לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2006, 10:16
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
אשכול זכרונות ילדות

אשכול זכרונות הילדות הגדול

כמה שלי

כשהייתי קטנה הייתי כותבת ומוציאה חוזה על כל דבר קטן שהיו מבטיחים לי , מנוסח היטב עם חתימות של המעורבים <אם זה "אבא הבטיח להביא לי כלב" / "אמא אמרה שאם נדאג לסדר את כל הבית עד 13 נקבל ביצי קינדר" וכדומה > - כולם היו בטוחים שאהיה עורכת דין או אשת עסקים

כשלמדתי לרכב על אופניים בלי גלגלי עזר מצאתי את עצמי מהר בתוך שיח קוצני.

בגיל 7 הייתי בקייטנה, והיו איתי שני תאומים שהיו רודפים אחרי ושרים "את עולמי עם שחר את לי כל היום.. את עולמי הלילה את החלום.." - בזמנו זה הרגיז אבל לימים זה שעשע.

כשהייתי קטנה נהגתי לשמור על הביביסיטרית שלי שלא תעשן ועל הבן שלה שלא יעשה רעש כשהיא ישנה .

תוספת שנזכרתי כרגע

מגיל נורא צעיר הייתי רוקדת סביב המערכת ומסדרת את הבית תוך כדי לצלילי המוזיקה

תוסיפו את שלכם

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 22-06-2006 בשעה 10:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2006, 10:22
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אשכול זכרונות ילדות"

גיל 10? נחשב ילדות ?

*כשאני הייתי בן 10 אח שלי (הקטן) ביום כיפור פתח את הברך כי נכנס לו כידון (קידון?) לברך, אז הוא צעק "אני רוצה שזה לא יהיה לי" ועד היום אני מסתלבט עליו בגלל זה

*בגיל 9 ראיתי חתולה שנדרסה 5 פעמים ב3 דקות עד שבסוף היא מתה... (מיאו <מכונית> מיאו <מכונית> וכו')

*בגיל 9 הייתי אחראי על פינת החיות בבית הספר, אז הייתי מטפל בחיות (אוגרים, ארנבים, תוכים וכו') ואז באה אחת המורות ושמתי לה גרביל בתיק.. היא התחילה לבכות

יש עוד מלא, אבל לא עולים לי עכשיו =\

www.talnitzan.co.il

ישן 22-06-2006, 11:00
צלמית המשתמש של Kidonkey
  משתמש זכר Kidonkey Kidonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Kidonkey

• כשהייתי בגן לא ידעתי שאני חלק מהגן אז אף פעם לא ישנתי בצהריים (תודה על האיזכור גב' wild wave)
  • הייתי מפיל את הנקבות אבל אחר כך הייתי משחק איתן אישה בהריון |: (סתאם!) הייתי מחליף נקבה כל יום |: ותראו מה יצא ממני!
  • היינו חבורה של ילדים וזרקנו ילדים לפח אני שונא ת'צמי! שונא שונא!!!
  • אהבתי לאכול חול |:
  • הייתי הצייר של הגן, המעצב גרפי, הילד הזה שהכין את הקישוטים כל פעם שמישהו טס לחו"ל או שהייתה יומולדת .
  • הניסיון הפצה הראשון שלי היה הכנת קלפים בגיל שלוש זה זיכרון נחמד !
  • אההההה ואיך יכולתי לשכוח!?! הקרבות של הגנים שזרקנו אבנים אחד על השני ואני תמיד לא עברתי את הגדר ופגעתי בגן שלי! דיי זה היה גדול.
לא זוכר עוד |:

נערך לאחרונה ע"י Kidonkey בתאריך 22-06-2006 בשעה 11:07.
ישן 22-06-2006, 11:53
צלמית המשתמש של shelshel
  shelshel shelshel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל shelshel
שלא נדע מצרות....^^

אוו..יש הרבה נראה לי...:

*כשהיתי בת 10 נהגתי להיות ה"מנהיגה" של החבורה שהיית בשכונה שלי,והיינו נלחמים נגד החבורה השנייה
*כשהייתי בת 9 נהגו לעשות בבי"ס שלנו המון הרקדות,אז יום אחד אחת המורות המלאות פשוט סחבה אותי ורקדה איתי,ואז כשבאתי לרוץ היא נפלה...
*כשהייתי בת 6 נהגתי לבקש מאמא שלי 4וחצי שקלים פעם בשבוע, כדי לקנות את הארטיק הזה בטעם מסטיק וניל.שהמקל שלו זה מסטיק..(זה ארטיק ישןןןן)
*אמא שלי סיפרה לי שכשהייתי בגן לא היו לי הרבה חברות בנות,חוץ מאחת.
כול הבנים היו רוצים לשחק ב"חבורה" שלנו. ורוב הזמן זה היה במשחקי בית-חולים וכול זה..
*כשהייתי בגן היה לשכנים שגרים ליד הגן כלב,גדול ושחור כזה. אז פעם אחת כשהוא הוציא את הראש,אני צעקתי לגננת "תיראי הנה חמור".ואז כול הילדים צחקו..
*כשהיתי אחראית על החיות בביה"ס בחרתי בנחש ובג'וק הנדיר...כי אף בן לא רצה
*כשהייתי בת-9 שיחקתי עם הבנים בכדורגל.ואז אחרי כמה זמן אמרתי להם שאם
הם רוצים להיות בחבורה שלי הם צריכים ללמוד קלאס(זה שקופצים וזורקים אבן),ולקפוץ בחבל,וגומי...והם עשו את זה=]

וזהו נראה לי...בטח יש עוד מלא,אני צריכה להיזכר בהמשך

עריכה:אממ..כשהייתי בכיתה ג' היה לי שיער עד הייבן (כמו שיש לי היום),
והבנים היו אוהבים לבדוק מי הראשון שהיה מרגיז אותי בזה שהם היו מושכים לי בו..במיוחד בצמות...חח

משהו קטן לחיים: אני בת!

נערך לאחרונה ע"י shelshel בתאריך 22-06-2006 בשעה 12:07.
ישן 22-06-2006, 11:58
  Adiel91 Adiel91 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.06
כמה שלי..

כשהייתי בגן נסעתי לחרמון, הגננת ביקשה שאני יביא לה שלג (בצחוק) ואני חשבתי רציני[
אז לקחתי איתי כדור שלג וכשהגענו הביתה התאכזבתי מזה שהוא נמס חחח ואמרתי לגננת
שאני מצטער חח

ממ לא כל כך ילדות רחוקה אבל תחילת כיתה ז'... יום לפני תחילת השנה חשתי מעצמי מאט הופמן
וניסיתי לקפוץ מרפסודה שהועמדה כמו רמפה על איזה לבנה, והאופניים נתקעו באחד החריצים של
הרפסודה, התהפכתי ושברתי את היד..

מממ שהיתי אצל סבתא שלי ז"ל בגיל 6 בערך נראה לי, ראיתי משהו שנראה כמו חפיסת שוקולד
על המקרר, אלתרתי כסא חח עליתי ואכלתי את כל החבילה.. אחרי זה התברר שזה בעצם התרופה של
סבתא שלי, ושלשלתי אחרי זה שבוע שלם =\

מממ כיתה ד' פתחתי כמו מועדון כזה על גג של איזה מבנה חחח אני וחבר שלי התחלנו להעיף משם
את כל החתולים ולנקות שמה ותלינו שלט כזה... אחרי זה אמא שלי העיפה אותנו וצעקה עלי חחח

עוד אחד מאותה תקופה - חבר שלי מהשכונה שכנע אותי לקחת מכתב מאחת מתיבות הדואר
ופשוט לקרוע אותו חחח בסוף התברר שזה היה מכתב מהצבא בשביל איזה שכן וה"חבר" המנייק
הזה גילה לו שאני קרעתי חחח והייתי בעונש

וזהו מה שאני זוכר בנתיים

ישן 22-06-2006, 12:19
  אקונה מטטה אקונה מטטה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.05

בגיל 6 בערך..אני ואחותי יצאנו מהבית, התחלתי לרוץ. אחרי כמה מטרים נפלתי על הסנטר..אאוץ'

כשהייתי בגן..רבתי עם איזה אחד, אז הוא אמר לי שהוא יזרוק עליי אבן! אז טיפסתי גבוה על איזה מתקן בגן (בלי קשר אליו ואל האבן..) ואמרתי לו שהוא לא יעז לזרוק..אז הוא זרק ופגע לי בול במצח! צלקת קטנה עד היום..כמעט כמו הארי פוטר

כשאח שלי היה לוקח אותי מהגן הוא היה קונה לי קרטיבים די הרבה פעמים

בגיל שנה..שכבתי על השטיח מול הטלוויזיה, והיא התחילה ליפול לכיוון שלי..אח שלי שהיה בן 6 בא בדיוק בזמן והחזיק אותה וקרא לאמא שלי.. אני לא זוכר את זה כמובן, גיל שנה..אבל אמרו לי על זה.

קשה להיזכר בעוד..P:
ישן 22-06-2006, 15:14
  Barbos7 Barbos7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Barbos7

חוץ מכמה דברים שעולים לי, שאפשר להגדיר אותם כ-"התבגרות מהירה" אני ישתף את מה שאני זוכר:

* כבר מהגן הייתי אתאיסט. תמיד הייתי סקרן מאוד וסקפטי.
* באיזה גיל 3-4, התיישבתי לי על אבן באזור הררי כזה. גירד לי בחזה, עד שבסוף הסתכלתי פנימה וראיתי חיפושית. צרחתי כמו מטורף וקרעתי את החולצה ממני.
* בגן חובה, אני זוכר שעלה לי רעיון מטומטם ביותר - להוריד ילד עם מריצה ממגלשה. נידבתי מישהו והוא ירד עם המריצה - כשהיא נחתה היא עף לתוך הגדר ופתח את הראש. לא תפסו אותי, ובסגירת מעגל הילד הזה הוא חבר מהכיתה שלי היום. הוא לא יודע שזה אני.
* אני זוכר הלכתי מכות עם ילד בכיתה א', וממקור לא ידוע - הרבצתי לו עם אגרופים, כל הפנים שלו היו בדם. אבל בגלל שהיינו הולכים מכות הרבה, והיה בינינו מעין כבוד כזה של "אי-הלשנה" אני יצאתי נקי (:
* כמעט הוצאתי עין ונתלשה לי לגמרי הלשון. העין כמעט יצאה על ידי שפיץ של שולחן - כרגע יש צלקחת מימין לעין-מתחת לגבה. הלשון חתוכה עד החצי אבל התאחתה. נשענתי על כדור עד שהוא נפל...
* סבתא שלי אוהבת להזכיר לי שבגיל 9 חודשים בהלוויה של סבא שלי - לא בכיתי (והייתי תינוק בכיין) והייתי מאוד רציני, כאילו שהבנתי מה קורה.
* עוד משהו שסבתא שלי אוהבת לספר בכל אירוע משפחתי. לקחו ממני את המוצץ ממש מוקדם, והתירוץ היה שהציפור "קאר" (ככה זה ברוסית) לקחה לי את המוצץ ועפה. אז פעם אחת הייתי במרפסת, וביקשתי מעורב אחד את המוצץ בחזרה, וסבתא שלי ראתה אותי עושה את כל זה וכל פעם שהסיפור הזה מוזכר היא בוכה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://notebookforums.com/images/smilies/headbang.gif]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:27

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר