לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2006, 21:09
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
דברים שלא סיפרו לך לפני שהלכת ללמוד ביולוגיה....

טוף, ישבתי לי היום בבית והכנתי 2 מצגות לקורסים שונים ולפתע טלפון:
"תעיף את התחת שלך למעבדה, הזבובים שלך* השתחררו וממלאים את המסדרון"

טוב, נסעתי לאוניברסיטה, נכנסתי למחלקה ו.... עננה שחורה עוטפת אותי. המסדרון מלא במאות (!) זבובים. אני נכנס לחדר הגידול ומוצא אלפי זבובים בחדר. כל הקירות והרצפה שחורים מזבובים. היצ'קוק היה עושה מזה מטעמים....
אחרי שאטמתי את החדר (והשארתי שם מנורה מחשמלת), יצאתי החוצה, וביליתי את 5 השעות הבאות בלחבוט בזבובים ולפזר מלכודות בכל המסדרון.... בסופן של השעות האלה, הרצפה היתה מכוסה בגוויות והקירות מכוסים בחלקי זבובים... מעניין אם כדאי לכתוב את זה ברזומה....
לקינוח, אני רואה את ג'נקינס מחרבן את המשחק של ירושלים... זה פשוט לא היום שלי....

* למה זבובים? אני מנצל את הרימות שלהם בשביל לבדוק טוקסיות של ארס עקרבים.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2006, 21:15
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "ומה הלאה?"

אה, אני מגדל אותם לבד ויש לי עוד נגלה שצריכה לבקוע. סתם מרגיז, במקום לנצל את הזמן בצורה פרודוקטיבית, התמחיתי בהדברה ביולוגית...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 09-06-2006, 16:31
  תפוח בדבש תפוח בדבש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.05
מידע זאת הבעייה של תלמידי הביולוגיה של היום - הם לא מבינים ביולוגיה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "דברים שלא סיפרו לך לפני שהלכת ללמוד ביולוגיה...."

פעם היו מגיעים למקצוע הזה ביולוגים, כלומר אנשים אוהבי ארץ וטבע. היום זה הטרנד החדש, כולנו ביולוגים. בלימודי פגשתי אנשים שלא יודעים להבדיל בין זבוב לצרעה. לא יודעים איך נראה שיח בננה בשדה, או כאלה שקוראים לצמח העשבוני הזה - עץ בננה (מי שלא מבין ביולוגיה, לא יבין את ההבדל). פגשתי אנשים שפוצחים במחול סמבה היסטרי כשהם פוגשים צפרדע אילנית מקסימה, ומשוכנעים שהחיה הזאת מסוגלת להרוג במבט......... בקיצור לא ביולוגים ולא בטיח.
מעניין מאיפה אתה מביא את הטוקסינים של העקרבים. אני מוכן להסתכן ולנחש שאתה לא חולב עקרבים, אלא מפיק טוקסין יחיד וספציפים מפלסמיד שהוכנס לחיידקי קולי או לתרבית של תאי חרקים כלשהם.

איך בדיוק נקראים הזבובונים שלך? Drozophila Melanogaster, נכון?? ומה פירוש? "אוהבי תסיסה שחורי בטן" (למדתי את זה בכתה ט', ואהבתי לנושא הביולוגיה השאירה את השם חרוט בזכרוני) . אם היית מבין נכון את השם ומשמעותו. כל הזבובים היו באים אליך, במקום שאתה תרוץ אחריהם. קצת מיץ תפוזים תוסס, או סתם יין צעיר, בננה מרקיבה או משמש סופר בשל, היו עושים את העבודה בשבילך. שים את הפרי בקופסא, וענני הזבובים (הביולוגים של פעם קראו להם זבובונים) ירדפו אחריך.
ישן 09-06-2006, 16:54
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בלה, בלה, בלה...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי תפוח בדבש שמתחילה ב "זאת הבעייה של תלמידי הביולוגיה של היום - הם לא מבינים ביולוגיה."

איך אני אוהב את כל האנשים שחושבים שהם הבינו בדיוק מה הסיפור ומרשים לעצמם להטיף מוסר....
בא נראה:

ציטוט:

איך בדיוק נקראים הזבובונים שלך? Drozophila Melanogaster, נכון?

לא, הם נקראים : Sarcophaga falculata. אתה יודע, זבובי בשר. האם אתה מציע שאני אתלה חתיכות בשר ברחבי הפרוזדור?
דבר שני, אם אתה כל-כך חכם, אתה בטח יודע שפרוזדור אחד מאוכלס ע"י מספר מעבדות. לדוגמה מעבדה שמתעסקת עם תרביות תאים וממש לא צריכה שזבובים יטיילו לה ב-hood או במקרוסקופ. אי לכך, הם דרשו שנאסוף כמה שיותר זבובים מיד, לפני שהם יכנסו להם למעבדה.
והנה עצה בשבילך - בשביל לתפוס את מי שנשאר לא צריך יותר מ... מים. זבובים שבקעו צריכים להתקשות ולשתות בעדיפות. כל מה שצריך לעשות זה להכין כמה מלכודות בקבוקים והם יזחלו פנימה (כפי שהם באמת עשו)

אי לכך, כל בילבולי הביצים שכתבת בהמשך שווים ל....

ציטוט:

מעניין מאיפה אתה מביא את הטוקסינים של העקרבים. אני מוכן להסתכן ולנחש שאתה לא חולב עקרבים, אלא מפיק טוקסין יחיד וספציפים מפלסמיד שהוכנס לחיידקי קולי או לתרבית של תאי חרקים כלשהם.

חבל שלא שמת כסף על זה. אולי היית עוזר לי לשלם שכר לימוד. העקרב שאני עובד איתו נקרא Buthotus judaicus . בעברית - שחרן יהודה. מכיוון שאני עובד על הארס הגס, קצת קשה להשיג אותו מפלסמיד, בהתחשב שרוב הטוקסינים ושאר החלבונים עדיין לא ידועים.
לך תקציף על מישהו אחר.

אה, ולי יש לומר לך דבר אחד: "סייג לחוכמה - שתיקה". תתחיל ליישם מדי פעם....

ישן 09-06-2006, 22:56
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Y not? שמתחילה ב "חחח..."

בשאיפה, אני רוצה להמשיך לחקור ארס, בעלי חיים ארסיים ומנגנוני ארס. עד להגשמה, יש כמובן עוד איזה דוקטורט ופוסט דוקטורט....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:27

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר