לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2006, 17:36
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
משתגע .. מה הייתם עושים במצב הזה ..? - זה מעצבן !

שמעו .. ניסיתי 1000 פעם לדבר עם הבחורה שאני איתה בקשר יותר מידידים טובים אפילו .. וזה פשוט לא הולך .. לא יכול לדבר איתה על זה.. יש לי בעיה בלהפתח לפני אנשים .. - אנחנו בני 18 ..
בקיצור החלטתי שאני כותב לה את זה באייסיקיו, כתבתי לה.. (כמו ילד מסכן חח .. עדיף מכלום..) והסכמנו שנדבר על זה.. עברו כמה ימים ולא יצא לנו.. ואז היא התקשרה ואמרה שאני יבוא והיא רוצה שנדבר..
סבבה באתי .. כמו 2 מטומטמים לא הזכרנו את הנושא.. אף אחד לא העלה אותו ..
עכשיו שוב הנושא "נשכח" מהעולם .. (עד לפני שבועיים היה לה חבר - של כמה שנים כבר.. .. ולא עשינו כלום - אפלטוני לחלוטין.)
עכשיו אין לה חבר.. אבל נראה לי שזה עדיין "טרי" אצלה... הם נפגשו לפני כמה ימים ומין הסתם כמו אקסים רגילים לא רק מדברים .. ואני עדיין רואה אותה בערך כל יום ואנחנו נהנים לאללה כל יום ..

מה אפשר לעשות ..?
היא יודעת טוב מאוד שיש לי רגשות כלפיה אבל לא דיברנו על זה למרות הכל ..
מה לעזאזעל אפשר לעשות עם זה ?
מעצבן אותי המצב הזה.. כי ה' יודע כמה בחורות דחיתי בגלל זה.. (לא מי ישמע אני מר עולם אבל אני לא נראה גרוע..) ומספיק פעמים במסיבות \ פאבים \ יציאות דחיתי בחורות .. ושבחורה רוצה אותי אני אומר "יש לי חברה" כדי לצאת מהמצב ..
מה אני עושה עם המצב הזה..? זאת הבחורה הראשונה שבחיים כל כך בעייתית (בשבילי) .. כולה לדבר איתה ולהשיג תשובה של כן כן, לא לא .. לא יותר מזה.
פשוט אנחנו כל הזמן ביחד, הרמזים לא מפסיקים לטוס (ממנה וקצת ממני) ואשכרה כל העולם בטוח שאנחנו ביחד.

בחייאת התחרפנתי כבר.. כנראה היא באמת עד כדי כך מיוחדת .. ומצידי אפילו שלא יצא שנהיה ביחד אבל לפחות שאני אדע שדיברנו על זה ינעל.... לי חשוב שהיא תהיה "קרובה" אלי בתור בן אדם כי ממש כיף לי איתה ואני ממש מעריך אותה.. לא אפכת לי אם נהיה זוג או לא .. (למרות שזה מתאים ואני כן רוצה) אבל לפחות שאני אדע שדיברנו על זה..

נערך לאחרונה ע"י Black-Panther בתאריך 22-08-2006 בשעה 17:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2006, 15:08
צלמית המשתמש של gamzo5
  gamzo5 gamzo5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "משתגע .. מה הייתם עושים במצב הזה ..? - זה מעצבן !"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Black-Panther
שמעו .. ניסיתי 1000 פעם לדבר עם הבחורה שאני איתה בקשר יותר מידידים טובים אפילו .. וזה פשוט לא הולך .. לא יכול לדבר איתה על זה.. יש לי בעיה בלהפתח לפני אנשים .. - אנחנו בני 18 ..
בקיצור החלטתי שאני כותב לה את זה באייסיקיו, כתבתי לה.. (כמו ילד מסכן חח .. עדיף מכלום..) והסכמנו שנדבר על זה.. עברו כמה ימים ולא יצא לנו.. ואז היא התקשרה ואמרה שאני יבוא והיא רוצה שנדבר..
סבבה באתי .. כמו 2 מטומטמים לא הזכרנו את הנושא.. אף אחד לא העלה אותו ..
עכשיו שוב הנושא "נשכח" מהעולם .. (עד לפני שבועיים היה לה חבר - של כמה שנים כבר.. .. ולא עשינו כלום - אפלטוני לחלוטין.)
עכשיו אין לה חבר.. אבל נראה לי שזה עדיין "טרי" אצלה... הם נפגשו לפני כמה ימים ומין הסתם כמו אקסים רגילים לא רק מדברים .. ואני עדיין רואה אותה בערך כל יום ואנחנו נהנים לאללה כל יום ..

מה אפשר לעשות ..?
היא יודעת טוב מאוד שיש לי רגשות כלפיה אבל לא דיברנו על זה למרות הכל ..
מה לעזאזעל אפשר לעשות עם זה ?
מעצבן אותי המצב הזה.. כי ה' יודע כמה בחורות דחיתי בגלל זה.. (לא מי ישמע אני מר עולם אבל אני לא נראה גרוע..) ומספיק פעמים במסיבות \ פאבים \ יציאות דחיתי בחורות .. ושבחורה רוצה אותי אני אומר "יש לי חברה" כדי לצאת מהמצב ..
מה אני עושה עם המצב הזה..? זאת הבחורה הראשונה שבחיים כל כך בעייתית (בשבילי) .. כולה לדבר איתה ולהשיג תשובה של כן כן, לא לא .. לא יותר מזה.
פשוט אנחנו כל הזמן ביחד, הרמזים לא מפסיקים לטוס (ממנה וקצת ממני) ואשכרה כל העולם בטוח שאנחנו ביחד.

בחייאת התחרפנתי כבר.. כנראה היא באמת עד כדי כך מיוחדת .. ומצידי אפילו שלא יצא שנהיה ביחד אבל לפחות שאני אדע שדיברנו על זה ינעל.... לי חשוב שהיא תהיה "קרובה" אלי בתור בן אדם כי ממש כיף לי איתה ואני ממש מעריך אותה.. לא אפכת לי אם נהיה זוג או לא .. (למרות שזה מתאים ואני כן רוצה) אבל לפחות שאני אדע שדיברנו על זה..

אחי אני רואה לפי מה שכתבת שהדבר ממש מציק ואתה מת לפרוק אותו מהלב שלך!
וזה גם מה שאתה צריך לעשות!
עכשיו קח את עצמך בידיים, תחשוב מהר על מקום שקט, איזה פארק שאין בו הרבה אנשים או מקום אחר, מקום פתוח מקום שאין בו הרבה אנשים ותדבר איתה שם על הכל.
תגיד לה כמו שאתה מסביר פה, שנמאס לך תמיד שאתם "עוברים" האלה ומשנים את הנושא ואתה רוצה לסגור ולדעת מה היא מרגישה כלפיך, רק אני מפחד שלא תהרוס את הידידות שלך איתה לכן תדבר איתה בעדינות ותגיד שאם היא לא בקטע בכלל אז זה בסדר מבחינתך והעיקר שתשארו ידידים.
בהצלחה אח יקר.
gamzo5!
ישן 24-08-2006, 15:21
  Black-Panther Black-Panther אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
תגובה לכולכם:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Black-Panther שמתחילה ב "משתגע .. מה הייתם עושים במצב הזה ..? - זה מעצבן !"

אז ככה... אני יודע ודיברנו על זה 100 פעם שמבחינה אם בן אדם אומר לה שהוא אוהב אותה \ מרגיש כלפיה משהו .. זה לא מפריע בכלל ומהצד שלה (גם מניסיון עם ידיד אחר שלה - חבר שלי) הם נשארו בקשר של ידידים .. והיא אפילו מנסה ממש לשמור את הקשר הזה.. ואשכרה מתוסכלת מזה שהיא לא מצליחה.. אז מבחינת לאבד אותה זה לא יקרה... - הדרך היחידה שזה יקרה זה דרכי .. שאני לא ממש יהנה לדעת שאני רוצה להיות איתה וזה לא עובד...

והקטע שהיא לקחה אותי 100 פעם למקומות שקטים .. שהתחלנו לדבר על דברים ושוב.. "עברנו הלאה" ודילגנו על הנושא.. והקטע המפגר שהיא יודעת ... יענו זה לא שהיא לא יודעת ואין לה מושג.. -אמרתי לה את זה- ולא דיברנו על זה.. רצינו לדבר ושהגענו לדבר על זה - יענו נסעתי במיוחד שנדבר.. ודיברנו על הכל חוץ מזה..
וזה פשוט לא עובד ואני משתגע.... אני בא לדבר איתה על זה וזה פשוט לא יוצא ואני רואה שהיא כן יודעת שעל זה אני רוצה דלבר איתה \ היא איתי ... יש את המבט הזה בעיניים של השתיקה המעצבנת ואחרי שניה צוחקים ... ואני יודע עם בחורה רגילה הייתי מדביק לה נשיקה.. אבל לא יודע למה איתה זה שונה !!
באמא שלי זה מחרפן המצב הזה...

ישן 24-08-2006, 23:00
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
מגע זה כל הקסם.

גם אני הייתי בסיפור הזה.
ה"סוד" הוא לגעת בה בעדינות (ללטף כשאתם מדברים וכו')
תראה לה שאתה מעוניין בה (בהתנהגות, לא במילים).
אל תמרח עליה, אל תראה לה שהיא כל החיים שלך , אל תצא\תהיה איתה כל יום,
כי אז זה יהפוך לידידות רגילה.
תצא איתה יום אחד , וכמה ימים אחריו "תנתק" קשר (תהיה קר אליה אם היא מתקשרת.. תגיד שאתה עסוק עכשיו וכד'). אחר כך תתקשר אליה אתה ותציע משהו בספונטניות.
אני אתן לך דימוי שיעזור לך להבין. נגיד הקשר שלכם הוא חבל שאתה מושך בצד אחד והיא בצד השני. אם תתקרבו יותר מדי זה לזה, החבל לא יהיה הדוק, אלא רפוי, אם תתרחק ממנה, החבל יתהדק, אבל אם תתרחק יותר מדי, החבל יקרע.
ושוב, תיגע בה. תלטף אותה. ובסוף כל מפגש תחבק אותה וגם תנשק אותה.
אחרת הקשר יהיה ידידות ותו לא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר