לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2006, 13:54
  עוגיה בלגית עוגיה בלגית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.06
מגעיל נסיון אחרון לעזרה - לפני פרישתי מהשירות הקרבי בצה"ל.

טוב אז הסיפור שלי הוא כזה...

החלום שלי היה להיות חירניק.. הייתי אמור להתגייס בנוב'5 לגבעתי.. דחיתי את השירות מטעמי בריאות, הובטח לי בלשכת הגיוס שבגיוס מרץ6 אני עדיין אהיה בגבעתי.. הגעתי לבקום גיליתי ששובצתי בתותחנים, סרבתי פינוי והגעתי בסופו של דבר להנדסה קרבית. בפלוגת אב"כ! שזה טירונות רובאי 03 מטהר 06.. מיועד לחברה מפרופיל 72 ומעלה ובשילוב לוחמות. אני שמה כבר 3 חודשים לפני סיום טירונות.. כל הזמן הזה ניסיתי ביקשתי ושלחתי ים של מכתבים לכל העולם בבקשה לעבור לחיל הרגלים, אך ללא התייחסות וחוסר התחשבות מוחלט! גם טופס 55 הגשתי אך דחו לי אותו עקב חוסר בסד"כ..
אני רוצה להגיע ליחידה מובחרת וגם אם לא, להיות חירניק רגיל!! ואני יודע שאני יכול ואני מבזבז את הפוטנציאל שלי בחה"ן.. את גיבוש יהל"מ סיימתי אך לא התקבלתי..

מישהו יכול לתת לי כתובות מספרי פקסים או כל דבר אחר של גורמים במז"י במדורי חי"ר או כל גורם מחוץ לחה"ן שיכול למשוך אותי משם? אני ממש נואש!!!!!

אני מתנדב לשירות קרבי לכן אני לא חייב להיות שמה.. כמעט חתמתי על הטופס שמשחרר אותי מהשירות הקרבי בצה"ל אך החברים שכנעו אותי לא לוותר ולתת לזה נסיון אחרון ולהגשים את החלום לא לוותר! אני ממש מדוכא שמה וזה בא לידי ביטוי במצבי רוח ועצבים גם בבית וגם בבסיס! אני כבר חושב לצאת משם ולהפסיק עם זה.. אם צהל לא רוצה לוחם ברמה זאת בעיה שלו לא שלי, אני יכול לחיות טוב עם יומיות קל"ב..

תודה חברה!

אודה לכם מאוד על ההתייחסות לבקשתי! אין לכם מושג כמה זה חשוב לי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2006, 15:17

..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "לא הבנתי, אם רצית חי"ר למה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jay
לא הבנתי, אם רצית חי"ר למה התפנת להנדסה?

אתה יכול תמיד לדבר עם המפקדים שלך ולהסביר להם את המצב שלך.. לך תדע אולי הם יבינו..

למה התפניתי? אלפי שיחות של שטיפת מוח בבקום, והייתי מתגייס טרי שלא יודע כלום על הצבא! חוץ מזה שהתנחמתי ביהלמ, אמרתי טוב שיהיה לפחות אני יעשה תגיבוש הזה ויעבור אותו! אך השאירו אותי כי עברו יותר מידי חברה מהחלקה שלי! 15 איש מפלוגה של 40!! לכן עשו לנו "סלקציה" מי הולך ומי לא.. זה גם מאוד הרגיז אותי.. ממש קרעתי תתחת שמה!

דיברתי עם כל מפקד או קצין אפשרי, כולם שמים עליי אתם יודעים מה.. לא אכפת לאף אחד אני כולה עוד חייל ממורמר שהם נתקלים בו בשירות שלהם..

ומה גם שהם לא פוחדים מהאיומים שלי לצאת.. לוקחים אותי כלא רציני.. אני ממש לא רוצה לעשות את זה אני רוצה להשאר לוחם אבל לא משאירים לי ברירה!!
ישן 23-06-2006, 15:18
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי עוגיה בלגית שמתחילה ב ".."

מקסימום, תצא מקרבי ואח"כ תנסה להכנס שוב. כבר היו דברים מעולם.

נ.ב. - מה עם נסיון לגיבוש חוזר של יהל"מ?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 23-06-2006 בשעה 15:22.
ישן 23-06-2006, 14:18
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עוגיה בלגית שמתחילה ב "נסיון אחרון לעזרה - לפני פרישתי מהשירות הקרבי בצה"ל."

אני מבין שאתה עדיין בטירונות? מה עם גדודי ההנדסה?

אם אתה יכול לבטל חתימה, תבקש שיחה עם מב"ס בהל"צ, ופשוט תגיד לו, שאם לא מעבירים אותך לגדודים, אתה מבטל התנדבות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 23-06-2006, 15:22

...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אני מבין שאתה עדיין בטירונות?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
אני מבין שאתה עדיין בטירונות? מה עם גדודי ההנדסה?

אם אתה יכול לבטל חתימה, תבקש שיחה עם מב"ס בהל"צ, ופשוט תגיד לו, שאם לא מעבירים אותך לגדודים, אתה מבטל התנדבות.

נכון אני עדיין בטירונות, בהתחלה עוד רציתי לעבור לגדוד, הובטח לי שאני עובר אך זה היה שקר כדי להשאיר אותי שמה ולמשוך את הזמן.. כרגע החלטתי שאני לא מוותר על החלום להיות חירניק ואולי אף לשרת ביחסר או יחידה אחרת בחיר.. אני לא אחיה עם עצמי עד שאני אדע שניסיתי הכל וגם כששום אפשרות עוד לא פרוסה בפניי, רק אז אני אפרוש!

אני יכול לבטל התנדבות ולצאת, וזה מה שאמרתי מיליון אם לא 2 מיליון פעמים, זה לא מפחיד אף אחד שמה.. ואני מבין אותם.. הם לא יכולים להכנע לכל איום של חייל שמה..
אבל הסיבה שאני נשאר היא חוסר בסד"כ, מה ההבדל אם אני אצא לג'וב או לתפקיד לוחם אחר? עדיין מינוס 1 בסד"כ...

הם מתייחסים למה שאני אומר כמו סוכריות.. עוד צעיר שלא יודע מה הוא רוצה מעצמו עד שהוא ימצא את עצמו בקו ויקבל את העובדה שהוא שמה ואין יותר מה לעשות..

אז זהו שלא... אני לא עוד אחד כזה שיכנע לאינטרסים של הדרגים הגבוהים יותר.. אני קודם פועל לפי הרצונות שלי וזה שאני לא חייב ואני מתנדב עוד יותר מקומם שכשאני בא לקראת הצבא הוא יורק לי בפנים!
ישן 23-06-2006, 15:30

...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי D FORCE שמתחילה ב "בדיוק מה שרציתי לכתוב."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי D FORCE
לפי מה שאני יודע ואני חושב שאחרים יסכימו איתי
גדודי הנדסה קרבית נכון להיום עושים בדיוק את אותה העבודה כמו כל שאר הגדודים
מארבים,מעצרים,סיורים,וכו'.
ואני חושב שיהיה פחות מסובך לעבור לאחד הגדודים בחייל שאתה נימצא בו..מאשר לעבור לחטיבה אחרת לגמרי.

אני בעל פרופיל 97 בריא כמו שור ... בלי שום סעיף כלשהוא.. אם עשיתי את יהל"מ שזה אחד הגיבושים שמחמירים עם סעיפי ליקוי תהיה בטוח שאני בסדר ומתאים לכל יחידה בצבא..

בקשר לגדודי הנדסה.. עדיין קיימת בי שאיפה ליחידה מובחרת.. האופציה הזאת קיימת רק אם אני יעבור לחיר.. וגם אם לא.. אני מעדיף להיות חירניק ולא מוהנדס.. רצונות חלומות שאיפות איך שלא תקראו לזה.. עוד מהתיכון.. אני לא מוכן לוותר על זה לטובת שום דבר אחר כרגע!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:54

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר