לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-06-2006, 11:19
  Nice :) Nice :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
עזרה מהמבינים והמבינות שבינכם :\

אז יש איזה ילדה שנלדקתי עלייה כבר מזמן.. לפני כמה חודשים הקשר שלנו היה ממש חזק היא התייחסה אליי כל כך יפה ממש אני כמעט בטוח שהיא הייתה מאוהבת בי בלי עין הרע..
ובזמן האחרון ההודעות שלה נהיו מסריחות כאלה.. נהייתה יבשה.. השתנתה.. כאילו לא שמה זין
השאלה שלי אליכם זה-
איך אני יכול לגרום למישהי לרצות אותי? להתאהב בי? להידלק עליי? עכשיו שאנחנו לא מדברים- להתגעגע אליי? לתת לה הרגשה שאני כל כך חסר לה..
איזה פעולות שבנים עושים אתן הבנות נמשכות אליהם ?

חשבתי אולי נילך לפי המשפט הזה ולדעתי הוא ממש נכון:
שים עלייה עין היא תשים עלייך זין,
שים עלייה זין היא תשים עלייך עין.
אולי צריך לשים עלייה זין ואז אני ייראה לה "קשה להשגה" ויהיה לה יותר אתגר ויותר יהיה מצב בינינו..

מה אתם/אתן אומרים ?
כולם מוזמנים לענות תשובות מלאות אני בטוח שהתשובות לנושא הזה יעזרו לעוד המון אנשים פה מהפורום.. תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2006, 16:36
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nice :) שמתחילה ב "עזרה מהמבינים והמבינות שבינכם :\"

שמע אחי אני לא רוצה להעליב אותך או משהו כזה אבל תיקח בחשבון שהחברה (hevra) גם משפיעה על הסביבה ועל החברות של אותה ילדה שהתיחסה אליך יפה וכמו שאתה אומר אפילו הייתה בטוח שהיא התחברה אליך.. אבל מיצד שני יכולים לקרות עוד כל מיני דברים עד שהחברות שלה מגלות את זה..
אני יביא לך דוגמא - לפני כשבועים חבר שלי התחיל לדבר עם הילדה הכי כוסית ובין המקובלות שבשכבה
והיא שלחה לו פול הודעות שהיא רוצה קשר וזה ואני לא האמנתי איך אחד כמוהו תפס אחת כזאת וכאילו זה נראה כאילו היא רצתה איתו משהו.. בקיצור כמה ימים אחר כך, היא התחילה לסנן אותו לענות לו באדישות חצי תשובות ולהתנהג אליו כידיד רגיל ואפילו פחות מיזה והוא לא יודע למה.. (אגב הוא לא ילד שבין המקובלים שבשכבה) ואולי בגלל זה שהוא לא ילד עם שם גדול בשכבה היא הפסיקה לדבר איתו והחברות שלה בטח אמרו "מה? מה לך ולו.. מה את מסתובבת איתו.." וכאלה דברים.
ואפילו מוסיפות קצת פה ושם סיפורים שלו מהעבר או מה הוא באמת.. אתה יודע ככה זה ואתה בחיים לא תידע איזה בנות אומרות את הדברים האלה אבל זה סתם דוגמא אני לא בטוח שזה נכון לגביך אבל תשמע משו.. תמיד יש רכלנים או אלה שמלכלכים מאחורי הגב ומספרים סיפורים ושטויות ולרוב מאמינים לזה.
אבל תשמע אחי אם אתה רואה שהיא מתנהגת אליך ככה שים עליה זין ותמצא אחרות אל תתן לה להתנהג אליך כמו איזה כלב סמרטוט.. זרוק תה לכוסעמק ותתנהג אליה כמו זבל ותגרום לה להתחנף אליך ולהראות לה מי הבוס ואז זה יגיע למצב של ריב קטן (לא להבהל) אבל אצלי זה בדרך כלל עובד כל הריבים האלה..
ישן 16-06-2006, 18:35
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
טוב...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nice :) שמתחילה ב "עזרה מהמבינים והמבינות שבינכם :\"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nice :)
אז יש איזה ילדה שנלדקתי עלייה כבר מזמן.. לפני כמה חודשים הקשר שלנו היה ממש חזק היא התייחסה אליי כל כך יפה ממש אני כמעט בטוח שהיא הייתה מאוהבת בי בלי עין הרע..
ובזמן האחרון ההודעות שלה נהיו מסריחות כאלה.. נהייתה יבשה.. השתנתה.. כאילו לא שמה זין
השאלה שלי אליכם זה-
איך אני יכול לגרום למישהי לרצות אותי? להתאהב בי? להידלק עליי? עכשיו שאנחנו לא מדברים- להתגעגע אליי? לתת לה הרגשה שאני כל כך חסר לה..
איזה פעולות שבנים עושים אתן הבנות נמשכות אליהם ?

חשבתי אולי נילך לפי המשפט הזה ולדעתי הוא ממש נכון:
שים עלייה עין היא תשים עלייך זין,
שים עלייה זין היא תשים עלייך עין.
אולי צריך לשים עלייה זין ואז אני ייראה לה "קשה להשגה" ויהיה לה יותר אתגר ויותר יהיה מצב בינינו..

מה אתם/אתן אומרים ?
כולם מוזמנים לענות תשובות מלאות אני בטוח שהתשובות לנושא הזה יעזרו לעוד המון אנשים פה מהפורום.. תודה!

תיראה חבר... זה הכל תלוי במה אתה מחפש... אני למשל... לא אוהב ואין לי כוח למשחקים השטותיים שהבנות כ"כ נהנות מהם ואני יודע שכשתהיה מישהי שרוצה קשר רציני כמו שאני מחפש היא לא תשחק אותם ובגלל זה איןלי כוח ואנלא מתעסק במשחקים האלה.
לפניי שאני ממשיך לאפשרות השנייה... אין כזה דבר "לגרום" לאנשים להיתאהב בך... אם אתה רואה שהיאנשמה פס אז לא צריך, מה תתחיל להשקיע ולחשוב מה לעשות כדי שהיא תתייחס אלייך? אם היא לא מתייחסת אלייך לא מגיע לה שום מאמץ השקעה מימך, ובכלל, אין כזה דבר להדליק מישהי ומה אתה יכול לעשות כדי שזה יקרה, אתה לא יכול לשנות רגשות של אנשים, אנשים בד"כ נדלקים אחד אל השני דווקא כשהצדהשני לא מודע לכך בד"כ, אין דרך לגרום לזה לקרות, זה פשוט קורה, ואם זה לא אז כניראה שאתה צריך לנסות מישהי אחרת.
במיקרה ואתה אוהב לשחק במשחקי הסימנים האלה שבעיעי ילדותיים ומטופשים... אני חושב שהיתעלמות מימנה בהחלט תיתן את האפקט שאתה מחפש וזה מניסיון שגיבשתי אחריי כמה מיקרים עם בני אדם, לא אנשים שרציתי איתם קשר אלא ידידות וחברים, וזה עובד על כל סוג של קשר, אלא אם כן באמת לא איכפת לה ואז אתה בהחלט יכול להעיף אותה מהראש.
אם אתה חשוב לה,ף חוסר תשומת לב מימך, אדישות והיתעלמות בהחלט יעשו את העבודה והיא בהחלט גם תשאל למה... אז כדאי שגם תכין תירוץ טובשלא יחשוף את המטרה האמיתית.... אנלא חושבאבל שאם אתה רוצה מערכת יחסים רצינית זו הדרך להתחיל אותה... אני הייתי עושה את זה לאנשים שהכעיסו אותי ורציתי קצת להכניס אותם לשוק או לפגוע בהם קצת כדי שכן יעריכו אותי... אנלא ממליץ לך להתחיל קשר רציני עם מישהי בצורה כזאת... זה שונה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר