לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2020, 08:51
  ariel_zuk ariel_zuk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.15
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "מתוך סקרנות, מה השיטה המדעית..."

מספיק לשקול את הבחור ולבדוק אותו ויזואלית. ככה על הדרך תקבל גם הערכת אחוז שומן, ותבין אם יש פוטנציאל לשיפור משמעותי מספיק בטרם הגיוס. שזה בכל מקרה נעשה אגב, אז אני לא רואה שום רלבנטיות ל-BMI.
כשהדוקטור בוחן אותך, הוא כבר בודק בעצם את הדברים האלה, ומידת הקציצתיות נכנסת לשיקולים הקובעים את הפרופיל.

לי, לדוגמה, נאמר בגיל צעיר שיש לי צפיפות עצמות נמוכה. לכן כשהתגייסתי שקלתי כ-60 עד 65 ק"ג מקסימום, בזמן שהרבה אמרו לי שאני נראה באזור ה-70.
בצו ראשון הרופא בחן אותי, אמר שאני כשיר לחלוטין ונתן לי פרופיל 97. אבל אני גם זוכר שאיפשהו היה רשום נתון BMI, שם אני מוגדר כסובל מהשמנת יתר, למרות שאחוז השומן שלי היה 14% באותה תקופה, שזה בהגדרה אתלטי.

ושאני לא אתחיל לדבר על חברי האנונימי שהפכו לו את נתוני הגובה והמשקל והפכו אותו לקציצה מחרידה במשקל 180 קילו וגובה 90ס"מ. קראנו לו קירבי מאז.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר