנים מה אתה רוצה מיתנו יאנו משחקים אותה מה אני רוצה מה אתה רוצה הם לא יודעים לפתור את זה סך הכול מה הבעיה אבי שהתרגום לא יוצא לך טוב ב23.976 זה מה שאצלי זה נירא לי אתה יודע מה הבעיה נכון במדריך של אביב http://members.lycos.co.uk/aviv85/Guides/AVI+subs.htm פה שלב 3 שהם רושמים שזה יצא 700 מגה שזה יכניס לדיסק אני ניסיתי את זה זה עובד אבל נירא לי בגלל שאני עושה את זה יותא מידי קטן (סרט של 90 דק' צריך להיות בין 820 ל-920, סרט של 100 דק' בין 710 ל-820 אז אני עושה את זה על 770 אבל זה נירא כאילו זה מצליח אבל אני שומר את זה הכול טוב יופה אני בא לראות את הסרט זה לא תואם התרגום רק מה שאתה אמרתה תרגום של 25.000
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר