לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-06-2006, 20:04
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
קודם כל תודה רבה על התגובה ועל האזהרה!!!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "תרשה לי להזהיר אותך"

קודם כל, אם אני אשחק, אז אני אשחק רק באתר עם מוניטין בינלאומי טוב במיוחד, עם תוחלת רווחים* מעל 95% ועל סכומים קטנים בשביל התחלה.
רק בקזינו שהומלץ ע"י רבים וטובים בישראל ובעולם...
באתרים המובילים אין חשש למקרה כמו שאתה מתאר מכיוון שאני אשחק מול אנשים אחרים, בשר ודם, שהקזינו מרוויח את כספו דרך אחוזים מהקופה של השולחן - ולא דרך זכיות.(כלומר אני לא משחק מול הבית ולקזינו אין אינטרס להטות את התוצאות...)

תוחלת רווחים - הגדרה:
תוחלת רווחים פירושה סכום כל הזכיות של השחקנים בחודש נתון לעומת סך כל ההימורים של כל השחקנים באותו החודש. התוצאה היא כי מדובר כאן במיליוני הימורים שונים וזכיות שונות בהתאם המאפשרות תמונת מצב ברורה לגבי יתרון הקזינו על פני השחקן .
אחוזי הרווח נעים בין 90% עד ל 99%. ככל שאחוז הרווח גבוה יותר, גדולים סיכוייך להרוויח וקטן יתרונו של הקזינו.
את בדיקת האחוזים עורכות חברות בלתי תלויות , אשר מבצעות בדיקה של בתי קזינו רבים באינטרנט כך שאחוזי הרווח הם נתונים מדוייקים ואובייקטיבים לחלוטין ועפ"י רוב מפורסמים באתר הקזינו.
ברוב בתי הקזינו באינטרנט האחוז נע בין 96% ל 97% כאשר עפ"י המדדים - בלאס ווגאס האחוז עומד על 96%.

כשהיה מבצע בBETFAIR(נרשמים ומקבלים 7 פאונד או 12 דולר אמריקני חינם) הימרתי על כל מיני משחקים בספורט וחוץ מכדור-סל ולפעמים טניס, כל השאר מאוד לא צפויים ויכולים בבת אחת לגרום לך להפסיד בגדול.. במיוחד כדור-רגל! (הימרתי שם על איזה 15 משחקים עם פסגה מקסימלית של 24 דולר ובסוף הפסדתי את הכל(וניסיתי להמר רק על באנקרים בכדור-רגל או כדור-סל, לא הימרתי אף פעם על הכל אלא רק הימור מינימלי לרוב($4). ). ).

נערך לאחרונה ע"י DimaX בתאריך 22-06-2006 בשעה 20:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר