לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2006, 06:01
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
כתבה רוני לוי - מי סופר אותו בכלל?

רוני לוי - בין הגדולים בהיסטוריה

" מאמנים שנחשבו לבכירים מלוי אימנו בחיפה לא פחות עשירה ומסודרת, ולא הצליחו לקחת אליפות. הם לא עשו את מה שעשה לוי". אלי אוחנה מפרגן לקולגה...

מכבי חיפה אלופה. שוב. פעם שלישית ברציפות. בפעם הקודמת זה קרה לפני יובל. בזמן הזה הספיקו הפועל באר שבע, מכבי תל-אביב, בית"ר ירושלים ומכבי חיפה בעצמה לזכות פעמיים ברצף בתואר, אבל גם מאמנים גדולים כמו אמציה לבקוביץ', שלמה שרף, אברהם גרנט ודרור קשטן לא הצליחו לשחזר את ההישג, ולזכות באליפות השלישית.

הראשון שעושה זאת בעידן המקצועני של הכסף הגדול הוא דווקא רוני לוי, אולי הצנוע והשקט מכל המאמנים שכבר הזכרנו. בתחילה כולם הרימו גבה - מכבי חיפה, אמרו אנשי מקצוע, צריכה מאמן גדול בכיר ומנוסה אחרי יצחק שום. לוי? בחור נחמד, עם ידע, אבל איפה הניסיון?

לוי הוכיח חד משמעית ששחר צדק - רוני לוי הוא מאמן גדול. היום, כשברור שהשושלת של שלוש האליפויות הרצופות שייכת בעיקר לו, אפשר להגיד את השם שלו בנשימה אחת עם גרנט וקשטן. בשביל בחור בן 40 בקושי, זו הצלחה נדירה.

אם אתם שואלים אותי, אז אני מאמין שבראיה היסטורית ייזכר לוי כאחד המאמנים הגדולים בתולדות הכדורגל הישראלי. אני יודע מה תגידו - תנו לי את חיפה, עם כל התנאים, השקט והשחקנים וגם אני מביא אליפות.

ניסו את זה קודם. מאמנים שנחשבו לבכירים מלוי אימנו בחיפה לא פחות עשירה ומסודרת, ולא הצליחו לקחת אליפות. תשוו את ההספק של גיורא שפיגל, שום, אלי כהן ואפילו שלמה שרף. כולם בכירים, כולם מנוסים, כולם עשו חיל גם בחיפה - להישגים של המאמן הנוכחי. אף אחד מהם לא עשה את מה שעשה לוי.

אפשר לדבר על המקצועיות של רוני כמאמן, אבל אני מעדיף לדבר על לוי האיש. חיפה בנויה כמוהו בדיוק: שקטה, חרוצה, קבוצתית ומעל הכל צנועה. למרות שיש לו סיבות טובות להרים את האף, לוי לא שוכח מאיפה הוא בא, ומצליח לשמור על צניעות.

אחרי שהוא לקח אליפות הוא אמר עלי שאם כפר סבא תשאר אז אני מאמן העונה. ברור שזה מחמיא, אבל זה לא ממש נכון. רוני לוי הוא מאמן העונה שלי, יהיו תוצאות ניסיונות ההישרדות שלי ושל כפר סבא אשר יהיו.

מכבי חיפה היא לא מכבי תל-אביב כדורסל. היא לא תריץ פה שרשרת של 40 שנות אליפות, אפילו לא חמש או שש. זה לא פשוט להיות מכבי בכדורסל, בין היתר כי מדובר בהצלחה ברמת בינלאומית. כדי שחיפה הנוכחית ולוי בראשה יזכרו פה באמת להרבה שנים, יצטרך לוי להוריד מהגב את הקוף שהניח על עליו יצחק שום, ולהגיע בשנה הבאה לשלב הבתים של ליגת האלופות.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++

מכבי חיפה לא תהפוך למכבי כדורסל ב'

מכבי ת"א, הפועל ת"א ומכבי פ"ת הן קבוצות שיכולות לנצח את חיפה - לא במשחק אחד מתוך עשרה, אלא בארבעה מתוך עשרה. כדורגל זה משחק שאפשר להפתיע בו.

אין מילת קסם שתעצור את מכבי חיפה - קבוצות ליגת-העל צריכות להתכונן אליה בצורה טקטית נכונה, ולהבין פחות או יותר מה היא עושה במגרש.

אחת האיכויות הגדולות של חיפה היא כושר האלתור שלה תוך כדי משחק, על-מנת לשנות דברים שלא הולכים לה. אם הנעת הכדור לא הולכת, הם הולכים ישר לחלוצים - אם צד אחד חשוף יותר אצל היריבה, הם הולכים עליו. הם יודעים לנצל כל טעות שהיריבות מבצעות.

נכון להיום - כל שחקני מכבי חיפה הם בלי טיפת אגו. אם יש שחקנים 'חמים' במגרש, אז הולכים עליהם, לא משנה אם זה קולאוטי, קטן, טל או כל אחד אחר.

יותר מהכל, יש לחיפה עומק בספסל שאין בשום קבוצה אחרת. הקבוצה של רוני לוי, גם כשקצת קשה לה - שחקניה עייפים או לא בכושר - לא תיפגע מבחינת יכולת. גם כשחקני ספסל מחליפים שחקני הרכב, הם לא נראים פחות טוב.

אני טוען שלחיפה היו בעבר כוכבים וכשרונות יותר טובים מהיום - אבל זו הקבוצה שהכי מבינה את המשחק מבחינה טקטית. זה נזקף באופן טהור לזכות רוני לוי. גם כשחיפה פחות טובה ולא יורדת להגנה, היא לא מקבלת גולים.

מכבי ת"א, הפועל ת"א ומכבי פ"ת הן קבוצות שיכולות לנצח את חיפה - לא במשחק אחד מתוך עשרה, אלא בארבעה מתוך עשרה. הבעיה היא שחיפה היא כרגע הקבוצה היחידה שמתמידה.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 15-06-2006 בשעה 06:28.
חזרה לפורום
ישן 15-06-2006, 06:41
צלמית המשתמש של רועי AZ

מאמן העונה: רוני לוי מביא עוד אליפות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "רוני לוי - מי סופר אותו בכלל?"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nrg.co.il/images/nrg/gifs/t.gif]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nrg.co.il/images/nrg/gifs/t.gif]

5. מיהו מאמן העונה?
א. רוני לוי.
ב. אלי אוחנה.
ג. ניצן שירזי.

תמו ימי "אליפות בלי מאמן". להפך, "אליפות של מאמן", הגדרתם את זה. "רוני לוי לקח קבוצה שבעה לכאורה, שבורה לכאורה (מאלמו, זוכרים?), איבד את השחקן הכי טוב שלו באמצע העונה והביס את הליגה ללא תחרות", כתב אחד הקוראים. אחרים תוהים "מתי היה פה עוד מאמן שלקח שלוש אליפויות ברצף ובכזו קלות?" וכמעט כולם מסכימים ש"המקצוענות והרצינות של רוני לוי שוב השאירו את הליגה מאחור".

למקום השני הגיע מאמן שאימן בקבוצה, איתה סיים את העונה פחות מ–17 מחזורים, אבל אף אחד לא יצליח לקחת מאלי אוחנה את ההישג שלו עם הפועל כפר סבא - הישארות בליגה, למרות שהכל כבר נראה אבוד במחזור ה–20. "אלי אוחנה עשה את הבלתי ייאמן עם קבוצה שלא האמינה בעצמה", פרגנתם, וקינחתם ב"מגיע לאוחנה כבוד גדול על האומץ".

למקום השלישי השתחל ניצן שירזי שרשם עונה לא רעה עם בני יהודה - גמר גביע, מקום רביעי והעפלה היסטורית לגביע אופ"א. "שירזי קיבץ כמה כשרונות בעלי פוטנציאל לא ממומש, לקח אותם קרוב ועשה מהם קבוצה גדולה", כתבתם, ולא שכחתם להזכיר ש"בתוך שלוש עונות שירזי הפך את בני יהודה מקבוצה שמתמודדת נגד הירידה לקבוצה לגיטימית שמגיעה לגמר הגביע ומעפילה לגביע אופ"א בזכות ולא בחסד".

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++

אליפות של מאמן

אורי דגון על רוני לוי, האחראי האמיתי ליצירת שושלת האליפויות הירוקה

24/4/2006

עכשיו, כשהכל נגמר, ומה שהיה ידוע כבר ארבעה חודשים נחתם עם הקפת אליפות עשירית, אפשר להצדיע לאחראי האמיתי של האליפות. רוני לוי.

לבני האנוש יש זיכרון קצר, אבל בקיץ האחרון עזבו את הסגל הירוק העמודים התומכים, ג'ובאני רוסו, וואליד באדיר ואליניב ברדה. ללוי היו כבר שתי אליפויות בכיס, והוא היה יכול בקלות לייצר כותרת בסגנון "אנחנו הולכים לעונה פיננסית‭."‬ כך עשה גיורא שפיגל, עונה לאחר שלקח אליפות כשבסגל שלו היו אייל ברקוביץ‭,'‬ חיים רביבו, סרגיי קנדאורוב ואלון חזן.

אבל לוי המשיך לדבר על אליפות שלישית ויצירת שושלת. גם הוא לא חשב באותו זמן שתוך כמה חודשים יעזבו את הקבוצה דקל קינן, רביד גזל, אורי אוזן וכמובן יניב קטן. הוא המשיך לשתוק, ורץ לאליפות עם ספסל ששייך לקבוצת הנוער - רפאלוב, בן-בסט, אלמדון, תומר חמד, בירם כיאל ומאור בוזגלו. שחקנים כשרוניים, אבל בקושי מהווים אלטרנטיבה ללורפיסה.

הכדורגל הישראלי יישר השבוע קו עם הדרך החיפאית, כשדרור קשטן, שיודע על אליפויות יותר מכולם, אמר כי האליפות הזאת של חיפה היא הישג נדיר. אז נכון שרוני לוי לא שיחק, ולא תמיד הכל הלך כפי שהוא רצה, אבל בסופו של דבר, הדרך, השיטה והפאסון קיבלו את ההערכה המגיעה להם.

והיה גם אתמול משחק הכתרה בקרית-אליעזר, כמו שרק הכדורגל הישראלי יכול היה לארח, 24 שעות אחרי מועדו האמיתי. זו לא היתה תחושה של לידת הבן הבכור, אבל גם במשפחה מרובת תארים, אהבו ‭10,000‬ אוהדים את הילד העשירי כמו את הראשון, והצהירו על המשך תכנון הרחבת המשפחה.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++

לעמוד ולהריע

אייל לוי על האליפות של מכבי חיפה, ששייכת בראש ובראשונה למאמן רוני לוי

23/4/2006

אם מכבי ת"א לא היתה מדהימה, אי שם במאי ‭,2003‬ ולוקחת אליפות בפוטו-פיניש, לחיפה היו היום שש אליפויות ברציפות, יותר מאותה הפועל פ"ת אגדית. אותו יחס שערים, זה כל מה שמפריד בין יעקב שחר לעוד עמוד בספרי ההיסטוריה. ועדיין, מה שרוני לוי ובחוריו המצוינים עשו ראוי לכל סופרלטיב. לעמוד ולהריע, להוריד את הכובע ולפנות את הדרך. לא לרואה במיליון דולר ולא פרננדס, האיש והאגדה, אלא בוקולי שהגיע מאחי נצרת באוטובוס ורפאלוב מהנוער. בואו נתפלל שבשנה הבאה מישהו יאכל מספיק טוב וייתן להם פייט.

גם עכשיו יש כמה שחושבים שהמאמן הצעיר לא כזה שאקל, כמו שעושים ממנו. משוכנעים שהוא קיבל ירושה מכובדת והוא הנהנה העיקרי מהגב הרחב של שחר וזהבי, ובכלל הליגה הזו היא ממש משחק ילדים. הם טועים בגדול. לזכות באליפות זה קשה, באליפות שניה זה מפרך. אליפות שלישית היא כמעט בלתי אפשרית. לשמור על חבורת שחקנים במתח, ביחד. שהאגו לא יעלה על גדותיו, לפרק את קליקות ולשמור על הרמה. שפיגל, שרף, קשטן וגרנט, אף אחד, מכל אותם תותחים, לא הצליח.

ומי הוא? אחד שבא ממחלקת הנוער. שחקנים היו יכולים לנסות אותו, לטפס עליו. אלה חבר'ה שלא עשו אותם באצבע. תן להם יד והם יאכלו אותך חי. אתה צריך לקבוע גבולות, לעמוד בלחצים ולא להתמוטט. תחשבו על סיטואציה כמו רוזנבורג ומאלמו. פעמיים חיפה החמיצה את ליגת האלופות בגלל שטות. זו טרגדיה. מכה שיכולה למוטט קבוצות, במיוחד אם היא באה שנה אחרי שנה. חיפה עמדה על הרגליים, ניערה את האבק והמשיכה לרוץ.

אז נכון, אירופה היא עדיין החור השחור של החבורה המשובחת. זה עוד יבוא. מה שטוב אצל האלופה, שאת ההתקדמות רואים מדי עונה. תנו לה את הזמן והיא תחזור לארץ המובטחת. לא לדאוג, זה כתוב בספר.

חזרה לפורום
ישן 15-06-2006, 08:55
  a_nimni8 a_nimni8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "רוני לוי - מי סופר אותו בכלל?"

חביבי בנתיים מי שילד קטן פה זה אתה. יש כאן בפורום אדם המכונה moshik_p שהוא נראה לי קצת יותר גדול פה מרוב האנשים ואתה ועוד איזה טמבל מגדפים ומקללים אותו על כך שהוא סה"כ מביע את דעתו. עכשיו זו אלימות מילולית מצדך ומחר זה יהפוך לאלימות פיזית. דרך אגב מה אתה שולח לי הודעות מוזרות בפרטי? אתה סתם עוד מפונק שאוהד את הקבוצה שלו בגלל שהיא אלופה, ממש מזכיר לי ילד בכיתה ד' שמי שהכי טוב אז אותו הוא אוהד. רוני לוי חרא של מאמן כי למזלו הוא ניחן בסגל טוב שלשמחתי מתפרק חחחחחחחחחחחחחחחחחחח . בנתיים דרור קשטן הוא המאמן בעל הכי הרבה תארים וכמובן לא נשכח את המלך שלי!! בבקשה קהל מכבי ת"א בוא נקבל אותו בתרועות :

נה נה נה נה נה נה אבי נמני נשמה!!!!!

יעקב שחר, שמעון מזרחי פותח קורס לווינריות באירופה אז אם יוצא לך תקפוץ. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחח

אחרייך אני הולך מוכן למות למענך חושב עלייך כל היום ומי שלא קופץ אדום!!!!!

יאלללללללללללללללללללה מכבי ת"א אימפריה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

המועדון הכי מפואר בארץ בעל הכי הרבה תארים!!!!!! אז שכולם ישבו על האף וימותו מקנאה!!!
חזרה לפורום
ישן 15-06-2006, 15:38
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
לא מסכים איתך בכלל.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Block שמתחילה ב "שהוא יגיע לקבוצה אחרת יהיה לו שם"

הכל מונח על כפית של כסף? ובזכות מי זה?
רוני לוי הגיע לקבוצה שהפסידה את האליפות בגלל הפרש שערים. מקרה כזה עלול למוטת קבוצה בלי מאמן חזק, שידע לתמוך בשחקנים ולהצעיד אותם הלאה לאליפות.
תעשה לי טובה. אני בספק אם אתה זוכר, אך כשרוני לוי נבחר לאמן את חיפה לאחר הפסד האליפות ב- 2003, התקשורת הנמיכה ציפיות בצורה משמעותית! העיתונים אף סברו שיעקב שחר מתכנן עונת התאוששות כלכלית ואיזון התקציב, ולא תחרות על השגת תארים. אולם רוני לוי הצליח לבדות את הפרשנויות ולהוביל את הירוקים לשלוש אליפויות ברצף!
כל זה כשאינני מתייחס לדאבל של לוי בנוער של חיפה, כשרק החל את הקריירה שלו כמאמן.

קשה להשוות מאמן צעיר כדמותו של רוני לוי למאמן וותיק כדרור קשטן. בכל זאת בין השניים עומד פער של הרבה מאוד שנים.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 15-06-2006, 20:45
  netanel131 netanel131 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אני מוכן כל פעם להפסיד את ליגת האלופות..."

אולי אתם צוחקים עליו אבל הוא דיי צודק(לא בקטע של נימני,גם לדעתי הוא אפס)
רוני לוי קיבל קבוצה שלא היה צריך לעשות הרבה כדיי לנצח,זה כמו שביא את אלי אוחנה לאמן את ברצלונה,אין לא הרבה מה לעשות שם.
כמו שאמרת הוא קיבל קבוצה שהפסידה את האליפות רק בגלל הפרש שערים,מה הוא כבר צריך להגיד? שיכניסו יותר שערים.
רוני לוי הוא מאמן אפס.
פשוט בארץ לא הייתה שום קבוצה עם סגל כמו של חיפה שתילחם בו.
אבל עכשיו זה יהיה שונה לביתר יש סגל תותח והשנה יש אליפות בירושלים.
מאמן טוב זה פרננדז הוא לקח קבוצה שהייתה בקרשים והפך אותה למיני אלופה,רק ההיתנהגות והאגו שלו לא התאימו אז העיפו אותו,אני בטוח שארקדי יביא מאמן טוב יותר והכי חשוב אני מזמין את כולכם לבוא לחגוג בכיכר ספרא את האליפות של ביתר ירושלים

חזרה לפורום
ישן 15-06-2006, 22:00
צלמית המשתמש של רועי AZ

גיורא שפיגל עם רביבו, ברקוביץ', קנדאורוב, רוני לוי, אלון חזן
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי netanel131 שמתחילה ב "אולי אתם צוחקים עליו אבל הוא..."

אלון חרזי, מרקו בלבול, משה גלאם, נג'ואן גרייב, רפי כהן (שוער), ועוד (לא יודע מי שכחתי) לא לקח אליפות ב 95' - 96'!! וזה לא היה סגל לאליפות??? וגיורא שפיגל מנוסה בקצת (טיפונת) יותר מרוני לוי.

אלי כהן לא לקח אליפות והיה לו סגל מצויין. דושאן אוהרין שהגיע אחרי שלקח מקום שני עם צ'כיה בסופו של דבר לא הצליח להוביל לאליפות.

ומה עם אברהם גרנט? ויצחק שום? גם עליהם תגידו ש"היה להם סגל"?... למה במכבי חיפה לא הייתה מחנאות? למה רוני לוי לא העיף את השחקנים הבכירים שלו? עידן טל זנדברג וקטן שחקנים לא פחות מהרמה של נמני (בעצם יותר - הם לקחו שלוש אליפויות רצוף!) למה איתם לא היו בעיות אף פעם?

אז תפסיקו לבלבל את המוח. האליפות היא קודם כל בזכות רוני לוי...

תחיו קנאים. תחיו ותסבלו!

חזרה לפורום
ישן 15-06-2006, 22:27
צלמית המשתמש של רועי AZ

דעה של אדם בוגר שקול שפשוט נותן לאמת לדבר...
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "לפי דעתי רוני לוי מאמן טוב מאוד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כחול משוגע
הוא משלב יפה את הצעירים של חיפה ונותן להם הרבה הזדמנויות יחסית לקבוצות אחרות
תזכרו ששום הגיע עם חיפה לליגת האלופות ולא לקח אליפות

לפי דעתי לרוני לוי יש בעיה קצת עם החילופים הוא עושה אותם בשלב יחסית מאוחר של המשחק
העונה זה לא פגע בו בתוצאה אבל בעתיד זה יכול לגרום להפסדים של חיפה

זאת רק דעתי אז אל תתנפלו עליי

ונותן טיעונים מקצועיים.

חזרה לפורום
ישן 16-06-2006, 15:34
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי arnon81 שמתחילה ב "השתגעתם!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי arnon81
הלו מה קרה לכם? למה הקללות המכוערות הללו? תפגינו רוח ספורטיבית!!!!! זה סה"כ דיון על ספורט ולא על מלחמה.
אני גם בדעה שרוני לוי הוא מאמן בזכות הסגל ולא בזכות עצמו אבל כל אחד ודעתו הוא, לא נאה כל גידופים האלו.

לתשומת לב המנהלים- לא נראה לי שאנשים כמו a_nimni8 וגם דור דנינו שראיתי שרשם הומו צריכים להיות חברים בפורום כזה.

הקללות באמת לא במקום
וגם אני חושב שכאלה שמקללים ורבים על דיון ספורטיבי לא צריכים להיות פה
אבל כאחד שנמצא בפורום הרבה זמן אני יכול להגיד שיצא לי לראות הרבה תגובות של דור דנינו והוא לא אחד שמקלל על כל דבר והוא באמת תרם ותורם הרבה להתקדמות הפורום ואין שום סיבה שבגלל פעם אחד יעיפו אותו

לגבי a_nimni8 אני לא ממש ראיתי תגובות אחרות שלו
אבל אם זה ימשיך ככה צריכים בהחלט להעיף אותו
לפי דעתי הוא זה שהתחיל את הויכוח פה

חזרה לפורום
ישן 16-06-2006, 23:47
  labron james labron james אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.06
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי arnon81 שמתחילה ב "אין פה מקום לטעויות, מי שמקלל..."

לא נכון.
אם זאת הודעה ראשונה או שנייה. אפשר לתת "נזיפה" ולמחוק את התוגה (משהו שגם לא עשו).
ו AZ . תפסיק לנסות להוכיח דברים. אתה נסחף. כל אחד והדעה שלו, גם אם הוא אוהד מכבי חיפה, הוא לא חייב לקבל את הדעה שלך, וזה לא אומר שהוא לא אוהד של מכבי חיפה.

דעתי היא:
רוני לוי, מאמן בסדר גמור, ותו לו, בינתיים.
הוא אומנם הביא 3 אליפויות, אבל ברגעי האמת, כמו ליגת האלופות, וגביע , הוא לא הביא.
לא יודע מה בקשר לגביע הטוטו, אבל גביע, לא היה בחיפה, מאז עונת הדאבל (אם אני לא טועה) ב 90 ומשהו.
ואחרי שהוא קיבל סגל שזכה פעמיים מתוך 3, באליפות. ובפעם השלישית, הקבוצה לא זכתה באליפות רק בגלל הפרש שערים.
ככה שהוא לא ממש התקדם עם המצב הקיים למרות שהסגל (לדעתי) השתפר מאז. אלה נשאר במקום.
חזרה לפורום
ישן 17-06-2006, 10:50

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אין לי בעיה עם דעתך"

שוב פעם.
רק בגלל שדעתי לא דומה לשלך, אתה חייב שוב להגיב.
תבין, כל אדם יש ת'דעה שלו.
ואותי, לא מעניין, מה אתה מקבל ומה אתה לא. מצידי, אל תקבל את זה.
רשמתי שזאת דעתי. והסיבה היא דיי מוצדקת.
לפני רוני לוי, מכבי חיפה זכתה ב 2 מתוך 3 אליפויות ובשלישית הפסידה רק בשערים.
ומאז, הסגל רק התחזק. מאז, הוא זכה ב 3 אליפויות.
זאת אומרת שהוא שיפר את התוצאות באליפות אחת. אבל, כאשר היא לוקחת את האליפויות בהפרש כה גדול. זה אומר שהיא הרבה יותר טובה, משאר הקבוצות. מה שלפני רוני לוי, לא היה. שזה לזכותו. אבל הוא היה צריך להביא חוץ מזה עוד משהו. או אירופה, או לפחות גביע.
ושוב פעם. לא מעניין אותי אם אתם מקבלים את הדעה שלי.
חזרה לפורום
ישן 17-06-2006, 12:00

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "אם לא מעניין אותך אם אנחנו מקבלים את הדעה שלך,"

לא הבנת אותי.
התכוונתי לזה ש. תכתבו מה שאתם רוצים על הדעה שלי. אבל זה לא משנה, ולא מעניין אותי מה תרשמו, בכל מקרה, דעתי לא תשתנה.
עכשיו, מאיפה הבאתי את זה ?!
מכאן, שהקבוצה התחזקה, ולא נחלשה,בעיקר בניהול נכון של יעקב שחר.
בלי שום בעיות, ובלי רעשים. מה שבכל הקבוצות האחרות כל הזמן יש.
למשל: הפועל, שיחררה איזה 10 שחקנים, שיחררה, בלי כסף, כמעט, ולא הביאה כמעט כלום במקום.
מכבי. עם כל המחנאות, והבעיות עם לוני, וניר קלינגר, והאוהדים.
בבית"ר שלא היה כסף, ובנס קנה אותה פניג'ל, שגם לא הצליחה יותר מדי.
שאלו הן שלושת הקבוצות שהיו יכולות להתמודד עם חיפה, אבל עם כל הבעיות הללו, וכאשר מכבמי חיפה יש שקט תעשייתי, שחקנים טובים, ומאמן קשוח.
מכאן...

עריכה: אני הבהרתי את עמדתי בנושא. ואני יותר לא מגיב על הנושא הזה.

נערך לאחרונה ע"י labron james בתאריך 17-06-2006 בשעה 12:07.
חזרה לפורום
ישן 17-06-2006, 12:41
צלמית המשתמש של רועי AZ

מי זה עליו?
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי labron james שמתחילה ב "מה זה הסגל?? אתה ועוד 2 אוהדי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי labron james
מה זה הסגל?? אתה ועוד 2 אוהדי מכבי חיפה?? אתם ה "סגל"??

הדבר היחיד שאתם עושים, זה מדברים עליו, כי בדרך כלל אף אחד לא מדבר עליו. אז אתם עושים רעש.

ומה בכלל התשובה הלא ברורה הזו?

חזרה לפורום
ישן 17-06-2006, 09:31

תשמע, ברגע שאנשים נותנים נימוקים שאני לא מקבל,
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי labron james שמתחילה ב "לא נכון. אם זאת הודעה ראשונה..."

אין כל סיבה שלא אגיב. וכנ"ל רועי.

בקשר לדבריך, אני ממש לא מסכים איתך.
לעובדה שחיפה זכתה באליפות לפני רוני לוי, אין כל השפעה על זכייה באליפות עם רוני לוי.
לדבריך, כל קבוצה שזוכה באליפות עתידה לזכות בה גם בשנים הבאות. שהרי זו שטות. קל וחומר כשלפני שרוני לוי הגיע, חיפה הפסידה את האליפות! לא משנה כיצד היא הפסידה אותה. העובדה היא שהאליפות חמקה לה מהידיים וזו יכולה להיות מכה קשה מאוד לכל קבוצה.

כך לדוג' את האליפות המדהימה ב-94. אפס הפסדים, תשעים וחמש נקודות, ובעונה שלאחר מכן (95)- עדיין עם סגל מצויין, חיפה הגיע למקום השני בלבד.

להגיד ששלוש האליפויות האחרונות היו קלות לחיפה זו שטות אחת גדולה. גם אם תגיד שלחיפה היה את סגל השחקנים הטוב ביותר בליגה.
להזכירכם "הגלאקטיקוס" ובית"ר- לאף אחת מהן לא היה סגל פחות טוב, אך בכל זאת חיפה- בניצוחו של רוני לוי היא האלופה!

הירוק בכל זאת עולה

נערך לאחרונה ע"י Shay3434 בתאריך 17-06-2006 בשעה 09:34.
חזרה לפורום
ישן 17-06-2006, 16:47
  moshik_p moshik_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
אוייי דור דנינו...

אתה לא מפסיק לפגוע בחברים כאן אה...
טוב נו אתה דנינו!!!
לא כל 1 מושלם יש אנשים שטועים מידי פעם אז במקום לרדת עליהם תתקן וזהו..
בגלל אנשים כמוך הפורום הזה איבד מרמתו

איש איש בדעתו יחיה לא צריך לקלל לרדת בסך הכל כולנו אוהדי כדורגל ...אני בתור חבר בפורום נדהם בשבוע האחרון מהרמה הנמוכה של כמה וכמה אנשים כאן איפה מנהלי הפורום שיגיבו

רועי AZ = אתה חבר בעל משמעות בפורום זה חבל שבמקום להרים את פורום זה מעלה מעלה אתה מוריד בוא את הרמה אתה סוחף אנשים איתך וזאת הטעות החמורה כאן

רוני לוי הוא מאמן סביר + וזהו במקרה והיה יותר מזה היו לפחות מדברים עליו בתקשורת פעם בחודש אף 1 אבל פשוט אף 1 לא סופר את המאמן הזה הוא הגיע לקבוצה שגם ככה היתה חזקה ומלוכדת אז ברור שעבודתו תיהיה קטנה

איפה האוהדים האמיתיים שילחמו על השארותו של בנאדו ,השחקן הוא סמל הקבוצה ולאדון שחר זה לא משנה ןחבל שכל שנה הוא עושה זאת משחרר את השחקנים שמחזיקים את הקבוצה הזאת למעלה

פשוט חבל...
חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 00:46
צלמית המשתמש של comfort
  comfort comfort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.04
רוני לוי לא מאמן סביר אפילו !
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי moshik_p שמתחילה ב "אוייי דור דנינו..."

הוא מאמן נכשל.
3 האליפויות זה לא הישג הוא היה צריך לקחת דאבלים ולהצליח באירופה והוא לא עשה את זה
הישג של קבוצה נמדד ביחס לתקציב שלה ולחיפה היה כל השנים תקציב הכי גדול בארץ!
חוץ מזה יש לה שלד שרץ הרבה שנים שאין לאף קבוצה בארץ .
כך שאין פה שום הישג. עם כזה סגל ותקציב גם אני הייתי לוקח אליפויות אם לא דאבלים.
אני רוצה לראות אותו בקבוצה בינונית או תחתית ונראה מה יעשה לדעתי הוא יוריד אותם ליגה.
נבחרת הוא רוצה הפישר הקטן
זה פשע בכלל להכניס אותו ואת קשטן באותו משפט
יש לו עוד הרבה שנים ללמוד כדי להיות חצי ממנו .
ברגע שביתר תרוץ חצי עונה עונה עם אותו סגל ומאמן נגמר לחיפה הסיפור.

עם כמה שאני שונא את נימני אין לחיפה ישראלי ברמתו אחרי שטל עוזב .
הוא למעשה לקח להם את האליפות בזמנו.
ויניב קטן באמת 0 שלא לדבר על האופי שאין לו...וכל אלה שאומרים שהוא נשמה כי חזר הבייתה
זאת לא הסיבה .הסיבה היא שאין לו אופי ויכולת וזה הוכח בווסטהאם היתרון היחיד שהיה לו "הפיזיות" הפך לחסרון באנגליה ובמקום להשאר ולהלחם על הרכב (לא שזה היה עוזר לו)הוא נשבר והבין שכדי
להציג יכולת מינימלית הוא חייב בטחון הוא חייב את הבית ואת אמא.
ככה זה אצל שחקן שנעלב ואז לא פוגע חודש. וזאת הסיבה גם שהוא לא חתם בביתר.
חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 08:06

כמה קל לכתוב שטויות לא מבוססות, אה?
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי comfort שמתחילה ב "רוני לוי לא מאמן סביר אפילו !"

מספיק כבר לכתוב טענות שחסרות כל בסיס. הן רק מציגות אותך באור שלילי וכאדם שלא מבין על מה הוא מדבר.
הכל נמדד ביחס לתקציב?
בעונת האליפות של חיפה בשנת 2000-2001, התקציב של בית"ר היה גדול פי 2 מתקציבה של חיפה, ובכל זאת מכבי חיפה (עם תקציב בגודל של כ-30 מיליון יחד עם מכבי ת"א והפ' ת"א) הגיעה למקום הראשון והפ' ת"א לשני. בית"ר רק עם מקום שלישי למרות התקציב הכפול משתי הקבוצות שהוזכרו.
שלא נדבר על העונה הקודמת, במהלכה מכבי חיפה פשוט קרעה את הליגה (כמו במהלך השנתיים האחרונות) למרות שהתקציב של בית"ר הוערך בכ-100 מיליון שקל לאחר שנקנתה ע"י גאידמק בתחילת העונה.
וכל זאת שאני מתעלם מסוגיית ה"גלאקטיקוס" שתכננו לקרוע את הליגה עם ה"סגל הטוב ביותר שנראה בקבוצה ישראלית אי- פעם" (כן, הם אמרו את זה)

בנוגע ל"שלד שרץ הרבה שנים", גם פה אתה מראה את חוסר בקיאותך. ה"שלד" הזה, נבנה ברובו ע"י רוני לוי בשיתוף עם יענקלה שחר. ה"שלד" שקורע את הליגה כבר 3 שנים, הוא תוצאה ישירה לפעילות מופת של שני הענקים בכדורגל הישראלי- יעקב שחר יחד עם רוני לוי.

3 אליפויות+ גביע טוטו במהלך 3 שנים זה הישג שלא הרבה מאמנים יכולים להשיג, גם עם התקציב הגבוה ביותר. להגיד שזה כשלון זו פשוט טפשות לשמה.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 13:42
צלמית המשתמש של comfort

יש לך עוד הרבה ללמוד ...כרגע רואים שאתה לא קשור לענף.
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "כמה קל לכתוב שטויות לא מבוססות, אה?"

בשנת 2000 אתה יכול להגיד שחיפה עשו הישג בגלל שהיה להם תקציב נמוך מביתר.
תתעורר הישג זה בהתאם לתקציב אם תרצה או לא.
100 מיליון זה התקציב של ביתר העונה ולא עונה שעברה! ואם חיפה יקחו אליפות עונה הבאה זה יחשב כהישג.
חוץ מזה שהרכישות בעונה שעברה התחילו מאמצע העונה(אחרי שחיפה פתחה פור) ולא מהתחלתה ולא בסכומים שציינת.
לגלאקטיקוס אני לא אתייחס בכלל כי זאת הייתה בדיחה רעה כבר ממסיבת העיתונאים וזה שהם טענו
שיש להם את הסגל הטוב בארץ אז? גם אתה טוען דברים...זה ממש לא אומר שזה נכון.
אם היית קשור לענף היית מבין שזה תרגיל שיווקי וזה עבד להם 10000 פראיירים רצו לממן את הקניות הגרועות.
אריק בנאדו,אדורם קייסי,אלון חרזי,יניב קטן גוסטבו בוקולי אני מבין שאת כל אלו רוני לוי הביא.
לא אמרתי ש3 אליפויות זה כישלון אמרתי שזה לא הישג וזה עדיין כך.
רוני לוי נכשל כי לא עשה כלום באירופה (ושם הוא אמור להמדד )ולא עשה את המינימום שזה לקחת דאבלים.
את גביע הטוטו אתה יודע לאן אתה יכול לדחוף.
שוב אני אומר גם אני הייתי לוקח 3 אליפויות עם כזאת תחרות.
אני מחכה בקוצר רוח לראות את חיפה בלי טל ונגד הכסף של ביתר אני כבר רואה את רוני לוי משתולל
על הקווים.
אז תעשה קצת שעורי בית ותחזור עם תשובה יותר רצינית בבקשה.

נערך לאחרונה ע"י comfort בתאריך 22-06-2006 בשעה 13:46.
חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 19:15

אוי אוי אוי..
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי comfort שמתחילה ב "יש לך עוד הרבה ללמוד ...כרגע רואים שאתה לא קשור לענף."

אני באמת שוקל את עצתו של רועי, לתת לך לנבוח אך עדיף שאכה בך קצת דעת.

רק תראה איך בשתי הודעות בלבד, אתה סותר את דבריך מן הקצה אל הקצה. דבר ראשון, בהודעתך הראשונה אמרת שרוני לוי הוא "מאמן כושל", ובמכתבך השני אמרת אחרת "לא אמרתי ש-3 אליפויות זה כישלון". אם אתה מכשיל מאמן לפי אירופה, אתה יכול לשים פס כמעט על כל מאמן ישראלי שהוא.
עם כל הכבוד ויש, אם אדם קטן כמוך (כפי שהוכחת בשתי הודעותיך האחרונות) יכול לקחת עם חיפה 3 אליפויות, הרי שאין אף מאמן בעולם שהוא מאמן מצליח.
אם לא כל מי שטוען דברים צודק, האיך אנו נאמין לדבריך חסרי השחר?

ודבר שני, בעונה שעברה אם הגיעו של המיליארדר גאידמק- הושקעו בבית"ר 40 מיליון שקלים. רק בהתחלה, שזה כבר יותר מתקציבה של חיפה לאותה עונה. את הכסף שהתגלגל מתחת לשולחן לקראת אמצע וסוף העונה, קשה לספור.
בנוגע לסגל של מכבי חיפה, שחקנים קבועים יש בכל קבוצה. אולם רוני לוי, נאלץ להתמודד עם עזיבתם של שחקנים משמעותים מאוד כמו ז'אנו, באדיר, רוסו, ז'אוטאוטס והרשימה עוד ארוכה. למרות זאת, הוא הצליח לבנות את ה"שלד" מחדש ולשמור על יציבותו לאורך שלוש השנים.

תלמד, כסף הוא מרכיב חשוב בספורט, אך הוא לא זה שקובע מי יצליח ומי לא. (ראה את דוגמתי משנת 2001)

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 20:15
צלמית המשתמש של comfort

חבל שאתה מעוות את דברי.תקרא פעמיים אם אתה לא מבין.
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "אוי אוי אוי.."

אני מכשיל את רוני לוי ולא מאמן אחר.
לכל מאמן וקבוצה יש מטרות וציפיות אחרות. ואירופה הייתה המטרה של חיפה!
אתה לא יכול לצפות מקבוצה מקום רביעי ומטה או מהמאמן שלה שיצליחו או ישחקו בכלל באירופה.
אליפות או בעצם דאבל לחיפה בשלוש השנים האחרונות זה בגדר מובן מאליו.
3 אליפויות זה לא כישלון אבל בטח שלא הישג לקבוצה כמו חיפה ששיחקה בליגה משלה.
דומה מאוד למה שהיה ביון וטורקיה בשנים האחרונות רק שם אלו שתי קבוצות שאם יקחו אליפות
לא יהיה משהו מיוחד לעומת שאם לא יקחו זאת תהיה סנסציה.
לא היתה להם תחרות לא בסגל ולא בתקציב.
זה ש 3 אליפויות זה לא כישלון לא אומר שהיא לא כשלה באירופה ולא מונע מרוני לוי להיות מאמן כושל!
עכשיו שיש את ביתר זה יהיה הישג אם יקחו אליפות שיש תחרות לשם שינוי.
כל השחקנים שהזכרת שוחררו ולא עזבו (חוץ מזאוטאוטס אולי) מהסיבה שהם לא מה שהיו פעם
ועם התקציב הגדול בארץ הביאו שחקנים טובים יותר שאף קבוצה אחרת לא יכלה להביא.
התקציב של חיפה היה ועדין בסביבות ה40 מ' אם לא יותר.אל תשכח שבניגוד אליכם נשפך הרבה כסף רק על עצם הגעת השחקן ולא על יכולתו.מה שקורה גם השנה תקציב של 100 עם סגל ששווה 50.

כסף הוא מרכיב חשוב בספורט אבל לא קובע זה אני מסכים לא אמרתי אחרת .
שוב סילפת את דברי ...אני אמרתי שהישג נקבע ביחס לתקציב !כך שאם חיפה תקח השנה אליפות
עם תקציב שני בליגה זה הישג אבל כאשר התקציב שלה הכי גבוה אליפות זה לא הישג אלה מובן מאליו אותו דבר לגבי ביתר השנה.
אז תתאמץ עוד טיפה ותן תשובה לעניין ולעניין הטענות שלי.
רועי גם אתה יכול ללמוד דבר או 2 .

.
חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 16:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

מתי תלמדו שכסף זה הרבה בחיים
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי Rami18 שמתחילה ב "תשמעו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Rami18

אליפות, בעונת 06/07 אתם לא תקחו.

אבל לא הכל בחיים??? בכדורגל, קודם כל זה סגנון ניהול. וכשתגיעו לסגנון הניהול של מכבי חיפה אז תוכלו לחשוב על לקחת אליפות. בינתיים תמשיכו להשקיע חצי מיליון דולר שכר, על שחקנים ששווים אולי 150 אלף. אבל אני יתן לכם לנבוח ואנחנו נגלה את הבלוף האמיתי בדיוק כמו עם העגלות שנה שעברה והפעם זה עלול להיות כואב יותר לצד השני.

חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 19:25
צלמית המשתמש של Rami18
  Rami18 Rami18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Rami18
לא ממש מדוייק
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מתי תלמדו שכסף זה הרבה בחיים"

השיטה: כסף + כוכבים, לא עובדת בד"כ, לא בארץ ולא בעולם
ראינו כבר הרבה קבוצות שהשקיעו הרבה מעבר לרגיל והביאו כוכבים ולא ראו תוצאות
*נפילת "קבוצת החלומות" של גד זאבי
*נפילת "קבוצת החלומות" של רביבו ואבוקסיס באשדוד
*נפילת הגלאקטיקוס העלובים של מכבי תל אביב
*נפילת הגלאקטיקוס המקוריים של ריאל שלא זכו בשום תואר
ולא חסר עוד דוגמאות

אמרתי: חיפה השנה לא תיקח עוד אליפות, לא בגלל קבוצות אחרות
אלא בגללכם.
היריבה הגדולה של מכבי חיפה בעונה הבאה תהיה מכבי חיפה
רוב השחקנים כבר שבעים, המערכת היא אותה מערכת, נכון קצת ריעננתם את הקבוצה, הבאתם שחקנים חדשים
לדעתי המנוע הזה כבר יחרוק בעונה הבאה, אתם תהיו בצמרת אבל יהיה הרבה יותר קשה
מה שבטוח לא יילך לכם בקלות כמו בעונות הקודמות

ובנוסף לא לשכוח
שיש יריבות חזקות כמו בית"ר ירושלים, מכבי נתניה, הפועל תל אביב של יצחק שום

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:10

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר