לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2006, 01:06
  pinkiled pinkiled אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.06
חברה שלי בגדה בי..

אני בן19 חייל קרבי..היתה לי חברה במשך 1.5 והיא בת 18.
קיצר בזמן האחרון הקשר קצת התדרדר..והפגישות שלנו לא משהו..
קיצר היום נפגשנו..רציתי שנדבר על הכל ונסדר את הקשר.. קבענו בגינה..טוב אמרתי לה כמה היא חשובה לי, כמה אני אוהב אותה ורוצה להיות איתה.. היא הפתיעה אותי ואמרה לי שהיא רוצה להיפרד קיוון שהיא מרגישה לא טוב שאנחנו נפגשים..היא מספרת שלא טוב לה איתי בזמן האחרון ושהיא לא מרגישה איתי בנוח.. טוב..ביקשתי ממנה עוד צ'אנס והיא הסכימה.
לאחר מכן ישבנו עוד שעה בספסל בלי לדבר..אני עצוב מסתכל הצידה ופתאום היא מביאה לי את הפלאפון שלה וכותבת לי שם שהיא בגדה בי..
כאן התחילו העצבים.. התברר שהיא התנשקה עם אחד בשכבה שלה..איזה מניאק אחד בן 18..
בקיצור אני לא יודע מה לעשות..אני מת עליה אבל פגוע נורא..
במיוחד שאני יוצא פעם בשבועיים הביתה יהיה לי יותר קשה למצוא מישהי אחרת..אני לא יודע מה לעשות..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2006, 01:50
צלמית המשתמש של מטטרון
  מטטרון מטטרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinkiled שמתחילה ב "חברה שלי בגדה בי.."

שאלה קשה, בסופו של דבר זוהי החלטה שלך.

אני מניח שהתגובה הישירה ביותר היא לומר "היא בגדה? זרוק אותה, היא לא שווה אותך", אך אני לא מאמין שזה נכון. לפני שאתה פועל בצורה פזיזה אתה צריך להבין מה קרה, מדוע היא בגדה.

שנה וחצי זהו זמן מכובד, אתה מכיר את האדם, את מי שהיא, את החולשות שלה, את הקשיים שלה, לכל דבר יש סיבה. אני רוצה להאמין שלבגידה שלה היתה סיבה.

תתחילו לדבר, לתקשר.. אני מודע לכך שהצבא זה הרבה יותר קשה, אבל אהבה מתגברת על הכל, הכל, אם רוצים.

תדבר איתה, למרות שקשה, למרות שאתה פגוע, אתה צריך לסגור לך מעגל בנושא, אתה צריך להבין מדוע פעלה כמו שפעלה.

אם תחליט שאתה לא מסוגל להתגבר על כך, מכיוון שאינך מסוגל לסמוך עליה- תפרדו, אתה תמצא מישהי למרות הקושי בצבא.

היא הרסה פה קשר של אמון, זה דבר שנורא קשה להחזיר, אם בכלל... אתה באמת חושב שתוכל לסמוך עליה שוב? לא תחשוד בכל דבר?

מצד שני, היא אמרה לך.. היא יכלה להמשיך להסתיר את זה, לכן תכליל גם את זה.

במידה ותחליט להמשיך את הקשר, אתם צריכים לתקשר ביניכם.. והמון.
ישן 20-06-2006, 10:23
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04

הצבא זה אחד המבחנים הכי גדולים לקשר, וכנראה שהיא לא עומדדת במבחן הזה, ייתכן גם שאתה קצת השתנת ושהצבא הזה דיכא אותה לחלוטין, לפני שהתגייסת היית כולה שלה ועכשיו אתם בקושי מדברים, בקושי נפגשים ועושים משהו יחד <כי כשכבר נפגשים אז אין הרבה זמן >.

תבין אותה ותראה אם זה באמת מתאים לך, כי הנשיקה הזאת מסמלת המון.

כשזה לא זה לא.

ואל תתחיל לפחד להיות לבד כי "אני בקרבי ולא אוכל לצאת עם אחרות ", עדיף להיות לבד מאשר לחיות ולדעת שמי שאיתך לא רוצה להיות בקשר הזה ובוגדת בך.

הכאב כמובן - יעבור עם הזמן.

קח בחשבון את הכנות שלה ואל תשנא אותה, נסה רק להבין, הסידור הזה של להפגש פעם בשבועיים לא מתאים כמעט לאף אחד, זה מדכא לכל הצדדים, אני מכירה זוגות שהיו יחד 5 שנים <פלוס מינוס> ונפרדו אחרי הגיוס לצבא, ייתכן שזה פשוט לא באמת מתאים לכם להיות יחד ושתמצא כבר מישהי אחרת עם הזמן יותר מתאימה. <וכמו שציינו מעליי, קשר ששורד את הצבא הוא קשר לכל החיים >

בהצלחה

ישן 20-06-2006, 20:59
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
......

תשמע זה בטח נוראי לעבור את כל זה.. אבל בסה"כ זו רק בחירה שלך..
אף אחד מאיתנו לא יכול לעזור לך בהחלטה הזאת אבל אני יכולה לתת לך כיוון נקודות למחשבה..
דבר ראשון כתבת שהיא רוצה להפרד ממך גם ככה.. אז בכלל שווה לך כל המאמץ הזה
של להתגבר ולסלוח ולשכוח ולבנות את האמון שלכם מחדש... היא באמת מספיק שווה
את זה שתעבור את כל התהליך הזה בשבילה? את כל המאמץ הזה שהוא באמת באמת קשה...
לדעתי אם אתם באמת אוהבים אחד את השני... שניכם... והיא מתחרטת על זה ממש ומבקשת סליחה
ותגיד שהיא תעשה הכל בשביל שסתלח לה ולכפות על מה שהיא עשתה אז לדעתי זה שווה את זה...
אבל לפי מה שאתה אומר היא בכלל עזבה אותך... כאיל תחשוב על זה היא גם בודגת בך וגם עוזבת אותך?
תעשה עם עצמך את כל החושבים האלה...
דעתי שלי אחרי שקראתי את כל מה שכבת שאתה לא באמת כל כך כל כך כל כך אוהב אותה
וכל כך כל כך כל כך נפגעת כאילו אני בטוחה שכן אבל לדעתי אתה יותר פוחד להיות לבד....
היא בוגדת בך אתם על סף פרידה ואתה מדבר על זה שבגלל שאתה חוזר כל שבועיים הבייתה לא ייצא לך להכיר בנות וכאלה... אולי אתה מפחד מלהיות לבד.. אולי אתה פגוע מזה מעצם העובדה שתהיה לבד עכשיו... וזו תופעה מאוד שכיחה אחרי כל כך הרבה זמן עם מישהו מפתחים איזשהו תלות איזשהי אובססביות זה נורא קשה פתאום להיות לבד אחרי כל כך הרבה זמן שהיית עם מישהו אבל אל תחשוב על זה עכשיו תחשוב אם היא באמת באמת שווה את כל המאמץ והתהליך שאתם צריכים לעבור בשביל להמשיךך הלאה... תראה בכלל אם הוא מוכנה להשקיע את כל המאמץ הזה בשבילך.. בשביל שתסלח לה... ואל תתפשר על הכבוד העצמי שלך או על הערכים שלך או על כל דבר אחר רק מהחשש שתהיה לבד... כמו שאומרים קודם תגיע לגשר ואז תחצה אותו... אתה לא הראשון ולא האחרון שחוזר כל שבועיים הבייתה... החיים מלאים בהפתעות אתה לא יודע מה יכול לקרות אבל אני מבטיחה לך שיהיה בסדר גם אם תפרד ממנה בסופו של דבר אתה לא תשאר לבד בגלל שאתה חוזר כל שבועיים הבייתה...

טוב זהו סיימתי עם החפירה =] שיהיה לך בהצלחה אני מקווה שתעשה את ההחלטה שנכונה בשבילך..
ותעדכןןןןןן מווווווואה

נערך לאחרונה ע"י -DeKeL- בתאריך 20-06-2006 בשעה 21:01.
ישן 22-06-2006, 05:02
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04

אחת האמונות שלי בחיים: לנוע לפי רצונות ולא לפי פחדים.
במקרה שלך: הרצון הברור והמיידי (והאמיץ) להפרד ממנה ומהר. הפחד: "איך אני אסתדר שאני יוצא אחת לשבועיים ואני בקושי בבית"
אני הייתי בורח ממנה מהר מאוד. אם היא בגדה בך עכשיו, איך אתה יכול לסמוך עליה?
הייתי נפרד ממנה אפילו מחר.
אני לא יודע איפה אתה משרת, אבל אתה לא רוצה לאכול את עצמך שבועיים עכשיו במחשבות על איך היא בוגדת בך כשאתה בצבא.

לדעתי בגידה זה עניין של שחור ולבן בלבד. בגידה= סוף הקשר.

אל תפחד, עדיף לך להיות קצת לבד מאשר להיות סמרטוט שלה.
גם אם לא תכיר חברה שנה- אף אחד לא מת מזה עדיין.

שורה תחתונה, תאזור הרבה אומץ, תתמודד עם הפחד של להיות לבד ובשיא האומץ תגיד לה שהיא פגעה בך ועשתה דבר בלתי הפיך, אתה לא סומך עליה יותר ואתה לא רוצה כל קשר אליה.

תעדכן בהמשך.
ישן 22-06-2006, 17:52
  משתמש זכר Hilon Hilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Hilon
תשמע..

אני לא מצדיק ולא שולל שום דבר.
מצד אחד, יש לכם שנה וחצי יחד, וזה לא משו שזורקים סתם, כי אם הייתם חודש ואז זה היה קורה אז לא היה מה לחשוב הרבה.
מצד שני, לדקויות יש משקל..
קודם כל, היא באה אליך והודתה שהתנשקה עם מישהו אחר, וזה דורש בייצים.
דבר שני, האם היא יזמה את הנשיקה, או שהבחור לחץ עליה (בעקיפין או מישרין, לא משנה..).
היא לא היתה שלמה עם מה שקרה ובאה אליך.

אתה מצדך צריך לחשוב, והיה והיא לא יזמה, ובהתחשב שהיא באה והודתה (כי זה יותר גרוע לגלות לבד..)
ובהתחשב שאתם שנה וחצי ביחד, יהייה שווה לסלוח לה ולבסס חזרה את מערכת היחסים.
או שזה לא היה כך, והרגשת חוסר האמון היא כבדה וחסרת מחילה ואתה רוצה לסיים את הקשר.
בכל מקרה תלך רק עם מה שאתה מרגיש ורוצה.
בהצלחה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:36

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר