לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2006, 01:22
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NeoStorm שמתחילה ב "שאלה על מופ"ת"

עברתי גם קורס של מודיעין בגלילות והכרתי כמה חבר'ה משם, אז אני אספר לך על זה קצת (למרות שלא עברתי את הקורס ההוא ספציפית)
1. הייתי בבסיס סגור וגם בפתוח וסגור פי 100 כיף!
כשהייתי בפתוח אז היחסי עבודה שלי עם אנשים היו "היי, מה קורה, ביי". בסגור, איפה שאני עכשיו, אני ממש התחברתי לאנשים, אני חבר טוב של כולם, אנשים מגובשים אחד עם השני וככה העבודה הרבה יותר יעילה וטובה יותר. בכלל, פתוח זה משעמם בשלב מסוים, כי אין כבר מה לעשות בבית, ומבזבזים הרבה כסף, ובכלל זה כיף לחזור חמשו"ש ככה כל שבוע...
אצלי למשל כל החברים שלי בצבא באמצע השבוע, אז אין לי מה לעשות בזמן הזה בבית, אז מזל שאני בסגור

2. יש בסיסים פתוחים, אחד מהם בגלילות, ויש גם בקריה (לא נציין מקומות אחרים ושמות יחידה מן הסתם)

3. במקרה כזה ברור שעדיף סגור ואני מאמין (מנסיון של אחד שגר 4 שעות באוטובוסים מהבסיס שלו) שיסדרו לך מגורים בבסיס במקרה כזה, כי לסוע כל פעם הביתה זה יהיה סיוט בשבילך...
לא תמיד אבל מתחשבים ברצונות שלך, וקח את זה בחשבון...
אני למשל גר בצפון ברמת הגולן, וביקשתי בסיס בצפון (בלי העדפה לפתוח או סגור). בסופו של דבר קיבלתי פתוח ברכז, ואז העבירו אותי לסגור-פתוח (הכוונה לבסיס שאתה יכול לבחור לישון שם או לחזור הביתה) במרכז, אז קח בחשבון שלא בטוח שתקבל מה שאתה רוצה...

בכל מקרה, תאמין לי שאין לך מה לפחד ויש למקצוע הזה בסיסים איכותיים מאוד

הקורס הוא 4 וחצי חודשים של צעירות ושבת כל חודש בערך, אבל זה קורס מעניין לפי מה שהבנתי, ומנסיון של אחד שעבר קורס בגלילות, אני מבטיח לך שאתה עוד תתגעגע לשם (חוץ מהמטבחים והשמירות )

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2006, 10:24
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NeoStorm שמתחילה ב "שאלה על מופ"ת"

מהגליל? תגיד איפה, אני מכיר את הגליל (סתם כדי לדעת, אני גם צפוני, מרמת הגולן)

לגבי השאלה שלך-שוב, כשנכנסתי לקצינת מיון בגלילות אז סימנתי צפון, אבל יכול להיות שלא לחצתי אותה מספיק אז היא לא הקשיבה לי, אבל בדיעבד שמו אותי באחד הבסיסים הטובים ביותר שיש, כך שזה השתלם לי בסופו של דבר

לגבי מגורים-אם אתה גר בגליל אז מאה אחוז מסדרים לך מגורים בבסיס, ואתה גם יכול לקבל 170 דולר למשכורת כדי לשכור דירה...
זה לא שאתה פשוט מקבל את הכסף ועושה איתו מה שאתה רוצה, אלא צריך להראות חוזה שכירות ואז אתה מקבל את הכסף כל חודש...
כמובן שדירה לבד לא תמצא במחיר כזה במרכז, אבל אתה תראה שיהיו איתך עוד חבר'ה רחוקים, ודירה עם כמה חבר'ה שאיתך בת"א יכול להיות ממש נחמד

אין לך מה לדאוג לגבי המגורים, ובאמת בחיילות כמו מודיעין מאוד דואגים לאנשים בקטע הזה וגם לי סידרו מהר מאוד מגורים, תקרא שוב-העבירו אותי בסיס רק בגלל שהוא היה פתוח (ולבסיס פי אלף טוב! ).

שיהיה בהצלחה, ובאמת תעשה כל מה שאפשר כדי להתקבל, כי זה ממש שווה את זה!

שבת שלום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר