לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2006, 03:54
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
Konica Minolta DIMAGE Z6

החלטתי בסוף לקנות את המצלמת דמוי SLR

Konica Minolta DIMAGE Z6

אחרי שבדקתי כל מני מצלמות מצאתי אותה הכי מתאימה בעלת זום מעולה וביצועים לא רעים.

עכשיו המחיר הכי זול שמצאתי זה 1500 שקל, רציתי לדעת אם מישהו מכיר חנות אמינה וזולה יותר אולי.

תודה.

עוד משהו - ראיתי שהמהירות סגר נעה בין 1000\1 ל-4.
האם הנתונים נכונים? האם יש מהירות סגר עם לחיצת כפתור (בניקון היה לי עד 5 דקות בלחיצה מתמשכת) .
המהירות סגר זה הדבר היחיד שמפריע לי בה..אולי יש המלצה למצלמה בעלת אותם ביצועים רק עם מהירות סגר טובה יותר (2000\1- 8)

נערך לאחרונה ע"י Senda R בתאריך 21-06-2006 בשעה 03:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-06-2006, 11:50
  pini240 pini240 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "ב3500 שקל מצלמת P&S עלובה :\..."

זה נשמע נכון והגיוני
אבל

לא מתאים לי להיגרר עם עדשות
אני נותן את המצלמה גם לילדים (קטנים) - וכאן יש בעיה עם DSLR הסיכויי שהיא תחזור שלמה נמוך ביותר

ולא פחות חשוב DSLR + עדשות איכותיות שמכסות את הטווח של 28-300 עולה לפחות 5000 ש"ח
וחייבים להחליט שעוצרים בסכום מסויים
כי אז אפשר להוסיף רק עוד 1000 ש"ח ןלעבור ל קנון 20D
ואז רק עוד 2000 ועוד 2000 ובסוף מגיעים לקנון 1D MARK2

ואני מאוד שלם עם המצלמה - היא נותנת לי הרבה מעבר לדרישות שלי (רק ליפני שבוע פיתחתי תמונות והם פשוט מדהימות אפילו בהשוואה לתמונות שצולמו באותו ארוע עם מצלמת DSLR בחלקם שלי יותר מוצלחות , נכון שהמצלמה שלו יותר מהירה וכאשר כיבו את האור כמעט לגמרי אני לא צילמתי כי הפלש שלי ידני ולא תמך TTL אז לא בא לי להתעסק איתו כל רגע).

אז אני חושב שעבור הדרישות שלי קיבלתי את הטוב ביותר
(אישתי לא מיתלהבת לצלם בה כי היא עושה יותר מידיי רושם אז היא עדיין מצלמת ב HP 720)

ישן 21-06-2006, 15:26
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי pini240 שמתחילה ב "[font=Verdana]זה נשמע נכון..."

תשמע, יש גבול. הבן אדם ביקש חו"ד על מצלמה ב-1500 ש"ח, הוא שאל אם המחיר טוב, או שאנחנו מכירים חנויות יותר טובות. מכאן, הגעת ללהציע לו מצלמה ב-3500 ש"ח, שלא מתאימה למה שהוא ביקש, ועוד התחלת לנמק למה היא מתאימה לצרכים שלו. לך היו 3500 ש"ח, התחלטת להשקיע ב-9500. לו יש 1500, ראית מה השאלה. יש לך מה לענות - אדרבה, תענה. אין לך מה להגיד - אל תגיב! המונה עד כדי כך חשוב לך?

אגב, התגובה הזו מכוונת לכל אלה שמפרסמים הודעות חצי קשורות, לא קשורות, עם מידע שגוי וכד'. אף אחד לא יעלב אם תהיה הודעה אחת פחות בת'רד שהוא פתח! אז די! תחשבו שניה לפני שאתם מגיבים ומטעים אנשים!

עכשיו ספציפית להודעה שלך:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pini240
לא מתאים לי להיגרר עם עדשות
אני נותן את המצלמה גם לילדים (קטנים) - וכאן יש בעיה עם DSLR הסיכויי שהיא תחזור שלמה נמוך ביותר

דבר ראשון, הדגשתי מילים מסוימות, תבין לבד. דבר שני - על סמך מה בדיוק אתה אומר ש-DSLR יותר רגישה מה-9500? לא זה נשמע שטויות, גם הגיונית וגם עובדתית. הגיונית - כי מה שעולה יותר, בד"כ אמור להיות אמין יותר. עובדתית - כי DSLR מיוצרות מחומרים עמידים מאוד.

ציטוט:
ולא פחות חשוב DSLR + עדשות איכותיות שמכסות את הטווח של 28-300 עולה לפחות 5000 ש"ח
וחייבים להחליט שעוצרים בסכום מסויים
כי אז אפשר להוסיף רק עוד 1000 ש"ח ןלעבור ל קנון 20D
ואז רק עוד 2000 ועוד 2000 ובסוף מגיעים לקנון 1D MARK2

כתב 1500? כתב. הצעת 3500? הצעת. אז למה לעצור פה?

ציטוט:
ואני מאוד שלם עם המצלמה - היא נותנת לי הרבה מעבר לדרישות שלי (רק ליפני שבוע פיתחתי תמונות והם פשוט מדהימות אפילו בהשוואה לתמונות שצולמו באותו ארוע עם מצלמת DSLR בחלקם שלי יותר מוצלחות , נכון שהמצלמה שלו יותר מהירה וכאשר כיבו את האור כמעט לגמרי אני לא צילמתי כי הפלש שלי ידני ולא תמך TTL אז לא בא לי להתעסק איתו כל רגע).

גם אני צילמתי תמונות מעולות עם ה-A95 שלי, וגם הוא מן הסתם יצלם תמונות טובות עם כל מצלמה שיבחר. זו בחירה שלו, ולמזלנו, רוב המצלמות הנורמליות יוציאו תמונות טובות, ברוב המצבים.

לפיסקה האחרונה אני אפילו לא אגיב.

אני מקווה שהפנמת.
עמרי
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:57

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר