לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2006, 21:13
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "מכונת זמן..."

שאלה קצת מסובכת, הייתי משנה שני דברים, דבר ראשון זה כל מה שקרה לפני המוות של חברה שלי <מנסה למנוע בצורה כלשהי ולנסות לשכנע אותה ללכתלשירות לאומי ולא לצבא -במקום להגיד לה שזאת הבחירה שלה בלבד, אולי גם לשנות עוד כמה דברים שקרו ונאמרו ויכלו להיות אחרת>.

עוד משהו זה דבר פרטי שלי- שאני לא בטוחה אם המניעה הייתה מביאה אותי למה ומי שאני היום, אבל מה שכן היא הייתה עוזרת לי להמנע מהרבה מצבים שלא הייתי רוצה בהם .

בנוסף, לא הייתי הולכת לכמה דייטים חחחח ואולי גם עוברת ישר לאדם הנכון ולא נתקעת בקשרים הזויים וחסרי פואנטה <או לא חסרי פואנטה אבל כן חסרי עתיד>, או שלחלופין הייתי פוגשת אותו וזה לא היה הולך כי זה לא היה הזמן הנכון..

מצד שני, החוויות האלה שאנחנו עוברים, שעברנו.. בנו את מי שאנחנו, בנו את האופי שלנו, את הראיה, הדעות, החוכמה <נסיון חיים> וזה כ"כ חשוב.. כ"כ הרבה דברים היו נמנעים אם הדברים הספציפים האלה לא היו.. אם באמת הייתי יכולה לשנות את מה שקרה, אז מי הייתי? מה הייתי? האם הייתי כותבת כאן עכשיו או מבלה באיזה דיסקוטק? האם השרשרת הייתה משתנה ומשהו יותר גרוע היה קורה?! ?ועוד יותר גרוע - היה קורה,רק לא לי- אלא למישהו אחר כי בגללי בצורה כלשהי הוא היה במצב מסויים בזמן הזה..> ,עם הידיעה הזאת לא אוכל לחיות אז אולי עדיף שהדברים ישארו כמו שהם, עם כל הכאב ומה שהיה , עכשיו מתחיל עידן חדש, חיים חדשים, ואנחנו רק זורמים ומנסים - להפיק את הטוב ביותר מעצמנו, עוד הרבה דברים מחכים בדרך, דברים שבטח אתהה על קנקנם בדיעבד, אבל מה שהם לא יהיו, הם יבנו לי את העתיד, הם יבנו את מי שאהיה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר