לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2006, 22:04
  tom_sela tom_sela אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.03
יש ילדה שאני אוהב בחטיבה שלי וזה ממש סיפור מוזר בבקשה תיכנסו

אני בחטיבת ביניים בכיתה ז.
יש ילדה בלונדית עם עיניים תכלת פשוט ילדה מהממת.
ב 3 חודשים האחרונים מדי פעם אני חושב שהיא מחבבת אותי אבל מדי פעם לא.
לדוגמה פעם אחת עברתי לשבת ליד חבר כדי לראות מה כתוב,סתם ציירתי על המחברת ודקה שלמה הילדה הזאת הסתכלה עליי ואז שהרמתי את הראש ושאלתי בשקט מה?
אז היא אמרה לי כלום בחיוך קטן.
ויש עוד הרבה מקרים קטנים אבל יש ילד שהוא חבר טוב שלי והוא לא יודע שאני אוהב אותה אבל הם היו בקשר טוב בתחילת השנה אבל בזמן האחרון הם בקושי מדברים,8 ימים היא לא דיברה איתי ואני משתגע מזה, היום היא דיברה איתי קצת אבל ממש קצת,אני ממש ממש ממש אוהב אותה ויש כמה רגעים שלדעתי היא מחבבת אותי אבל הרגעים האלה נעלמים די מהר,
אין לי אומץ להגיד לה שאני אוהב אותה,
אבל אולי יש לכם כמה טיפים בשבילי איך לדבר איתה,וגם בכל פעם שאני מדבר איתה אז יש לי מיליון פרפרים בבטן,למה אני כל כך מתרגש שאני מדבר איתה כמה מילים,? בבקשה תעזרו לי.ויש גם לא מעט פעמים שאני מצחיק אותה,לדעתכם אני צריך לעשות את זה יותר?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2006, 23:50
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tom_sela שמתחילה ב "יש ילדה שאני אוהב בחטיבה שלי וזה ממש סיפור מוזר בבקשה תיכנסו"

אחי יש לי כמעט אותה בעיה כמו שלך רק שאני בכיתה יב' ואתה בכיתה ז' וההפרשים בנינו ממש ממש משמעותיים.. אבל בכל מקרה, אני מציע לך לדבר איתה מלא מלא ואפילו לנסות להצחיק אותה לפעמים,
לדבר על דברים מביכים (מצחיקים) שקראו לך ככה היא גם תצחק.. תדברו על נושאים שאתה אוהב
או שסתם למשל תה אומר לה "יואו איזה משעמם.." והיא בטוח תגיד לך "כן באמת משעמם.."
ואתה אומר לה במצב כזה - "אז בואי נעשה סיבוב קטן..." תוך כדי הסיבוב הזה אתה מדבר ומכיר אותה יותר ויותר עד שהיא תתחבר אליך לאט לאט וברגע שמגיע אליך הזמן המתאים תשאל אותה אם היא רוצה לצאת איתך אבל בהתחלה בהתחלה אל תגיד לה כזה "רוצה לצאת איתי?" זה ישמע דפוק, תגיד לה "בא לך לעשות סיבוב בחוץ או משהו כזה?" (סתם כידידים ספונטאניים) וככה זה התגלגל לאט לאט..
אני מבין שזה קשה לך ואתה מתבייש או שאין לך מספיק ביטחון כדי להגיד לה את זה,
ואם באמת אלו התחושות שאתה מרגיש לגביה וכל זה אז תגיד לה את הדברים האלה שאמרתי לך...
ותשמע לי - "עדיף לנסות ולהתאכזב מאשר להתאכזבה שלא ניסיתה..."
בהצלחה
ישן 16-06-2006, 11:51
  Nice :) Nice :) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "תגובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jadakiss
אחי יש לי כמעט אותה בעיה כמו שלך רק שאני בכיתה יב' ואתה בכיתה ז' וההפרשים בנינו ממש ממש משמעותיים.. אבל בכל מקרה, אני מציע לך לדבר איתה מלא מלא ואפילו לנסות להצחיק אותה לפעמים,
לדבר על דברים מביכים (מצחיקים) שקראו לך ככה היא גם תצחק.. תדברו על נושאים שאתה אוהב
או שסתם למשל תה אומר לה "יואו איזה משעמם.." והיא בטוח תגיד לך "כן באמת משעמם.."
ואתה אומר לה במצב כזה - "אז בואי נעשה סיבוב קטן..." תוך כדי הסיבוב הזה אתה מדבר ומכיר אותה יותר ויותר עד שהיא תתחבר אליך לאט לאט וברגע שמגיע אליך הזמן המתאים תשאל אותה אם היא רוצה לצאת איתך אבל בהתחלה בהתחלה אל תגיד לה כזה "רוצה לצאת איתי?" זה ישמע דפוק, תגיד לה "בא לך לעשות סיבוב בחוץ או משהו כזה?" (סתם כידידים ספונטאניים) וככה זה התגלגל לאט לאט..
אני מבין שזה קשה לך ואתה מתבייש או שאין לך מספיק ביטחון כדי להגיד לה את זה,
ואם באמת אלו התחושות שאתה מרגיש לגביה וכל זה אז תגיד לה את הדברים האלה שאמרתי לך...
ותשמע לי - "עדיף לנסות ולהתאכזב מאשר להתאכזבה שלא ניסיתה..."
בהצלחה

בחור לעניין אתה אחי..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר