לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2006, 10:46
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
צילום החתן

צילמתי בטקס חינה/אירוסין.
הנה החתן שמתגאה בשעון שקיבל במתנה מארוסתו:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
הפריע לי כתם הקונפתי על המצח ובתוך המשקפיים והיכלוך על דש החליפה אז מחקתי אותם. בנוסף ערכתי צבעים, רמות וקונטרסט, הורדתי את האדמומיות מפניו והוספתי מסגרת כפולה ודרמטית:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
דעתכם?

נ.ב.
אני מצלם בפילם (שהפעם לא היו מוצלחים במיוחד, שימו לב לשריטות) ומקבל את התמונות מהמעבדה על דיסק. רק אחרי ערכיה קטנה, כנ"ל, אני שולח אותן להדפסה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2006, 10:58
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "החתן"

תודה על התגובות.
לא שמתי לב לכלל של הקטנת התמונות ל600X800 חשבתי שמספיק לכווץ את הרוחב לפחות מ800. אשתדל להימנע בעתיד, סליחה.
פלאש ישיר? יכול להיות, יש המלצות למשהו אחר?
לגבי פוקוס, הבחור ביישן מאד. בקושי נתן לצלם או לביים אותו. לכן ניסתי להתפקס על האף ולקרוא לו שיסתובב. זה לא ממש הלך, אז התפקסתי על השעון וקראתי לו. התמונה כמעט ספונטנית.
מה דעתכם על העריכה והמסגרת?
באופן כללי, אשמח לשמוע המלצות לצילום ארועים.

ישן 12-06-2006, 11:15
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "[font=Verdana]השאלה היא אזה..."

כאמור, אני מצלם בפילם.
המצלמה היא קנון EOS300
הפלאש הוא זה שהומלץ ע"י קנון למצלמה הספציפית הזו: (ועלה יותר מהבודי שלה!) 550EX (צריך לזכור שהמצלמה והציוד נקנו לפני כשבע שנים).
לא בטוח שהבנתי את מה שאתה מציע? לשים את הפלאש (או אחד נוסף מאותו סוג) במצב SLAVE על חצובה ולצלם בסביבתה?
אני לא מאמין שאקנה פלאש נוסף (מעדיף להשקיע בבודי דיגיטאלי, אם כבר). יש לך הצעות כיצד להשיג צילומים טובים יותר עם המלצמה והפלאש הנוכחיים? זוויות הפלאש, עוצמה וכו' יש מדריך לכיוונון הספציפי של הפלאש הזה?

ישן 12-06-2006, 15:20
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צל99 שמתחילה ב "TTL"

גם הפלש וגם הגוף של המצלמה צריחים להיות שותפים ב TTL . למשל לפוגי S9500 אין חיבור לפלש TTL ולכן היא לא עובדת עם פלשים מסוג זה. אבל עם אני אשים פלש פשוט על המצלמה שלי שהיא כן עובדת TTL ולפלש לא יהיה אז שוב פעם אני לא הקבל TTL. (צריך 2 לטנגו).
והאבלים בין ETTL ו ETTL2 הם ממש לא בגוף. בניגוד למה שהחברות מנסות לימקור. הם הבדלים שהפלש מודד את האור טוב יותר וזריקת פלש כפול בדיגטאליות שאין צורך לזה בפילים. אני יודע שעבדתי עם ה 550 וה 580 קיבלתי תוצאות טובות יותר משל ה 540 ואפילו שהבודי שלי הוא רק TTL ולא ETTL . החברות יודעות כך לימקור לנו ציוד. כי לא היה שום הבדל מהחסיפות שבוצעו במצלמת פילים שיהתה ETTL .וגם הפלש לא יראה שום שינוי בפונקציות שלו. מה שקורה ב TTL וכול האחרים זה שהמצלמה מעבירה את הנתונים של המירחק סוג הסרט מיהירות וצמצם. אובר ואנדר. והפלש קורה את קמות האור שיש בחדר בפעם השניה ומחשב אך ליזרוק אות הפלש. בכול המצלמות הנתונים עוברים באותה צורה רק שבדיגטאלית הפלש יודע אך לפאנח את הקרוף.

נערך לאחרונה ע"י אודי גילת בתאריך 12-06-2006 בשעה 15:28.
ישן 12-06-2006, 11:39
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "זה לא כול כך פשוט להוצי תמונה..."

הסורק שלי לא הכי איכותי, אבל אני רוצה לקוות שזה של המעבדה, שסורק את הפילם, מספיק איכותי. הרי הם מדפיסים ממנו את כל התמונות (רוב המעבדות היום מדפיסות מסריקה של הפילם ולא בטכניקה הישנה של חשיפת הנייר לאור שעובר דרך הפילם ותהליך כימי).

איך נראית לכם איכות הסריקה? אני אעלה תמונות נוספות מהסריקה הזאת בהמשך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר