לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2006, 17:19
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
למקרה שתהית
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב ""העולם יהיה מושלם עבור כל אחד מאיתנו ברגע שנחליט שהוא כך. ""

השליליות הורגת.

היא הורגת את הנפש, היא הורגת את מי שאתה, היא הורגת את מה שיכולת להיות.

ברור שהקטע נכתב לנו בצורה אופטימית ובריאה לחיים <וברור שהכותב יודע שיש גם דברים רעים בעולם> , זה שאתה עסוק בלהיות שלילי ולראות רק את הרוע בכל דבר <בלי טיפת אופטימיות> לא אומר בשום פנים ואופן שיש לך זכות לקחת את האופטימיות לאחרים.

ולא, זאת לא תגובה בסגנון של "שתוק ואל תביע את דעתך" , אתה יכול להביע את דעתך <כמו כל אחד אחר כאן> אבל אם אתה עושה זאת, תעשה את זה ביותר מ "בולשיט" , תראה שבאמת יש תוכן למה שאתה חושב ומרגיש.

"העולם יהיה מושלם עבור כל אחד מאיתנו ברגע שנחליט שהוא כך. "

משפט חזק, ולפי דעתי, ברגע שתחשוב עליו קצת יותר, תבין עד כמה יש לך ללמוד מהמשפט הזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-06-2006, 19:12
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
שמעי...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "למקרה שתהית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הולי
השליליות הורגת.

היא הורגת את הנפש, היא הורגת את מי שאתה, היא הורגת את מה שיכולת להיות.

ברור שהקטע נכתב לנו בצורה אופטימית ובריאה לחיים <וברור שהכותב יודע שיש גם דברים רעים בעולם> , זה שאתה עסוק בלהיות שלילי ולראות רק את הרוע בכל דבר <בלי טיפת אופטימיות> לא אומר בשום פנים ואופן שיש לך זכות לקחת את האופטימיות לאחרים.

ולא, זאת לא תגובה בסגנון של "שתוק ואל תביע את דעתך" , אתה יכול להביע את דעתך <כמו כל אחד אחר כאן> אבל אם אתה עושה זאת, תעשה את זה ביותר מ "בולשיט" , תראה שבאמת יש תוכן למה שאתה חושב ומרגיש.

"העולם יהיה מושלם עבור כל אחד מאיתנו ברגע שנחליט שהוא כך. "

משפט חזק, ולפי דעתי, ברגע שתחשוב עליו קצת יותר, תבין עד כמה יש לך ללמוד מהמשפט הזה.

פגשתי ואני מכיר הרבה אנשים כמוך... אני יודע שאין לי שום דבר להגיד או להסביר לך כי כל מה שאני אגיד יראה לך מטופש, יש לנו תפיסות עולם שונות, אני לא שלילי, אני מציאותי.
אני לא חושב שבעולם של פיגועים וטרור שמגיע לכל אחד בסוף ושינאה עולמית כלפי העם שלנו ועם כל העוני שישברחובות... העולם יראה לכל האנשים המסכנים האלה טוב ברגע שיחליטו כך.... העולם יראה לי טוב כשהוא יהיה טוב... רוצים להיות באשליות? לחשוב שהכל מושלם? שאין אנשים רעים וגנבים? תעשו את זה.... אני רןוצה להיות מציאותי זאת הדרך שלי בחיים... אם רע לי אני ארגיש את זה... אם שמח לי אני ארגיש את זה.... אני ממש לא מסכים עם הדרך הזאת של "אני קובע אם רע לי או טוב לי"... תגידו מה שבא לכם.... בשבילי זה לא עובד... ואנלא חושב שהייתה לך בעייה אם הייתי כותב "נכון", שזה לא יותר עמוק מבולשיט... את פשדוט אנטי אנשים כמוני... לא איכפת לי מזה אבל תחסכי לי ולך אנרגיות ופשוט אל תגיבי להודעות שלי כי אנחנו אנשים מקצוות שונים וכמו שאני רואה את זה, רוב האנשים מהסוג שלך לא מבינים ולא רוצים להבין אנשים כמוני... (מניסיון).
זה שהקטע אופטימי זה לא אומר שהוא בריא לחיים... האם אני לקחתי את האופטימיות מאחרים? אני פשוט רואה את העצבים וחוסר ההבנה שלך אליי בכתיבה שלך... אלו טענות שאין להן בסיס בכלל הבעתי את דעתי כמו כולם פה כמו שאמרת... לא לקחתי כלום מאף אחד... ואת יודעת זה לא מזיק לפעמים לשמוע דברים שהם בניגוד לקו המחשבה שלך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר