לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-06-2006, 23:28
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
מאוד מסכים..
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "איזה יופי..."

בגלל זה אני לא עושה ת'שטויות האלה וסתם לשכב עם כל מה שזז... בדיוק המילה להגדיר את זה פשוט חוסר בגרות...
אני חושב שמשהו התקלקל בעולם של היום מאוד.... הרבה אנשים מעוניינים במגע פיזי הרבה יותר מאשר מריגשי... יש פה בעייה גדולה של סדר עדיפויות ואני חושב שכל הקטע של הסטוצים והשטויות האלה שכולכם אוהבים רק עושה את הכל הרבה פחות יפה ומיוחד... איך היית מרגיש אם היית יודע שהחברה שלך שכבה עם עשרות גברים לפניי שהיא שכבה איתך? זה לא יגרום לך להרגיש פחות מיוחד וחשוב בשבילה? הרי מה הקטע בכל הנושא הזה? שגבר מסויים ואישה מסווימת בחרו אחד את השני מתוך מגוון עצום... מתוך כל המגוון הזה שניהם בחרו אחד את השני כי הם רואים אחדבשני אדם מיוחד... האם אתה חושב שאחריי שהחברה שלך ואתה עברתם בערך ב50 מיטות של אנשים אחרים זאת תהיה אותה הרגשה? כמה טכני אפשר להיות? אתם יודעים כמה שאני חילוני וסולד מהדת זה אולי דבר שצריך ללמוד מהם... צניעות.... אז אתם יודעים מה בסדר לא אמרתי שצריכים להחתן לפניי יחסי מין... אבל אנשים לפחות אם הייתם עושים את זה מתוך רגש מסויים לא פשוט לדפוק ולדפוק ולצאת גבר עם החבר'ה... איפה כל התמימות? לאן היא נעלמה? האם סיפוק מיני זה מה שחשוב בחיים? ואולי במקום לחפש סטוצים במסיבות תחפשו בנות\בנים שירצו להכיר ולאהוב אתכם? כמובן שזכותכם להחליט מה שאתם רוצים וכל איש וענייניו... אבל באמת כאילו לא חבל? בגלל כל הליברליות והחופשיות בעניין הזה כל אחוזי הגירושים עלו לדעתי לפחות... המון בגידות... הסקס תפס ערך גבוהה מאוד ואנלא מבין למה... אני מכיר הרבה אנשים שתופסים הרבה סטוצים אבל לא רוצים לצאת עם בנות ששכבו... זה מגוחך לגמריי... תחשבו איך הייתם מרגישים אם הייתם יודעים שהחברה\חבר שלכם עבר המוני מיטות... הקשר מאבד את הייחודיות שלו לגמריי....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-06-2006, 10:13

ממש לא
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אני היחיד שלא מבין..."

ובגרות לא קשור להצלחה שלך בתחומים מסויימים... בגרות זה קשור לזה שאתה הבנת שסקס זה לא מה שעושה את החיים ולא מה שחשוב בהם ושאהבה עם מישהי זה דבר הרבה יותר עמוק ואמיתי מאשר להזדיין כל יום עם מישהי אחרת... אפילו מבחינה מוסרית זה מגעיל אותי אנלא סובל את ההיתנהגות הזאת.
אנשים מכורים לסקס? חבל שהגענו למצב כזה החברה הדרדרה כולם רק חושבים על לזיין לא איכפת כברמהרגש, מי הבנאדם, לא איכפת מכלום רק לדפוק לדפוק ויאללה סאלאמת לא מעניין אותי מי את, אני רק רוצה לדפוק אותך.
אנשים זה יצורים עם אישיות, רצונות משלהם, רגשות משלהם, הם שונאים ואוהבים דברים, אתה בכלל לא מתייחס לכל זה זה פשוט שטחי, כל מה שאתה רוצה זה לדפוק לא איכ]פץת לך מי הם ואתה לא רוצה להכיר אותן בכלל, לא יודע אם זה חוסר בגרות או חוסר איכפתיות.
ישן 03-06-2006, 12:56

בגרות קשורה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "מה הקשר? כשמישהו שוכב עם..."

כי כשמתבגרים מבינים שזו לא מהות החיים ושאהבה זה כן, סקס זו בכלל פיעולה שאמורה לנבוע מאהבה אנשים פשוט הפכו ת'סדר ופספסו את הפואנטה.. האם היה לך קשר אמיתי עם מישהי שאהבה אותך באמת ואתה אותה? שהייתם מוכנים לעשות הכל אחדבשביל השני? היית מחליף את זה בלשכב עם איזה כוסית? כי בכל פעם שאתה הולך למועדון ואתה מעדיף את ההיזדמנות להכיר מישהי לסטוץ מאשר להכיר מישהי לקשר זאת בדיוק ההחלטה שאתה עושה.
זה דבר חסר רגש ושיטחי מכל הבחינות זה מגעיל, ויש בנות שעושות את זה כי הן מחפשות צומת לב ואהבה שהן לא מקבלות מאף אחד ושזה המפלט היחיד שלהן, אני די חושב שכל הבנות שעושות את זה הן כאלה.... זה המגע היחיד הן מקבלות שקרוב לאהבה... וזה ממש עצוב שבמקום לעזור להן ולשנות את זה אנשים פשוט קופצים על ההזדמנות... אנלא חושב שהיא מרגישה מלכה אחריי סטוץ.... וגם אם היא מראה כלפי חוץ שכן בפנים היא פשוט אוכלת את עצמה.... לבנים אולי יש את זה פחות כי כמובן בחברה שלנו מקובל שבנים מזיינים ובנות לא... ואם בנות מזיינות הן שרמוטות... מה אתה חושב? שמישהי שהיית איתה בסטוץ לא עברה לפחות לשנייה בראש המילה שרמוטה? ילדה זולה? והיא לא חייבת להיות כזאת והיא יכולה להיות בנאדם מדהים שפשוט לא קיבל אהבה... תיראה את הסרט ריקוויאם לחלום... זה מוצג שם טוב מאוד... ואם תיראה את הסרט ותחשוב "אצלי זה לא ככה" אז תדע, שכן זה כן ככה גם אם היא מפנימה את זה... אבל ברור שלא איכפת לך אתה הרי דופק והולך...
חבל שזה כל מה שאתה מחפש ורואה בבנות.. פשוט חבל...
ישן 03-06-2006, 13:57
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "בגרות קשורה"

מצטער אבל אתה מאד מזכיר לי מושג שנקרא כפיה דתית רק להזניח את הדת.

אתה אומר לי העולם סובב על פי אהבה ומדוע זה? כי ככה אמרו וככה זה היה.

זה כאילו אתה כופה על אנשים לאהוב ולא להכנס לקשר בלי שום מחויבות ואני רואה את זה כמשהו מאד אבסורדי.

סתם לצורך הענין, עד שמתחנים (שהיום זה גיל די מבוגר 25-30) אנשים מבלים את רוב חייהם בקשרים לא מחייבים , אז מה כולם כמעט לא בוגרים עד החתונה?

מרבית האנשים שתשאל, ואין לי מושג למה זה כזה מיעוט פה בפורום אולי פשוט מפחדים להגיב, מעדיפים קשר מיני ....

אתה מפספס את הנקודה אני לא אומר שאהבה זה רע , אהבה זה דבר נפלא שיכול לקרות ל2 אנשים אבל מזה להגיד כי קשר מיני זה דבר שמצביע על חוסר בגרות? שטותי לחלוטין.

וסתם עוד נקודה קטנה - אתה אומר "אם היה לך קשר רציני .." - למה אתה יוצא מנקודת הנחה שכולם מתאהבים?
אהבה זה משהו שאף אחד לא יכול לנתח ולא יודע למה היא קיימת...
"אני אוהב אותה כי..." אתה לא באמת יודע למה זה ככה..אתה רק יודע שזה רגש חזק ממך ואי אפשר לשלוט בו..אי אפשר להדליק אותו ואי אפשר לכבות אותו ככה שזה בכלל לא רלוונטי .

ישן 03-06-2006, 14:07

אתה לא מבין...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "מצטער אבל אתה מאד מזכיר לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Senda R
מצטער אבל אתה מאד מזכיר לי מושג שנקרא כפיה דתית רק להזניח את הדת.

אתה אומר לי העולם סובב על פי אהבה ומדוע זה? כי ככה אמרו וככה זה היה.

זה כאילו אתה כופה על אנשים לאהוב ולא להכנס לקשר בלי שום מחויבות ואני רואה את זה כמשהו מאד אבסורדי.

סתם לצורך הענין, עד שמתחנים (שהיום זה גיל די מבוגר 25-30) אנשים מבלים את רוב חייהם בקשרים לא מחייבים , אז מה כולם כמעט לא בוגרים עד החתונה?

מרבית האנשים שתשאל, ואין לי מושג למה זה כזה מיעוט פה בפורום אולי פשוט מפחדים להגיב, מעדיפים קשר מיני ....

אתה מפספס את הנקודה אני לא אומר שאהבה זה רע , אהבה זה דבר נפלא שיכול לקרות ל2 אנשים אבל מזה להגיד כי קשר מיני זה דבר שמצביע על חוסר בגרות? שטותי לחלוטין.

וסתם עוד נקודה קטנה - אתה אומר "אם היה לך קשר רציני .." - למה אתה יוצא מנקודת הנחה שכולם מתאהבים?
אהבה זה משהו שאף אחד לא יכול לנתח ולא יודע למה היא קיימת...
"אני אוהב אותה כי..." אתה לא באמת יודע למה זה ככה..אתה רק יודע שזה רגש חזק ממך ואי אפשר לשלוט בו..אי אפשר להדליק אותו ואי אפשר לכבות אותו ככה שזה בכלל לא רלוונטי .

יש הבדל בין סטוצים לבין שני אנשים שיוצאים ביחד כמה חודשים... לא חייבים להתחתן... אבל לפחות להרגיש משו כלפי הבנאדם... אנשים שמעדיפים קשר מיני הם אנשים שטחיים שבהחלט אין לי רצון להכיר.
אני לא כופה על אף אחד כלום... אני מביע את הדיעה שלי זה הכל, תעשו מה שבא לכם...
לא אמרתי שעד שמתחתנים כולם לא בוגרים, אמרתי שמיתעסק כל היום בסטוצים הוא לא בוגר... יש הבדל בין סטוץ לבין להיות במערכת יחסים עם בחורה... זאת לא חייבת להיות מערכת של שנתיים, אבל לפחות מערכת יחסים מסויימת שבה אתה מכיר אותה ויודע מי היא..
ישן 06-06-2006, 21:32
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
תרשו לי לעשות סדר בבלאגן.
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "מצטער אבל אתה מאד מזכיר לי..."

אני לא חושב ש"קשר מיני זה דבר שמצביע על חוסר בגרות". אין קשר. אם זה מה שמתאים לך באותה נקודת זמן בחיים שלך - סבבה לך. תהנה.

הדיון התחיל בנקודה אחרת לגמריי:
"הכי טוב לזיין בלי מחויבויות (סטוצים) :>"

ואני עניתי על זה שזה מעיד על חוסר בגרות כי:
"סטוצים זה נחמד. עד שלב מסויים. ואז - אתה מתבגר ומגלה שיש בסקס יותר מאשר משהו גופני. יש גם משהו רגשי שהוא אפילו יותר חזק. מעיין אורגזמה רגשית.

אין על לשכב עם מישהי שאתה מאוהב בה.

אם רצית להגיד שכרגע, מבחינת מחוייבות, סטוצים זה הכי טוב - אז זה הגיוני.

אבל מבחינה רגשית, סקס עם רגשות... אהבה, זה הכי, אחי!"

סבבה? כולנו מבינים אחד את השני?

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 06-06-2006 בשעה 21:35.
ישן 02-06-2006, 17:42
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
תכלס אין כמו חברה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי motoc שמתחילה ב "אם אתם יודעים שאחת רוצה לשכב איצתכם, איך אתם מביאים אותה הכי מהר למיטה?"

אם אתה רוצה להתנסות בקטע של סטוצים, לך איתה לאיזה מקום שקט או אלייה הבייתה, לא לחפור יותר מדיי, תעקוץ כל שנייה על כל דבר קטן ,לא להחמיא יותר מדיי-פה ושם תכניס איזה מחמאה עם רמיזה סקסית וכאלה..(משום מה זה עובד :/) תצחק עלייה תסתלבט .לאט לאט תראה איך הולך ואם הכל הולך טוב, יש סיכוי גדול שעוד 2-3 פגישות כאלה אתה איתה במיטה..אם אתה ממש תותח והיא ממש חמה עלייך אז תכין מראש קונדום, ואתה לא עושה שום דבר בלי! עדיף כאב ביצים רצחני...
בהצלחה!

שוב- אין כמו חברה! אהבה עושה הכל מוקצן לטובה. כל חוויה מתעצמת ,הרצון ההדדי לספק אחד את השני עושה את שלו והכל פשוט יותר טוב, לפי דעתי לפחות.

ישן 03-06-2006, 13:05

אתה לא צודק...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי CaRTeR שמתחילה ב "כולם פה כותבים רק נגד ונגד ובכלל לא כותבים על מה שהוא שאל"

אני לא חושב שבנות נהנות לספק את הצרכים שלהן בצורה כזאת וגם אם הן נהנות באותו רגע, כל החיים שלהן הן בכאב עצום... תאר לך באיזה מצב נפשי נמצאת מישהי שרק רוצה את זה... לאיזה רמה היא ירדה... היא כבר לא חושבת על למצוא מישו שיאהב אותה... סקס זה מן תחליף לא מוצלח שאנשים אימצו לאהבה.... זה לא גורם לה אושר וזה דופק על המצפון כל הזמן.... כל הזמן אני ומע בנות מתעסקות במה זה נקרא להיות שרלילה ושהן לא ושהן רק עושות ככה וככה ושזה לא נחשב... תיראה איך אנשים גורמים לעצמם להרגיש.... הם חייבים להגדיר את המושגמחוץ אליהם כדי לנסות להרגיש נוח... כל מי שמדברת על עצמה ככה גם בצחוק, היא בנאדם עם בעיות נפשיות... היא פגועה והיא מחפשת שיאהבו אותה... הסקס זה רק תחליף שאמור לגרום לה מן הרגשה שאוהבים אותה(כמה שהוצאתם מזה את כל התוכן, סקס זה אקט של אהבה, אמור להיות), אני מבטיח לך שהיא מרגישה חרא בסוף.. היא מרגישה חרא והיא גם כמובן תתבייש בזה... ברור שהיא תתביישבזה נכון? אם אנשים מתביישים במשהו שהם עושים זה סימן שהמשהוהזה לא נכון ובסדר לגביהם... סטוצים זאת טעות וזה דבר פסול... זה לא דבר נכון.... ויום אחד אתם תבינו את זה בעצמכם ותפסיקו עם זה... אני מקווה.
ישן 06-06-2006, 21:50
צלמית המשתמש של חרוב

פה אני לא מסכים.
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "אולי לגבר..."

לפעמים נורא נוח לנו לחשוב שיש המון המון הבדלים בין החשיבה של גברים ונשים.

אבל, לפעמים זה לא נכון.

בוא נצא מכמה נקודות הנחה:

- גם בנים וגם בנות אוהבים סקס (האקט עצמו). גם טבעי וגופני.

- כמו שתמצא לי הרבה בנים שאוהבים סטוצים - אני אמצא לך בנות שאוהבות את זה.

אני מכיר בחורה, מהממת. ממש מהממת. לא מזמן יצאה מקשר רציני. אז, היו לה כמה דייטים (ניסיונות לקשרים רציניים) - אבל, היא קטעה את זה. היא החליטה שהיא רוצה עכשיו בחייה קשרים מיניים חד-פעמיים. נכון, סטוצים. ולבחורה, לא חסר מחזרים.

גם אני וגם אתה לא בוגרי החוג לפסיכולוגיה. אין לי מושג מהן מניעי האישה לסקס לא מחייב. אני לא מאמין שכל שנות השישים באמריקה, התחלת עידן הפתיחות המינית - עד היום, נובא בגלל שכל כך הרבה בנות לא קיבלו אהבה. איפה הן היום? הרוב, נשואות. למה? כי אז זה התאים להן - עד שהן התבגרו. ודיי, נמאס ממשחקים. הגיע הזמן לחיות.

ואגב, אין טעם להתחפר בדעה שלך. להגיד: "אין לי מה להתווכח.. תגיד מה שבא לך, הרי זה מה שיותר נוח לך לחשוב." אתה מראה לצד השני שאת נעול בעמדה שלך - ושום דבר לא יזיז אותך מזה. וחבל, כי שמדברים על רגשות ופסיכולוגיה אין עובדות מספריות. יש רק דעות וההשערות. תפתח את עצמך. תמיד טוב לדעת מה גם אחרים חושבים.

ולא, אני לא חושב שאני מנסה להצדיק את הסטוצים כדי שאני ארגיש יותר טוב עם עצמי. א. אני כבר לא צריך ורוצה אותם. ב. אני פשוט יכול להביא לך דוגמאות שסותרות וגם ודבריי בחורות שסביבי.

בשורה התחתונה, אם לגיטימי שגברים יעשה סטוצים - אז למה אישה, זה נשמע כאילו היא מפחיתה מערך המין?

ישן 17-06-2006, 22:47

זה לא משנה...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "פה אני לא מסכים."

כמו שתביא דוגמאות שסוטרות אני אביא לך דוגמאות שמצדיקות..
סטוצים זה לא צנוע ולא מוסרי ונימאס לי כבר הכל החרמנות יתר של הדור הזה, פעם עוד אנשים ידעו להיתאפק, פעם הייתה אהבה, הייתה תימות, הייתה התרגשות מדברים, היום אנשיפם צריכים להצליף אחד בשני ולקשור את עצמם למיטות כדי להתרגש... למה? כי הם כברהזדיינו אלף פעם זה כבר לא עושה להם את זה... סטוצים זה דבר מגעיל שאני לא אעשה אף פעם, וזה דבר שטחי שנובע מחוסר בגרות, אני דובקבדיעה שלי ואומר שזה מה שנוח לו לחשוב כי מבחינה מוסרית הדבר הזה ניראה לי שגוי ואני לא מוכן לפתוח ת'ראש לאנשים אחרים... וזה באמת מה שנוח לו לחשוב.. מה ניראה לך שבא לו להתחיל לחשוב כמה מסכנות כל הבנות שהוא זיין? זה פשוט נוח לו לחשוב ככה וזה מה שהוא עושה... כל החברה הזאת התחילה לבנות את עצמה על סיפוק של צרכים מיידיים... הבל חייב להיות מהר ועכשיו... כל שנה אחוז הזנות עולה, רמת האלימות עולה, בנות מתלבשות יותר ויותר חשוף, אנשים מתחילים לעשן ולשתות מגיל מאוד צעיר וגם לצרוך סמים... ומה עם אחוז הגירושים? גם הוא עולה כל שנה... חושבים שזה לא קשור כלל וכלל למיידיות ולצורך הספקני הדורש של החברה? ועוד איך שכן... וזה רק בגלל שהחברה של היום לא שמה לעצמה מעצורים... הכל חייב לתקתק... בא למישהי על מישו? זהו הם במיטה... כל ההתנהגות הזאת הרסה את החברה, הרסה את התמימות שבקשר בין זוגות, כל הזמן אנשים חייבים לנסות דברים ועכשיו... ואתם יודעים מה? רובכם לא תסכימו איתי..למה? כי אתם חלק מזה... וזה-מה-שיהיה-נוח-לכם-ל-ח-ש-ו-ב!
זאת הדיעה שלי... אתם יכולים לקחת אותה ולחשוב עליה קצת ועל דרך החיים הפזיזה והישירה שאתם מנהלים, או שתזרקו אותה לזבל ותמשיכו בשלכם... אני רק יכול להגיד שהרבה אנשים לא נעצרו לחשוב על זה כמו שאני עושה כבר המון זמן.
ישן 18-06-2006, 07:47
צלמית המשתמש של חרוב

תראה
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "זה לא משנה..."

אמרת שסצוטים זה לא צנוע. מסכים. זה שזה לא מוסרי... מי אתה שתשפוט?
לכל אדם יש מידת מוסר שהוא מגדיר לעצמו - והשאר שופטים אותו לפי מידת המוסר הכללית.
אנחנו חיים במדינה דמוקרטית - ואם שני אנשים רוצים לעשות משהו, שבטווח הקצר הם נהנים ממנו ובטווח הארוך יש סיכוי לא רע שהם יפגעו ממנו, ממש בדומה לסיגריות, אז זאת בחירה שלהם וזכותם המלאה.

כל אחד, והמוסר שלו, המחשבות שלו והרצון שלו. לדעתך, זאת דרך חיים פזיזה ומהירה. יש כאלה שיחשבו שזה עדיף מאחר וככה מספקים יצר אנושי.

ובקשר למיתרנות המינית - וובכן, זה התקדם הרבה במאה הנוכחית אבל קיים אלפי שנים.
המקצוע בהעתיק בעולם הוא זנות (רחב הזונה). האם אין זה מקצוע שנועד לספק צרכים מיידים בצורה לא מוסרית? קשירות, בגדים עור וכדומה - זה קיים כבר אלפי שנים. אני יותר ממוכן להביא לך הוכחות אם תרצה.

למה אתה חושב שבנים הם הפוגעים ובנות הן המסכנות? כמה בנות החליטו שהן רוצות ריבואנד אחריי החבר שהיה להן? כמה בנות החליטו שהן רוצות "להתפרק" באילת? או במסיבה? הבנות ההלו הן עדיין הנפגעות?

שתבין אני בעד קשר ארוך טווח עם מישהי. אבל, אני אומר שבדיוק כמו שאנשים לא שופטים אותך - אל תשפוט אותם על דברים כאלה. זכותך לדעה ואני מכבד אותה. בדיוק כמו שאני מכבד את דעתו של מישהו שאומר אחרת. אין לי בעייה עם מישהו שמתנסה בסצוץ פעם-פעמיים בחייו. יותר מזה - זה כבר לדעתי לא בסדר, אבל, אלה לא חיי.

ישן 17-06-2006, 17:53
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בתור זקן השבט...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי motoc שמתחילה ב "אם אתם יודעים שאחת רוצה לשכב איצתכם, איך אתם מביאים אותה הכי מהר למיטה?"

אני יכול להגיד לכם שהכל תלוי בסיטואציה
לדעתי הפעם הראשונה צריכה להיות עם מישהו שאוהבים ולו סתם כדי להגיד עשיתי את זה כי כמו שאומרים את הפעם הראשונה זוכרים

לאחר מכן אם אתם אחרי קשר ארוך ולא פנויים לקשר חדש ורציני ורוצים קצת להתפרק אין שום דבר רע בקצת להתפרפר אני חושב שלדעת שחגגת לפני שהתמסדת זה דבר טוב
ובסוף למצוא את האחד / האחת שאיתה רוצים להיות ואז לחגוג רק איתה / איתו

הכל תלוי כמובן בגיל שלכם אם אתם בני 14 +- לדעתי כל הנושא של המין מוקדם מידי אם אתם בני 16 ואף יותר אפשר להתחיל לחשוב על זה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:17

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר